XBMC Addons - en to am translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30023]
en: Get Title From
am: አርእስት ማግኛ ከ

[ctx: #30024]
en: Title Sources
am: የ አርእስት ምንጮች

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
am: የ ተመረጠው የ አርእስት ቋንቋ

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
am: የ ሙቪ ስብስብ

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
am: ምስክር ወረቀት ማሰናጃዎች

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
am: ምስክር ወረቀት ያግኙ ከ

[ctx: #30100]
en: Rating
am: ደረጃው

[ctx: #30200]
en: Credits
am: ምስጋና

[ctx: #30300]
en: Search
am: መፈለጊያ

[ctx: #30306]
en: Warning:
am: ማስጠንቀቂያ:

[ctx: #30400]
en: Plot
am: መረጃ
