XBMC Addons - en to eu translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30012]
en: Trailers
eu: Trailerra

[ctx: #30100]
en: Rating
eu: Balorazioa

[ctx: #30200]
en: Credits
eu: Kredituak

[ctx: #30300]
en: Search
eu: Bilatu

[ctx: #30400]
en: Plot
eu: Argumentua

[ctx: #30500]
en: Fanart
eu: Fanart-a
