XBMC Addons - en to fo translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30100]
en: Rating
fo: Atkvøður

[ctx: #30200]
en: Credits
fo: Tøkk

[ctx: #30300]
en: Search
fo: Leita

[ctx: #30400]
en: Plot
fo: Søgulýsing

[ctx: #30500]
en: Fanart
fo: Fjepparatilfar
