XBMC Addons - en to hr translation catalogue (61 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
hr: Omogući slike omota s themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
hr: Omogući plakate s themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
hr: Omogući plakate s IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
hr: Omogući plakate s MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
hr: Nabavi najave izravno s YouTuba

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
hr: Omogući najave s HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
hr: Željeni jezik naslova s

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
hr: Omogući najave s themoviedb.org

[ctx: #30011]
en: Poster
hr: Plakat

[ctx: #30012]
en: Trailers
hr: Najave

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
hr: Nabavi naziv kolekcije s themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
hr: Nabavi kratak sadržaj s

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
hr: Nabavi Glumce / Redatelje / Scenariste s

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
hr: Izvori kratkog sadržaja

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
hr: Željeni jezik kratkog sadržaja

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
hr: Nabavi ocjene s

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
hr: Nabavi žanrove s

[ctx: #30023]
en: Get Title From
hr: Nabavi naslove s

[ctx: #30024]
en: Title Sources
hr: Izvori naslova

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
hr: Izvori uloga i zasluga

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
hr: Izvor žanrova

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
hr: Željeni jezik naslova

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
hr: Izvori najava

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
hr: Filmske kolekcije

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
hr: Izvori ocjena

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
hr: Postavke certifikata

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
hr: Preuzmi certifikat s

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
hr: Željena zemlja certifikata

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
hr: Željeni jezik minijature

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
hr: Prefiks certifikata

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
hr: Omogući postere s IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
hr: Omogući postere s trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
hr: Omogući slike omota s trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
hr: Omogući najave s trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
hr: Jezik žanra

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
hr: Željeni jezik najava

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
hr: Nabavi oznaku s

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
hr: Željeni jezik oznaka

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
hr: Preuzmi IMDb TOP 250 rangiranih

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
hr: Pribavi kratak sadržaj sa

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
hr: Željeni jezik naziva skupine (kolekcije)

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
hr: Izvori plakata

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
hr: Nabavi ključne riječi i spremi kao oznake s

[ctx: #30100]
en: Rating
hr: Ocjena

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
hr: Ocjena generirana korištenjem

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
hr: Koristi rezultat izračunat s

[ctx: #30200]
en: Credits
hr: Zasluge

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
hr: Nabavi studio s

[ctx: #30202]
en: Get Country from
hr: Nabavi zemlju s

[ctx: #30300]
en: Search
hr: Pretraživanje

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
hr: Pretraživač koji se koristi

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
hr: Drugi jezik za pretraživanje (pokraj en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
hr: Uključi sve filmske kategorije

[ctx: #30306]
en: Warning:
hr: Upozorenje:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
hr: Omogućavanje svih filmskih kategorija će uvelike smanjiti točnost pretrage!!!

[ctx: #30400]
en: Plot
hr: Radnja

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
hr: Radnja / Oznaka / Kratak sadržaj

[ctx: #30500]
en: Fanart
hr: Omot filma

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
hr: Izvori slika omota

[ctx: #30502]
en: Enable posters from fanart.tv
hr: Omogući plakate s fanart.tv

[ctx: #30503]
en: Enable fanart from fanart.tv
hr: Omogući slike omota s trakt.tv
