XBMC Addons - en to nl translation catalogue (56 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
nl: Gebruik fanart van themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
nl: Gebruik posters van themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
nl: Gebruik posters van IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
nl: Gebruik posters van MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
nl: Haal trailers direct van YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
nl: Gebruik trailers van HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
nl: Voorkeurstaal voor Titels

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
nl: Gebruik Trailers van themoviedb.org

[ctx: #30013]
en: Get Set (Collection) Name from themoviedb.org
nl: Verkrijg Set (Collectie) Naam van themoviedb.org

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
nl: Haal verhaallijn van

[ctx: #30015]
en: Get Cast / Directors / Writers From
nl: Haal Cast / Regisseurs / Auteurs van

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
nl: Plotbronnen

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
nl: Voorkeurstaal voor Plot

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
nl: Haal scores van

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
nl: Haal genres van

[ctx: #30023]
en: Get Title From
nl: Haal titels van

[ctx: #30024]
en: Title Sources
nl: Titel bronnen

[ctx: #30025]
en: Cast & Credits Sources
nl: Bronnen voor cast en credits

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
nl: Genres bronnen

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
nl: Voorkeurstaal voor Titel

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
nl: Bronnen voor trailers

[ctx: #30029]
en: Movie Collections
nl: Filmcollecties

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
nl: Bronnen voor waarderingen

[ctx: #30031]
en: Certification Settings
nl: Certificeringsinstellingen

[ctx: #30032]
en: Get Certification From
nl: Haal Certificering bij

[ctx: #30033]
en:      Preferred Certification Country
nl: Voorkeursland voor certificering

[ctx: #30034]
en:      Preferred Thumb Language
nl: Voorkeurstaal voor miniaturen

[ctx: #30035]
en: Certification Prefix
nl: Certificeringsprefix

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
nl: Gebruik posters van IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
nl: Gebruik posters van trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
nl: Gebruik fanart van trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
nl: Gabruik trailers van trakt.tv

[ctx: #30040]
en:      Genre Language
nl: Genretaal

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
nl: Voorkeurstaal Trailers

[ctx: #30042]
en: Get Tagline From
nl: Haal motto van

[ctx: #30043]
en:      Preferred Tagline Language
nl: Voorkeurstaal motto

[ctx: #30044]
en: Get IMDb TOP250 Ranking
nl: Haal IMDb TOP250 plaatsing

[ctx: #30045]
en: Get Outline From
nl: Verkrijg een beschrijving van

[ctx: #30046]
en:      Preferred Set (Collection) Name Language
nl: Voorkeur Set (Collectie) Naam Taal

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
nl: Poster Bronnen

[ctx: #30048]
en: Get Keywords and Save as Tags from
nl: Verkrijg trefwoorden en sla op als tags van

[ctx: #30100]
en: Rating
nl: Waardering

[ctx: #30110]
en:      Rating Generated Using
nl: Waardering gegenereerd met behulp van

[ctx: #30115]
en:      Use the Score Aggregated from
nl: Gebruik de samengevoegde score van

[ctx: #30201]
en: Get Studio from
nl: Haal filmstudio op van

[ctx: #30202]
en: Get Country from
nl: Haal landkeuze op van

[ctx: #30300]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
nl: Te gebruiken Zoekmachine

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
nl: Secondaire zoek- taal (naast en-us)

[ctx: #30305]
en:      Include All Movie Categories
nl: Selecteer Alle Film Categorieën

[ctx: #30306]
en: Warning:
nl: Waarschuwing:

[ctx: #30307]
en: Enabling All Movie Categories will greatly reduce the search accuracy !!!
nl: Het Selecteren van alle Film Categorieën zal de accuraatheid van zoekacties verminderen!!!

[ctx: #30401]
en: Plot / Tagline / Outline
nl: Plot / Slogan / Beschrijving

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
nl: Fanart bronnen

[ctx: #30502]
en: Enable posters from fanart.tv
nl: Gebruik posters van fanart.tv

[ctx: #30503]
en: Enable fanart from fanart.tv
nl: Gebruik fanart van fanart.tv
