XBMC Addons - en to sr_RS translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30012]
en: Trailers
sr_RS: Најава

[ctx: #30100]
en: Rating
sr_RS: Оцена

[ctx: #30200]
en: Credits
sr_RS: Заслуге

[ctx: #30300]
en: Search
sr_RS: Претражи

[ctx: #30400]
en: Plot
sr_RS: Опис

[ctx: #30500]
en: Fanart
sr_RS: Зан. слика
