XBMC Addons - en to uk translation catalogue (36 entries)

[ctx: #30001]
en: Enable fanart from themoviedb.org
uk: Включити малюнки з themoviedb.org

[ctx: #30002]
en: Enable posters from themoviedb.org
uk: Включити постери з themoviedb.org

[ctx: #30003]
en: Enable posters from IMPAwards
uk: Включити постери з IMPAwards

[ctx: #30004]
en: Enable posters from MoviePosterDB
uk: Включити постери з MoviePosterDB

[ctx: #30005]
en: Get Trailers directly from YouTube
uk: Отримати трейлери безпосередньо з YouTube

[ctx: #30006]
en: Enable trailers from HD-Trailers.net
uk: Включити трейлери з HD-Trailers.net

[ctx: #30008]
en:      Preferred Title Language from
uk:      Бажана мова назв з

[ctx: #30009]
en: Enable trailers from themoviedb.org
uk: Включити трейлери з themoviedb.org

[ctx: #30011]
en: Poster
uk: Постер

[ctx: #30012]
en: Trailers
uk: Трейлери

[ctx: #30014]
en: Get Plot from
uk: Отримати сюжет з

[ctx: #30016]
en: Plot Sources
uk: Джерела сюжетів

[ctx: #30020]
en:      Preferred Plot Language
uk: Бажана мова сюжету

[ctx: #30021]
en: Get Ratings from
uk: Отримати рейтинги з

[ctx: #30022]
en: Get Genres From
uk: Отримати жанри з

[ctx: #30023]
en: Get Title From
uk: Отримати назви з

[ctx: #30024]
en: Title Sources
uk: Джерело назв

[ctx: #30026]
en: Genres Sources
uk: Джерело жанрів

[ctx: #30027]
en:      Preferred Title Language
uk: Бажана мова назв

[ctx: #30028]
en: Trailer Sources
uk: Джерела трейлерів

[ctx: #30030]
en: Rating Sources
uk: Джерела рейтингів

[ctx: #30036]
en: Enable posters from IMDb
uk: Включити постери з IMDb

[ctx: #30037]
en: Enable posters from trakt.tv
uk: Включити постери з trakt.tv

[ctx: #30038]
en: Enable fanart from trakt.tv
uk: Включити обкладинки з trakt.tv

[ctx: #30039]
en: Enable trailers from trakt.tv
uk: Включити трейлери з trakt.tv

[ctx: #30041]
en:      Preferred Trailer Language
uk: Бажана мова трейлерів

[ctx: #30047]
en: Poster Sources
uk: Джерела постерів

[ctx: #30100]
en: Rating
uk: Рейтинг

[ctx: #30200]
en: Credits
uk: Автори

[ctx: #30300]
en: Search
uk: Пошук

[ctx: #30303]
en: Search Engine to Use
uk: Використовувана пошукова система

[ctx: #30304]
en:      Secondary Search Language (In Addition to en-us)
uk: Додаткова мова для пошуку (окрім en-us)

[ctx: #30306]
en: Warning:
uk: Застереження:

[ctx: #30400]
en: Plot
uk: Сюжет

[ctx: #30500]
en: Fanart
uk: Фанарт

[ctx: #30501]
en: Fanart Sources
uk: Джерела обкладинок
