Kodi Addons - en to da_DK translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
da_DK: Redaktørerne Anbefaler

[ctx: #30101]
en: Top Stations
da_DK: Top Stationer

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
da_DK: Gennemse efter genre

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
da_DK: Gennemse efter tema

[ctx: #30104]
en: Browse by country
da_DK: Gennemse efter land

[ctx: #30105]
en: Browse by city
da_DK: Gennemse efter by

[ctx: #30106]
en: Browse by language
da_DK: Gennemse efter sprog

[ctx: #30107]
en: Local Stations
da_DK: Lokale Stationer

[ctx: #30108]
en: My Stations
da_DK: Mine Stationer

[ctx: #30200]
en: Search for station
da_DK: Søg efter station

[ctx: #30300]
en: Language
da_DK: Sprog

[ctx: #30301]
en: English
da_DK: Engelsk

[ctx: #30302]
en: German
da_DK: Tysk

[ctx: #30303]
en: French
da_DK: Fransk

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
da_DK: Tving Miniaturebillede-visning

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
da_DK: Føj til 'Mine Stationer'

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
da_DK: Fjern fra 'Mine Stationer'

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
da_DK: Rediger brugerdefineret Station

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
da_DK: Indtast venligst %s

[ctx: #30501]
en: title
da_DK: titel

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
da_DK: webadresse eller sti til miniaturebillede

[ctx: #30503]
en: stream url
da_DK: webadresse til stream

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
da_DK: Tilføj brugerdefineret Station

[ctx: #30600]
en: Network Error
da_DK: Netværksfejl
