Kodi Addons - en to fr_CA translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
fr_CA: Recommandations des éditoriaux

[ctx: #30101]
en: Top Stations
fr_CA: Les 1res stations

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
fr_CA: Parcourir par genre

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
fr_CA: Parcourir par sujet

[ctx: #30104]
en: Browse by country
fr_CA: Parcourir par pays

[ctx: #30105]
en: Browse by city
fr_CA: Parcourir par ville

[ctx: #30106]
en: Browse by language
fr_CA: Parcourir par langue

[ctx: #30107]
en: Local Stations
fr_CA: Stations locales

[ctx: #30108]
en: My Stations
fr_CA: Mes stations

[ctx: #30200]
en: Search for station
fr_CA: Rechercher des stations

[ctx: #30300]
en: Language
fr_CA: Langue

[ctx: #30301]
en: English
fr_CA: Anglais

[ctx: #30302]
en: German
fr_CA: Allemand

[ctx: #30303]
en: French
fr_CA: Français

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
fr_CA: Forcer le mode de visualisation en imagette

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
fr_CA: Ajouter à « Mes stations »

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
fr_CA: Enlever de « Mes stations »

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
fr_CA: Modifier une station personnalisée

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
fr_CA: Veuillez saisir %s

[ctx: #30501]
en: title
fr_CA: titre

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
fr_CA: URL ou chemin de l'imagette

[ctx: #30503]
en: stream url
fr_CA: URL du flux

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
fr_CA: Ajouter une station personnalisée...

[ctx: #30600]
en: Network Error
fr_CA: Erreur de réseau
