Kodi Addons - en to pl_PL translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
pl_PL: Rekomendacje redakcyjne

[ctx: #30101]
en: Top Stations
pl_PL: Top stacji

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
pl_PL: Przeglądaj według gatunku

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
pl_PL: Przeglądaj według tematu

[ctx: #30104]
en: Browse by country
pl_PL: Przeglądaj według kraju

[ctx: #30105]
en: Browse by city
pl_PL: Przeglądaj według miasta

[ctx: #30106]
en: Browse by language
pl_PL: Przeglądaj według języka

[ctx: #30107]
en: Local Stations
pl_PL: Lokalne stacje

[ctx: #30108]
en: My Stations
pl_PL: Moje stacje

[ctx: #30200]
en: Search for station
pl_PL: Szukaj stacji

[ctx: #30300]
en: Language
pl_PL: Język

[ctx: #30301]
en: English
pl_PL: angielski

[ctx: #30302]
en: German
pl_PL: niemiecki

[ctx: #30303]
en: French
pl_PL: francuski

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
pl_PL: Wymuszaj widok Miniatury

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
pl_PL: Dodaj do 'Moich stacji'

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
pl_PL: Usuń z 'Moich stacji'

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
pl_PL: Edytuj niestandardową stację

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
pl_PL: Proszę wpisz %s

[ctx: #30501]
en: title
pl_PL: tytuł

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
pl_PL: Ścieżka lub adres miniatury

[ctx: #30503]
en: stream url
pl_PL: url strumienia

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
pl_PL: Dodaj niestandardową stację...

[ctx: #30600]
en: Network Error
pl_PL: Błąd sieci
