Kodi Addons - en to ca_ES translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
ca_ES: tots els subgèneres

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
ca_ES: Top 500 de Emissores

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
ca_ES: Buscar per Genere

[ctx: #30003]
en: My Stations
ca_ES: Les meves emissores

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
ca_ES: Cerca emissora per Nom

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
ca_ES: Cerca de pista actual de la emissora en reproducció

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
ca_ES: afageix a 'Les meves Emissores'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
ca_ES: Elimina de 'Les meves Emissores'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
ca_ES: Mostrar els subgèneres

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
ca_ES: Num de Emissores a la llista

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
ca_ES: Mostra el Bitrate en el titol

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
ca_ES: Tria un servidor aleatori (sense preguntar)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
ca_ES: Filtrar les Emissores per minim de Bitrate

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
ca_ES: Minim de Bitrate

[ctx: #30200]
en: Network Error
ca_ES: Error de xarxa
