Kodi Addons - en to da_DK translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
da_DK: Alle undergenrer

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
da_DK: Top 500 Stationer

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
da_DK: Gennemse efter genre

[ctx: #30003]
en: My Stations
da_DK: Mine Stationer

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
da_DK: Søg efter navn på Station

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
da_DK: Søg efter Station ud fra nuværende nummer

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
da_DK: Føj til 'Mine Stationer'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
da_DK: Fjern fra 'Mine Stationer'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
da_DK: Vis Undergenrer

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
da_DK: Nummerer stationer på liste

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
da_DK: Vis Bitrate i Titel

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
da_DK: Vælg en tilfældig server (Spørg ikke)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
da_DK: Filtrer stationerne med minimum bitrate

[ctx: #30200]
en: Network Error
da_DK: Netværksfejl
