Kodi Addons - en to he_IL translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
he_IL: כל תת הסגנונות

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
he_IL: 500 התחנות הגדולות

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
he_IL: עיון לפי סגנון

[ctx: #30003]
en: My Stations
he_IL: התחנות שלי

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
he_IL: חיפוש תחנה לפי שם

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
he_IL: חיפוש תחנה המנגנת רצועה נוכחית

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
he_IL: הוספה לתחנות שלי

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
he_IL: הסרה מהתחנות שלי

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
he_IL: הצג תת סגנונות

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
he_IL: מס' תחנות ברשימה

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
he_IL: הצג קצב נתונים בכותרת

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
he_IL: בחר שרת אקראי (ללא התערבות משתמש)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
he_IL: סנן תחנות לפי קצב נתונים מינימלי

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
he_IL: קצב נתונים מינימלי

[ctx: #30200]
en: Network Error
he_IL: שגיאת רשת
