Kodi Addons - en to id_ID translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
id_ID: Semua subtema

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
id_ID: 500 Stasiun Teratas

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
id_ID: Jelajah menurut tema

[ctx: #30003]
en: My Stations
id_ID: Stasiun Saya

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
id_ID: Cari Stasiun menurut nama

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
id_ID: Cari Stasiun yang memutar Trek Ini

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
id_ID: Tambah ke 'Stasiun Saya'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
id_ID: Hapus dari 'Stasiun Saya'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
id_ID: Tampilkan subtema

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
id_ID: Jumlah stasiun di daftar

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
id_ID: Tampilkan Bitrate pada Judul

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
id_ID: Pilih server acak (Jangan tanya)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
id_ID: Filter stasiun berdasarkan bitrate minimum

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
id_ID: Bitrate minimum

[ctx: #30200]
en: Network Error
id_ID: Kesalahan Jaringan
