Kodi Addons - en to sl_SI translation catalogue (9 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
sl_SI: Vse podzvrsti

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
sl_SI: 500 naj postaj

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
sl_SI: Prebrskaj glede na zvrst

[ctx: #30003]
en: My Stations
sl_SI: Moje postaje

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
sl_SI: Išči postajo po imenu

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
sl_SI: Dodaj med »Moje postaje«

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
sl_SI: Odstrani iz »Mojih postaj«

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
sl_SI: Pokaži podzvrsti

[ctx: #30200]
en: Network Error
sl_SI: Omrežna napaka
