XBMC-Addons - en to he_IL translation catalogue (61 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Movies, TV, Music, User-Clips, 3D and Livestreams
he_IL: סרטים, טלוויזיה, מוסיקה, סירטונים של המשתמש, תלת מימד והזרמה חיה

[ctx: Addon Description]
en: Movies, TV, Music, User-Clips, 3D and Livestreams
he_IL: סרטים, טלוויזיה, מוסיקה, סירטונים של המשתמש, תלת מימד והזרמה חיה

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Some parts of this addon may not be legal in your country of residence - please check with your local laws before installing.
he_IL: חלקים שונים בתוסף זה עשויים להיות לא חוקיים באיזור מגוריך - אנא בדוק את החוקים לפני ההתקנה.

[ctx: #30001]
en: Next Page
he_IL: לעמוד הבא

[ctx: #30002]
en: Search
he_IL: חיפוש

[ctx: #30003]
en: Live
he_IL: שידור חי

[ctx: #30004]
en: Movies
he_IL: סרטים

[ctx: #30005]
en: Popular
he_IL: פופולרי

[ctx: #30006]
en: Channels
he_IL: סרטים מערוצים

[ctx: #30007]
en: Users
he_IL: משתמשים

[ctx: #30008]
en: Most Recent
he_IL: העדכניים ביותר

[ctx: #30009]
en: Most Viewed
he_IL: נצפים ביותר

[ctx: #30010]
en: Hour
he_IL: שָׁעָה

[ctx: #30011]
en: Today
he_IL: יום בשבוע

[ctx: #30012]
en: Week
he_IL: שבוע

[ctx: #30013]
en: Month
he_IL: חודש

[ctx: #30014]
en: All Time
he_IL: בכל זמן

[ctx: #30015]
en: Trending
he_IL: מגמות

[ctx: #30016]
en: Featured
he_IL: מוצגים

[ctx: #30017]
en: Official
he_IL: רשמי

[ctx: #30018]
en: Creative
he_IL: יצירתי

[ctx: #30019]
en: Most Popular
he_IL: הכי פופולרי

[ctx: #30020]
en: Most Commented
he_IL: עם הכי הרבה תגובות

[ctx: #30021]
en: Top Rated
he_IL: מדורגים הכי גבוה

[ctx: #30022]
en: Video not available
he_IL: וידאו לא זמין

[ctx: #30023]
en: Added
he_IL: נוסף

[ctx: #30024]
en: Favourites
he_IL: מועדפים

[ctx: #30025]
en: What to Watch
he_IL: מה לצפות

[ctx: #30028]
en: Add user to favourites
he_IL: הוספת משתמש למועדפים

[ctx: #30029]
en: Remove from favourites
he_IL: הסרה ממועדפים

[ctx: #30030]
en: Added user to favourites
he_IL: המשתמש נוסף למועדפים

[ctx: #30031]
en: Are you over 18 and would like to turn off the family filter?
he_IL: האם אתה מעל 18 ואת רוצה לכבות את מסנן המשפחה?

[ctx: #30032]
en: Turn the family filter on?
he_IL: להפעיל את מסנן המשפחה?

[ctx: #30033]
en: Add user
he_IL: הוספת משתמש

[ctx: #30034]
en: My stuff
he_IL: החומר שלי

[ctx: #30035]
en: Contacts
he_IL: אנשי קשר

[ctx: #30036]
en: Following
he_IL: עוקב

[ctx: #30037]
en: Favourites
he_IL: מועדפים

[ctx: #30038]
en: Playlists
he_IL: רשימות השמעה

[ctx: #30039]
en: 3D
he_IL: תלת מימד

[ctx: #30041]
en: Videos
he_IL: סרטי וידאו

[ctx: #30042]
en: Groups
he_IL: קבוצות

[ctx: #30043]
en: Add to queue
he_IL: הכנס פריט לתור

[ctx: #30044]
en: Download video
he_IL: הורד וידאו

[ctx: #30101]
en: Country
he_IL: מדינה

[ctx: #30102]
en: Force View
he_IL: כפה תצוגה

[ctx: #30103]
en: ViewID
he_IL: מזהה תצוגה

[ctx: #30104]
en: Family Filter
he_IL: מסנן המשפחה

[ctx: #30105]
en: Maximum resolution
he_IL: הרזולוציה המרבית

[ctx: #30106]
en: Dailymotion Username
he_IL: שם משתמש ב-Dailymotion

[ctx: #30107]
en: Items per page
he_IL: פריטים בכל עמוד

[ctx: #30108]
en: Download directory
he_IL: תיקיית הורדות

[ctx: #30109]
en: File already exists
he_IL: הקובץ כבר קיים

[ctx: #30110]
en: Choose download directory in Settings
he_IL: בחירת תיקיית הורדות בהגדרות

[ctx: #30111]
en: General
he_IL: כללי

[ctx: #30112]
en: Download
he_IL: הורד

[ctx: #30113]
en: Miscellaneous
he_IL: שונות

[ctx: #30114]
en: Mature Content
he_IL: תוכן למבוגרים

[ctx: #30115]
en: Search history
he_IL: היסטוריית החיפושים

[ctx: #30116]
en: Clear search history
he_IL: נקה את היסטוריית החיפוש

[ctx: #30117]
en: New Search term
he_IL: מונח חיפוש חדש
