XBMC-Addons - en to de translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30100]
en: Account
de: Konto

[ctx: #30200]
en: Use Fantasti.cc account
de: Verwenden Sie das Konto Fantasti.cc

[ctx: #30201]
en: Username
de: Benutzername

[ctx: #30202]
en: Password
de: Passwort

[ctx: #30203]
en: Hide successful login notifications
de: Erfolgreiche Anmeldemeldungen ausblenden
