Flixnet - en to tr translation catalogue (156 entries)

[ctx: #32001]
en: Movies
tr: Filmler

[ctx: #32002]
en: TV Shows
tr: Diziler

[ctx: #32003]
en: My Movies
tr: Filmlerim

[ctx: #32004]
en: My TV Shows
tr: Dizilerim

[ctx: #32005]
en: New Movies
tr: Yeni Filmler

[ctx: #32006]
en: New Episodes
tr: Yeni Bölümler

[ctx: #32007]
en: Channels
tr: TV Kanalları

[ctx: #32008]
en: Tools
tr: Araçlar

[ctx: #32009]
en: Downloads
tr: İndirilenler

[ctx: #32010]
en: Search
tr: Arama

[ctx: #32011]
en: Genres
tr: Tür

[ctx: #32012]
en: Year
tr: Yıl

[ctx: #32013]
en: People
tr: Aktörler

[ctx: #32014]
en: Languages
tr: Diller

[ctx: #32015]
en: Certificates
tr: Film Sertifikası

[ctx: #32016]
en: Networks
tr: TV Kanalları

[ctx: #32017]
en: People Watching
tr: Başkaları Ne İzliyor

[ctx: #32018]
en: Most Popular
tr: En Çok İzlenenler

[ctx: #32019]
en: Most Voted
tr: En Çok Oy Alanlar

[ctx: #32020]
en: Box Office
tr: Yüksek Gişe Filmleri

[ctx: #32021]
en: Oscar Winners
tr: Oscar Kazanlar

[ctx: #32022]
en: In Theaters
tr: Şu An Sinemada Olanlar

[ctx: #32023]
en: Highly Rated
tr: Yüksek Oy Alanlar

[ctx: #32024]
en: Airing today
tr: Bugün Yayınlananlar

[ctx: #32025]
en: Returning TV Shows
tr: Devam Eden TV Dizileri

[ctx: #32026]
en: New TV Shows
tr: Yeni Diziler

[ctx: #32027]
en: TV Calendar
tr: TV Dizi Takvimi

[ctx: #32028]
en: People Search
tr: Aktör Arama

[ctx: #32029]
en: People (Movies)
tr: Film Aktörü

[ctx: #32030]
en: People (TV)
tr: Dizi Aktörü

[ctx: #32031]
en: Discover
tr: Keşfet

[ctx: #32032]
en: Collection
tr: Koleksiyon

[ctx: #32033]
en: Watchlist
tr: Takip Listesi

[ctx: #32035]
en: Featured
tr: Öne Çıkanlar

[ctx: #32036]
en: History
tr: Geçmiş

[ctx: #32037]
en: Progress
tr: İlerleme

[ctx: #32038]
en: Episodes
tr: Bölümler

[ctx: #32039]
en: Movie Lists
tr: Film Listesi

[ctx: #32040]
en: TV Show Lists
tr: TV Dizi Listesi

[ctx: #32041]
en: Episode Lists
tr: Bölüm Listesi

[ctx: #32042]
en: No Trakt or IMDb account found.
tr: Trakt ve IMDb hesabı bulunamadı.

[ctx: #32043]
en: [B]SETTINGS[/B] : General
tr: [B]AYARLAR[/B] : Genel

[ctx: #32044]
en: [B]SETTINGS[/B] : Accounts
tr: [B]AYARLAR[/B] : Hesaplar

[ctx: #32045]
en: [B]SETTINGS[/B] : Playback
tr: [B]AYARLAR[/B] : Geri oynatma

[ctx: #32046]
en: [B]SETTINGS[/B] : Subtitles
tr: [B]AYARLAR[/B] : Altyazılar

[ctx: #32047]
en: [B]SETTINGS[/B] : Providers
tr: [B]AYARLAR[/B] : Sunucular

[ctx: #32048]
en: [B]FLIXNET[/B] : Downloads
tr: [B]FLIXNET[/B] : İndirilenler

[ctx: #32049]
en: [B]FLIXNET[/B] : Viewtypes
tr: [B]FLIXNET[/B] : Arayüz

[ctx: #32050]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear providers...
tr: [B]FLIXNET[/B] : Sunucuları temizle...

[ctx: #32051]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear metadata...
tr: [B]FLIXNET[/B] : Üstveriyi temizle...

[ctx: #32052]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear cache...
tr: [B]FLIXNET[/B] : Önbelleği temizle...

[ctx: #32053]
en: [I]Next Page[/I]
tr: [I]Bir Sonraki Sayfa[/I]

[ctx: #32054]
en: Seasons
tr: Sezonler

[ctx: #32055]
en: Season
tr: Sezon

[ctx: #32056]
en: Are you sure?
tr: Emin misiniz?

[ctx: #32057]
en: Process Complete
tr: İşlem Tamamlandı.

[ctx: #32058]
en: This will slow down things until they are re-cached!
tr: Bu, her şey tekrar önbelleğe alınıncaya kadar bütün işlemleri yavaşlatabilir.

[ctx: #32059]
en: CLICK HERE TO SAVE VIEW
tr: ŞU ANKİ GÖRÜNÜMÜ KAYDETMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

[ctx: #32060]
en: January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
tr: Ocak|Şubat|Mart|Nisan|Mayıs|Haziran|Temmuz|Ağustos|Eylül|Ekim|Kasım|Aralık

[ctx: #32061]
en: Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
tr: Pazartesi|Salı|Çarşamba|Perşembre|Cuma|Cumartesi|Pazar

[ctx: #32063]
en: Play using...
tr: Oynatma kaynağını seç...

[ctx: #32064]
en: Auto Play
tr: Otomatik oynatma

[ctx: #32065]
en: Queue item
tr: Oynatma kuyruğuna ekle

[ctx: #32066]
en: Watched in Flixnet
tr: Flixnet'ta izlendi

[ctx: #32067]
en: Unwatched in Flixnet
tr: Flixnet'ta izlenmedi

[ctx: #32068]
en: Watched in Trakt
tr: Trakt'ta izlendi

[ctx: #32069]
en: Unwatched in Trakt
tr: Trakt'ta izlenmedi

[ctx: #32070]
en: Trakt Manager
tr: Trakt Yöneticisi

[ctx: #32071]
en: Browse Series
tr: Dizinin diğer bölümlerine göz at

[ctx: #32072]
en: Refresh
tr: Yenile

[ctx: #32073]
en: [B]TRAKT[/B] : Authorize
tr: [B]TRAKT[/B]: Yetkilendirme

[ctx: #32074]
en: [B]HELP[/B]
tr: [B]YARDIM[/B]

[ctx: #32301]
en: Enabled
tr: Etkin

[ctx: #32302]
en: Disabled
tr: Devre dışı

[ctx: #32303]
en: User
tr: Kullanıcı

[ctx: #32306]
en: Authorization...
tr: Yetkilendirme

[ctx: #32307]
en: Password
tr: Şifre

[ctx: #32310]
en: General
tr: Genel

[ctx: #32311]
en: Appearance
tr: Görünüm

[ctx: #32312]
en: Providers Timeout
tr: Sunucu Devre Dışı Süresi

[ctx: #32313]
en: Indicators
tr: Gösterge

[ctx: #32314]
en: Local
tr: Yerel

[ctx: #32316]
en: Info Language
tr: Kısa Bilgi Dili

[ctx: #32317]
en: Flatten TV seasons
tr: TV Dizi Sezonlarını Düzleştir

[ctx: #32318]
en: Enable Fanart
tr: Hayran Görsellerini Etkinleştir

[ctx: #32319]
en: Menu
tr: Menü

[ctx: #32320]
en: New Movies
tr: Yeni Filmler

[ctx: #32321]
en: Featured
tr: Öne Çıkanlar

[ctx: #32322]
en: People Watching
tr: Başkaları Ne İzliyor

[ctx: #32323]
en: Most Popular
tr: En Çok İzlenenler

[ctx: #32324]
en: In Theaters
tr: Şu An Sinemada Olanlar

[ctx: #32325]
en: New Episodes
tr: Yeni Bölümler

[ctx: #32326]
en: Episodes
tr: Bölümler

[ctx: #32327]
en: Trakt Progress
tr: Trakt İlerleme

[ctx: #32328]
en: Trakt Episodes
tr: Trakt Bölümler

[ctx: #32329]
en: My Lists
tr: Benim Listelerim

[ctx: #32330]
en: Playback
tr: Geri oynatma

[ctx: #32331]
en: Default action
tr: Tanımlanmış Eylem

[ctx: #32332]
en: Dialog
tr: Diyalog

[ctx: #32333]
en: Directory
tr: Klasör

[ctx: #32334]
en: Auto Play
tr: Otomatik Oynatma

[ctx: #32335]
en: Progress Dialog
tr: İlerleme Diyaloğu

[ctx: #32336]
en: Foreground
tr: Önplan

[ctx: #32337]
en: Background
tr: Arkaplan

[ctx: #32338]
en: File Hosting Filters
tr: Dosya Depolama Filtreleri

[ctx: #32339]
en: Max Quality
tr: En Yüksek Kalite

[ctx: #32340]
en: SD Hosters in Auto Play
tr: Otomatik Oynatmada Orta Kaliteli Kaynaklar

[ctx: #32341]
en: Hosters with captchas
tr: Captcha'lı kaynaklara izin ver

[ctx: #32342]
en: Sort by Provider
tr: Kaynağa göre sırala

[ctx: #32343]
en: When playback starts...
tr: Oynatma başladığında...

[ctx: #32344]
en: Resume Playback
tr: Oynatmaya devam et

[ctx: #32345]
en: Providers
tr: Kaynaklar

[ctx: #32346]
en: Accounts
tr: Hesaplar

[ctx: #32347]
en: Downloads
tr: İndirilenler

[ctx: #32348]
en: Enable downloads
tr: İndirmeyi Etkinleştir

[ctx: #32349]
en: Movies
tr: Filmler

[ctx: #32351]
en: Downloading features are disabled by default.
tr: İndirme özelliği öntanımlı olarak kapatılmıştır.

[ctx: #32352]
en: Set up your download folders in order to enable them.
tr: İndirme özelliğini aktif hale getirmek için indirme klasörü belirleyiniz.

[ctx: #32353]
en: Subtitles
tr: Altyazılar

[ctx: #32354]
en: Enable subtitles
tr: Altyazıları etkinleştir

[ctx: #32355]
en: Convert subtitles to UTF-8
tr: Altyazıları UTF-8'e dönüştür

[ctx: #32356]
en: Primary Language
tr: İlk tercih edilen dil

[ctx: #32357]
en: Secondary Language
tr: İkinci tercih edilen dil

[ctx: #32358]
en: Subtitles could be unavailable or out of sync.
tr: Altyazı erişilebilir veya senkronize değil

[ctx: #32359]
en: In that case use your own subtitles.
tr: Böyle bir durumda lütfen kendi altyazınızı kullanınız.

[ctx: #32360]
en: Providers Language
tr: Kaynak Dili

[ctx: #32401]
en: No stream available
tr: Kaynak bulunamadı

[ctx: #32402]
en: Playback outside Flixnet is not allowed
tr: Flixnet dışında oynatma mümkün değil

[ctx: #32403]
en: Download
tr: İndirilenler

[ctx: #32404]
en: Time elapsed: %s seconds
tr: Geçen zaman: %s saniye

[ctx: #32405]
en: %s seconds
tr: %s saniye

[ctx: #32406]
en: Remaining providers: %s
tr: Kalan kaynak sayısı: %s

[ctx: #32407]
en: Are you sure?
tr: Emin misiniz?

[ctx: #32408]
en: Process Complete
tr: İşlem Tamamlandı.

[ctx: #32501]
en: Start from beginning
tr: Baştan başla

[ctx: #32502]
en: Resume from %s
tr: %s'dan devam et

[ctx: #32503]
en: Resume
tr: Devam et

[ctx: #32511]
en: An account already exists.
tr: Bir hesap zaten var

[ctx: #32512]
en: Do you want to reset?
tr: Yeniden başlatmak ister misiniz?

[ctx: #32513]
en: 1) Visit : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
tr: 1) Ziyaret et: [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32514]
en: 2) When prompted enter : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
tr: 2) İstenildiğinde giriniz : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32515]
en: Trakt Manager
tr: Trakt Yöneticisi

[ctx: #32516]
en: Add to [B]Collection[/B]
tr: [B]Koleksiyona[/B] ekle

[ctx: #32517]
en: Remove from [B]Collection[/B]
tr: [B]Koleksiyondan[/B] sil

[ctx: #32518]
en: Add to [B]Watchlist[/B]
tr: [B]Takip Listesine[/B] ekle

[ctx: #32519]
en: Remove from [B]Watchlist[/B]
tr: [B]Takip Listesinden[/B] sil

[ctx: #32520]
en: Add to [B]new List[/B]
tr: [B]Yeni Listeye[/B] ekle

[ctx: #32521]
en: Add to [B]%s[/B]
tr: [B]%s'e[/B] ekle

[ctx: #32522]
en: Remove from [B]%s[/B]
tr: [B]%s'den[/B] sil

[ctx: #32531]
en: An account already exists.
tr: Bir hesap zaten var

[ctx: #32532]
en: Do you want to reset?
tr: Yeniden başlatmak ister misiniz?

[ctx: #32533]
en: 1) Visit : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
tr: 1) Ziyaret et: [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32534]
en: 2) When prompted enter : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
tr: 2) İstenildiğinde giriniz : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32535]
en: Play Random
tr: Rastgele oynat

[ctx: #32536]
en: Playing
tr: Oynatılıyor

[ctx: #32537]
en: Nothing found to play
tr: Oynatılacak hiçbir şey bulunamadı
