Kodi Addons - en to fr_FR translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30100]
en: Livestreams
fr_FR: Streaming vidéo live

[ctx: #30101]
en: Videos
fr_FR: VIDÉOS

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
fr_FR: Podcasts vidéos

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
fr_FR: Rechercher des vidéos

[ctx: #30201]
en: Title
fr_FR: Titre
