plugin.video.netflix - en to gl_ES translation catalogue (250 entries)

[ctx: Addon Description]
en: Netflix VOD Services Add-on
gl_ES: Netflix, un servizo de Vídeo Baixo Demanda

[ctx: Addon Disclaimer]
en: The use of this add-on may not be legal in your country of residence - please check with your local laws before installing.
gl_ES: O uso deste complemento pode non ser legal no seu país de residencia - por favor, verifique as súas leis locais antes de instalar.

[ctx: #30001]
en: Recommendations
gl_ES: Recomendacións

[ctx: #30002]
en: Enter PIN to watch restricted content
gl_ES: Insira o PIN para ver o contido restrinxido

[ctx: #30004]
en: Password
gl_ES: Contrasinal

[ctx: #30005]
en: E-mail
gl_ES: Correo electrónico

[ctx: #30006]
en: Enter PIN to access this profile
gl_ES: Insira  o PIN para acceder a este perfil

[ctx: #30007]
en: Parental Control PIN (4 digits)
gl_ES: PIN de Control Parental (4 díxitos)

[ctx: #30008]
en: Login failed
gl_ES: Erro ao iniciar sesión

[ctx: #30009]
en: Please check your e-mail and password
gl_ES: Por favor, revise as súas credenciais de acceso

[ctx: #30010]
en: Lists of all kinds
gl_ES: Listar todos os tipos

[ctx: #30014]
en: Account
gl_ES: Conta

[ctx: #30015]
en: Other options
gl_ES: Outras opcións

[ctx: #30017]
en: Logout
gl_ES: Rematar sesión

[ctx: #30018]
en: Export to library
gl_ES: Exportar para a biblioteca

[ctx: #30019]
en: Rate on Netflix
gl_ES: Valorar o Netflix

[ctx: #30020]
en: Remove from 'My list'
gl_ES: Eliminar da 'Miña Lista'

[ctx: #30021]
en: Add to 'My list'
gl_ES: Engadir a 'Miña Lista'

[ctx: #30022]
en: (between 0 and 10)
gl_ES: (Entre 0 & 10)

[ctx: #30023]
en: Expert
gl_ES: Experto

[ctx: #30024]
en: SSL verification
gl_ES: Verificación SSL

[ctx: #30025]
en: Library
gl_ES: Biblioteca

[ctx: #30026]
en: Enable custom library folder
gl_ES: Activar o cartafol de biblioteca personalizada

[ctx: #30027]
en: Custom library path
gl_ES: Ruta da biblioteca personalizada

[ctx: #30028]
en: Playback error
gl_ES: Erro de reprodución

[ctx: #30030]
en: Remove from library
gl_ES: Eliminar da biblioteca

[ctx: #30031]
en: General
gl_ES: Xeral

[ctx: #30033]
en: Enable Dolby Digital Plus (DDPlus HQ and Atmos on Premium)
gl_ES: Activar Dolby Digital Plus (DDPlus HQ e Atmos en Premium)

[ctx: #30034]
en: Manual ESN
gl_ES: ESN Manual

[ctx: #30035]
en: InputStream Adaptive settings...
gl_ES: Axustes do complemento InputStream...

[ctx: #30037]
en: Views
gl_ES: Vistas

[ctx: #30038]
en: Enable custom views
gl_ES: Activar vistas personalizadas

[ctx: #30039]
en: View for folders
gl_ES: Vista para os cartafoles

[ctx: #30040]
en: View for movies
gl_ES: Vista para os filmes

[ctx: #30041]
en: View for shows
gl_ES: Vista para as series TV

[ctx: #30042]
en: View for seasons
gl_ES: Vista para as tempadas

[ctx: #30043]
en: View for episodes
gl_ES: Vista para os episodios

[ctx: #30044]
en: View for profiles
gl_ES: Vista para os perfís

[ctx: #30045]
en: Thumb rating removed|You rated a thumb down|You rated a thumb up
gl_ES: Avaliación eliminada|Avaliou negativamente|Avaliou positivamente

[ctx: #30046]
en: There is a problem with InputStream Adaptive add-on or the Widevine library. May be missing or not enabled, the operation will be cancelled.
gl_ES: Hai un problema co complemento InputStream Adaptive ou a biblioteca Widevine. Pode non estar dispoñíbel ou non habilitado; a operación será cancelada.

[ctx: #30047]
en: Library update in progress
gl_ES: Actualización da biblioteca en progreso

[ctx: #30048]
en: Exported
gl_ES: Exportado

[ctx: #30049]
en: Library
gl_ES: Biblioteca

[ctx: #30051]
en: Profile set for playback from the library
gl_ES: Definir perfil para reproducir dende a biblioteca

[ctx: #30052]
en: Set for library playback
gl_ES: Definir para reproducir dende a biblioteca

[ctx: #30053]
en: Remove for playback from library
gl_ES: Eliminar para reproducir dende a biblioteca

[ctx: #30054]
en: Profile set to auto-selection
gl_ES: Perfil definido para selección automática

[ctx: #30055]
en: Set for auto-selection
gl_ES: Definir para selección automática

[ctx: #30056]
en: Remove auto-selection
gl_ES: Eliminar selección automática

[ctx: #30059]
en: Be careful, you are about to update many titles {}.[CR]This may cause service problems or temporary ban of the account.[CR]Do you want to continue?
gl_ES: Coidado, está a piques de actualizar moitos títulos {}.[CR]Isto pode causar problemas do servizo ou bloquear temporalmente a conta.[CR]Desexa continuar?

[ctx: #30060]
en: Enable HEVC profiles (4k for Android/HDR/DolbyVision)
gl_ES: Activar perfís HEVC (4k para Android/HDR/DolbyVision)

[ctx: #30061]
en: Update inside library
gl_ES: Actualizar dentro da biblioteca

[ctx: #30062]
en: Parental controls
gl_ES: Controles Parentais

[ctx: #30063]
en: An update is already in progress
gl_ES: Unha actualización xa está en progreso

[ctx: #30064]
en: Perform auto-update
gl_ES: Realizar actualización automática

[ctx: #30065]
en: Auto-update for TV shows seasons and episodes
gl_ES: Actualizar tempadas e episodios das series TV automaticamente

[ctx: #30066]
en: Debug logging level
gl_ES: Nivel do rexistro de depuración

[ctx: #30067]
en: daily
gl_ES: diariamente

[ctx: #30068]
en: every other day
gl_ES: días alternos

[ctx: #30069]
en: every 5 days
gl_ES: cada 5 días

[ctx: #30070]
en: weekly
gl_ES: semanalmente

[ctx: #30071]
en: Time of Day
gl_ES: Hora do día

[ctx: #30072]
en: Only start after 5 minutes of idle
gl_ES: Comezar após permanecer inactivo durante 5 minutos

[ctx: #30073]
en: Always show codec information during video playback
gl_ES: Mostrar sempre a información do codec durante a reprodución de vídeo

[ctx: #30074]
en: View for exported
gl_ES: Vista para exportados

[ctx: #30075]
en: Ask to skip intro and recap
gl_ES: Perguntar para omitir a intro e recapitulación

[ctx: #30076]
en: Skip intro
gl_ES: Omitir intro

[ctx: #30077]
en: Skip recap
gl_ES: Omitir recapitulación

[ctx: #30078]
en: Playback
gl_ES: Reprodución

[ctx: #30079]
en: Skip automatically
gl_ES: Omitr automaticamente

[ctx: #30080]
en: Pause when skipping
gl_ES: Pausar ao omitir

[ctx: #30081]
en: Force HDCP 2.2 video streams
gl_ES: Forzar soporte ao HDCP 2.2 (habilita contido 4K)

[ctx: #30082]
en: Remember audio / subtitle preferences
gl_ES: Lembrar preferencias de son / subtítulos

[ctx: #30084]
en: Cache objects TTL (minutes)
gl_ES: Tempo de vida útil dos elementos na caché (minutos)

[ctx: #30085]
en: Cache metadata TTL (days)
gl_ES: Tempo de vida útil dos metadados (días)

[ctx: #30086]
en: Cache objects 'My list' TTL (minutes)
gl_ES: Tempo de vida útil dos elementos na cache de ‘Miña Lista’ (minutos)

[ctx: #30087]
en: Contains {} and more...
gl_ES: Contén {} e máis...

[ctx: #30088]
en: Browse related content
gl_ES: Navegue por contidos relacionados

[ctx: #30089]
en: Browse subgenres
gl_ES: Navegue por subxéneros

[ctx: #30090]
en: Browse through related video lists and discover more content.
gl_ES: Navegue polas listas de vídeos relacionados e descubra máis contido.

[ctx: #30091]
en: Browse and manage contents that were exported to the Kodi library.
gl_ES: Navegue e xestione os contidos que foron exportados na biblioteca do Kodi.

[ctx: #30092]
en: Search for content and easily find what you want to watch.
gl_ES: Procure e atope doadamente o que desexa ver.

[ctx: #30093]
en: Browse content by genre and easily discover related content.
gl_ES: Navegue polo contido por xénero e descubra doadamente contido relacionado.

[ctx: #30094]
en: Browse recommendations and pick up on something new you might like.
gl_ES: Navegue polas recomendacións e escolla algo novo que lle poida gustar.

[ctx: #30095]
en: All TV shows
gl_ES: Todas as series TV

[ctx: #30096]
en: All Movies
gl_ES: Todos os Filmes

[ctx: #30097]
en: Main Menu
gl_ES: Menú Principal

[ctx: #30098]
en: Enable HDR profiles
gl_ES: Activar perfís HDR

[ctx: #30099]
en: Enable DolbyVision profiles
gl_ES: Activar perfís DolbyVision

[ctx: #30100]
en: Results for '{}'
gl_ES: Resultados para '{}'

[ctx: #30101]
en: Netflix returned an unknown error.
gl_ES: Netflix devolveu un erro descoñecido.

[ctx: #30102]
en: Netflix returned the following error:
gl_ES: Netflix devolveu o seguinte erro:

[ctx: #30103]
en: Error details have been written to the Kodi log file. If the error message does not provide guidance on how to resolve the issue or you continue to receive this error, please report it on GitHub by following the Readme instructions.
gl_ES: Os detalles do erro escribíronse no arquivo de log do Kodi. Se a mensaxe de erro non fornecer axuda sobre como resolver o problema ou continúa recibindo este erro, notifíqueo no GitHub seguindo as instrucións do Leme.

[ctx: #30104]
en: The add-on encountered the following error:
gl_ES: O complemento atopou o seguinte erro:

[ctx: #30105]
en: Netflix Add-on Error
gl_ES: Erro no complemento do Netflix

[ctx: #30106]
en: Invalid PIN
gl_ES: PIN Inválido

[ctx: #30107]
en: PIN protection is off.
gl_ES: A protección por PIN está desactivada.

[ctx: #30108]
en: All content is protected by PIN.
gl_ES: Todo o contido está protexido por PIN.

[ctx: #30109]
en: Login successful
gl_ES: Inicio de sesión correcto

[ctx: #30110]
en: Background services started
gl_ES: Inicializados os servizos en segundo plano

[ctx: #30111]
en: There is no contents
gl_ES: Sen contidos

[ctx: #30112]
en: You need to be logged in to use Netflix
gl_ES: Precisa iniciar sesión para usar Netflix

[ctx: #30113]
en: Logout successful
gl_ES: Sesión finalizada correctamente

[ctx: #30114]
en: Keep 'My list' and Kodi Library in sync
gl_ES: Manter sincronizada ‘Miña Lista’ e a biblioteca do Kodi

[ctx: #30115]
en: Content Profiles
gl_ES: Perfís de contido

[ctx: #30116]
en: Advanced Add-on Configuration
gl_ES: Axustes avanzados

[ctx: #30117]
en: Cache
gl_ES: Caché

[ctx: #30118]
en: API operation failed: {}
gl_ES: A operación da API fallou: {}

[ctx: #30119]
en: 'My list' operation successful
gl_ES: Operación de ‘Miña lista’ correcta

[ctx: #30120]
en: Cannot automatically remove a season from Kodi library, please do it manually
gl_ES: Non é posíbel eliminar automaticamente unha tempada da biblioteca do Kodi, por favor fágao manualmente

[ctx: #30121]
en: Perform full sync now
gl_ES: Realizar unha sincronización completa agora

[ctx: #30122]
en: Sync 'My list' to Kodi library
gl_ES: Sincronizar ‘Miña lista’ coa biblioteca do Kodi

[ctx: #30123]
en: Do you want to continue?[CR]The full synchronization will delete all previously exported titles.[CR]If there are many titles this operation may take some time.
gl_ES: Desexa continuar?[CR]A sincronización completa borrará todos os títulos exportados anteriormente.[CR]Se hai moitos títulos, esta operación poderá demorar algún tempo.

[ctx: #30124]
en: Do you want to remove this item from the library?
gl_ES: Desexa realmente eliminar este elemento da biblioteca?

[ctx: #30125]
en: Delete library contents
gl_ES: Borrar contidos da biblioteca

[ctx: #30126]
en: Do you really want to purge your library?[CR]All exported items will be deleted.
gl_ES: Realmente desexa limpar sua biblioteca?[CR]Borraranse todos os elementos exportados.

[ctx: #30127]
en: Awarded rating of {}
gl_ES: Nota atribuída de {}

[ctx: #30128]
en: Select a profile
gl_ES: Seleccionar un perfil

[ctx: #30129]
en: Enable Up Next integration
gl_ES: Activar integración 'Up Next'

[ctx: #30131]
en: Check the logfile for detailed information
gl_ES: Comprobe o arquivo de rexistro para información detallada

[ctx: #30132]
en: Clear in-memory cache
gl_ES: Limpar caché da memória

[ctx: #30133]
en: Clear in-memory and on-disk cache
gl_ES: Limpar caché da memória e do disco

[ctx: #30134]
en: Enable execution timing
gl_ES: Activar tempo de execución

[ctx: #30135]
en: Cache cleared
gl_ES: Caché limpa

[ctx: #30137]
en: Enable VP9 profiles (disable if it causes artifacts)
gl_ES: Activar perfís VP9 (deshabilite se causar mal comportamento)

[ctx: #30138]
en: The background services may not yet be available if you just started Kodi/the add-on. In this case, try again in a moment.
gl_ES: Pode que os servizos de segundo plano non estean listos aínda se acaba de iniciar o Kodi ou o complemento. Nese caso, tente novamente nun intre.

[ctx: #30139]
en: Enable IPC over HTTP (use when Addon Signals timeout messages appear)
gl_ES: Activar IPC sobre HTTP (usar cando aparezan mensaxes de tempo excedido do complemento)

[ctx: #30140]
en: Import existing library
gl_ES: Importar biblioteca existente

[ctx: #30141]
en: Disable startup notification
gl_ES: Desactivar notificación de inicialización

[ctx: #30142]
en: Custom
gl_ES: Personalizado

[ctx: #30143]
en: Custom view ID
gl_ES: ID da vista personalizada

[ctx: #30144]
en: Disable WebVTT subtitle support
gl_ES: Desactivar o soporte de subtítulos WebVTT

[ctx: #30145]
en: Recently added
gl_ES: Engadidos recentemente

[ctx: #30146]
en: Discover the latest content added.
gl_ES: Descubra o contido engadido recentemente.

[ctx: #30147]
en: Next page »
gl_ES: Páxina seguinte »

[ctx: #30148]
en: « Previous page
gl_ES: « Páxina anterior

[ctx: #30149]
en: Sort results by
gl_ES: Ordenar resultados por

[ctx: #30150]
en: Alphabetical order (A-Z)
gl_ES: Orden alfabética (A-Z)

[ctx: #30151]
en: Alphabetical order (Z-A)
gl_ES: Orden alfabética (Z-A)

[ctx: #30152]
en: Suggestions for you
gl_ES: Suxestións para vostede

[ctx: #30153]
en: Year released
gl_ES: Ano de lanzamento

[ctx: #30154]
en: Netflix configuration wizard
gl_ES: Asistente de configuración do Netflix

[ctx: #30155]
en: Do you have a Netflix Premium account?
gl_ES: Ten unha conta Netflix Premium?

[ctx: #30157]
en: The configuration has been completed
gl_ES: Completouse a configuración

[ctx: #30158]
en: Run add-on configuration wizard
gl_ES: Executar o asistente de configuración do complemento

[ctx: #30159]
en: View for main menu
gl_ES: Vista para o menú principal

[ctx: #30160]
en: View for search
gl_ES: Vista para procura

[ctx: #30161]
en: View for exported
gl_ES: Vista para exportados

[ctx: #30162]
en: Last used
gl_ES: Último usado

[ctx: #30163]
en: Audio description
gl_ES: Descrición de son

[ctx: #30164]
en: Browse contents with audio description.
gl_ES: Navegar polos contidos con descrición de son.

[ctx: #30165]
en: View for 'My list'
gl_ES: Vista para ‘Miña lista’

[ctx: #30166]
en: Main menu items
gl_ES: Elementos do menú principal

[ctx: #30167]
en: My list
gl_ES: Miña lista

[ctx: #30168]
en: Continue watching
gl_ES: Continuar vendo

[ctx: #30169]
en: Top picks
gl_ES: Recomendados

[ctx: #30170]
en: New releases
gl_ES: Lanzamentos

[ctx: #30171]
en: Trending now
gl_ES: Tendencias

[ctx: #30172]
en: Popular on Netflix
gl_ES: Popular no Netflix

[ctx: #30173]
en: Netflix Originals
gl_ES: Orixinais do Netflix

[ctx: #30174]
en: TV show genres
gl_ES: Xéneros de series TV

[ctx: #30175]
en: Movie genres
gl_ES: Xéneros de filmes

[ctx: #30176]
en: Enable STRM resume workaround
gl_ES: Activar solución para retomar o STRM

[ctx: #30177]
en: Ask to resume the video
gl_ES: Perguntar para retomar o vídeo

[ctx: #30178]
en: Open Up Next add-on settings
gl_ES: Abrir axustes do complemento 'Up Next'

[ctx: #30179]
en: Show trailers and more
gl_ES: Mostrar avance e máis

[ctx: #30180]
en: There has been a problem with login, it is possible that your account has not been confirmed or reactivated.
gl_ES: Houbo un problema co acceso; é posíbel que a súa conta non fose confirmada ou reactivada.

[ctx: #30182]
en: Export NFO files
gl_ES: Exportar arquivos NFO

[ctx: #30183]
en: Do you want to export NFO files for the {}?
gl_ES: Desexa exportar os arquivos NFO para o {}?

[ctx: #30184]
en: NFO Files
gl_ES: Arquivos NFO

[ctx: #30185]
en: Enable NFO files export
gl_ES: Activar exportación de arquivos NFO

[ctx: #30186]
en: For Movies
gl_ES: Para filmes

[ctx: #30187]
en: For TV show
gl_ES: Para series TV

[ctx: #30188]
en: Ask
gl_ES: Perguntar

[ctx: #30189]
en: movie
gl_ES: filme

[ctx: #30190]
en: TV show
gl_ES: Series TV

[ctx: #30192]
en: [CR]These files are used by the provider information scrapers to integrate movies and TV shows info, useful with bonus episodes or director's cut
gl_ES: [CR]Estes arquivos empréganos os extractores de información para integraren a información de filmes e series TV; son útiles con episodios bonus ou edición do director

[ctx: #30193]
en: Include all information in NFO files (use only with 'Local Information' scraper)
gl_ES: Incluír toda a información nos arquivos NFO (usar soamente co extractor 'Información Local’)

[ctx: #30194]
en: Limit video stream resolution to
gl_ES: Limitar a resolución do fluxo de vídeo a

[ctx: #30195]
en: Export new episodes
gl_ES: Exportar novos episodios

[ctx: #30196]
en: Exclude from auto update
gl_ES: Excluír da actualización automática

[ctx: #30197]
en: Include in auto update
gl_ES: Incluír na actualización automática

[ctx: #30198]
en: Exporting new episodes
gl_ES: Exportando novos episódios

[ctx: #30199]
en: Shared library (Kodi MySQL server is required)
gl_ES: Biblioteca compartida (precísase o servidor Kodi MySQL)

[ctx: #30200]
en: Use shared library MySQL-database
gl_ES: Usar biblioteca compartida MySQL

[ctx: #30201]
en: Username
gl_ES: Nome de usuario

[ctx: #30202]
en: Connection to the MySQL-database was successful
gl_ES: A conexión coa base de datos MySQL estableceuse correctamente

[ctx: #30203]
en: Host IP
gl_ES: IP do Host

[ctx: #30204]
en: Port
gl_ES: Porto

[ctx: #30205]
en: Test database connection
gl_ES: Probar conexión á base de datos

[ctx: #30206]
en: ERROR: The MySQL-database is not reachable - the local database will be used
gl_ES: ERRO: A base de datos MySQL non está dispoñíbel - empregarase a base de datos local

[ctx: #30207]
en: Set this device as main auto-updates manager
gl_ES: Definir este dispositivo como xestor principal das actualizacións automáticas

[ctx: #30208]
en: Check if this device is the main auto-update manager
gl_ES: Comprobar se este dispositivo é o xestor principal das actualizacións automáticas

[ctx: #30209]
en: This device now handles the auto-updates of the shared library
gl_ES: Este dispositivo encárgarase das actualizacións automáticas da biblioteca compartida a partir de agora

[ctx: #30210]
en: This device handles the auto-updates of the shared library
gl_ES: Este dispositivo encárgase das actualizacións automáticas da biblioteca compartida

[ctx: #30211]
en: Another device handles the auto-updates of the shared library
gl_ES: Outro dispositivo encárgase das actualizacións automáticas da biblioteca compartida

[ctx: #30212]
en: There is no device that handles the auto-updates of the shared library
gl_ES: Non hai ningún dispositivo que se encargue das actualizacións automáticas da biblioteca compartida

[ctx: #30213]
en: InputStream Helper settings...
gl_ES: Axustes do complemento InputStream Helper...

[ctx: #30214]
en: Force refresh
gl_ES: Forzar actualización

[ctx: #30215]
en: Color of the titles included in 'My list'
gl_ES: Cor dos títulos incluídos en ‘Miña lista’

[ctx: #30216]
en: Show ESN in use
gl_ES: Mostrar ESN en uso

[ctx: #30217]
en: Reset ESN
gl_ES: Reiniciar ESN

[ctx: #30218]
en: Are you sure you want to reset the ESN?[CR]If you confirm, wait until you receive the login message.
gl_ES: Está certo que desexa reiniciar o ESN?[CR]De ser así, agarde até recibir a mensaxe de inicio de sesión.

[ctx: #30219]
en: Disable notification for synchronization completed
gl_ES: Desactivar notificación de sincronización finalizada

[ctx: #30220]
en: The Kodi library has been updated
gl_ES: A biblioteca do Kodi foi actualizada

[ctx: #30221]
en: Owner account
gl_ES: Conta principal

[ctx: #30222]
en: Kid account
gl_ES: Conta cativa

[ctx: #30224]
en: Auto update mode
gl_ES: Modo de actualización automática

[ctx: #30226]
en: Scheduled
gl_ES: Axendada

[ctx: #30227]
en: Synchronize Kodi library with 'My list'
gl_ES: Sincronizar a biblioteca do Kodi con ‘Miña lista’

[ctx: #30228]
en: Set a profile for synchronization
gl_ES: Definir un perfil para a sincronización

[ctx: #30230]
en: Check for updates now
gl_ES: Comprobar actualizacións agora

[ctx: #30231]
en: Do you want to check update now?
gl_ES: Desexa comprobar agora se hai actualizacións?

[ctx: #30232]
en: Profile maturity rating for {}
gl_ES: Valoración do perfil de madurez para {}

[ctx: #30233]
en: Only show titles rated [B]{}[/B].
gl_ES: Mostrar soamente os títulos con valoracións [B]{}[/B].

[ctx: #30234]
en: Install Up Next add-on
gl_ES: Instalar o complemento 'Up Next'

[ctx: #30235]
en: Synchronize the watched status of the videos with Netflix
gl_ES: Sincronizar co Netflix o estado da visualización dos vídeos

[ctx: #30236]
en: Change watched status (locally)
gl_ES: Mudar o estado da visualización (localmente)

[ctx: #30237]
en: Marked as watched|Marked as unwatched|Restored Netflix watched status
gl_ES: Marcar como visto|Marcado como non vistor|Restaurado o estado de visualización no Netflix

[ctx: #30238]
en: Up Next notifications (watch next video)
gl_ES: Notificacións 'Up Next' (ver seguinte vídeo)

[ctx: #30239]
en: Color of supplemental plot info
gl_ES: Cor da información adicional da sinopse

[ctx: #30240]
en: The background services cannot be started due to this problem:[CR]{}
gl_ES: Os servizos en segundo plano non se puideron iniciar debido a este problema:[CR]{}

[ctx: #30241]
en: Open Connect CDN (the lower index is better)
gl_ES: Open Connect CDN (o índice mais baixo é mellor)

[ctx: #30242]
en: Top 10
gl_ES: Os 10 mellores

[ctx: #30243]
en: Select first unwatched TV show episode
gl_ES: Seleccionar o primeiro episodio non visto da serie TV

[ctx: #30244]
en: Force Widevine security level L3
gl_ES: Forzar nivel de seguranza L3 de Widevine (só para Android)

[ctx: #30245]
en: Deleting files exported to the library
gl_ES: Borrando os arquivos exportados á biblioteca

[ctx: #30246]
en: There are {} titles that cannot be imported.[CR]Do you want to delete these files?
gl_ES: Existen {} títulos que non se poden importar.[CR]Desexa borrar estes arquivos?

[ctx: #30247]
en: Results per page (in case of timeout error decrease it)
gl_ES: Resultados por páxina (en caso de erro por tempo excedido, diminúao)

[ctx: #30300]
en: Do you want to remove watched status of '{}'?[CR][CR]The operation could take up to 24h, therefore the title may still appear in the list.
gl_ES: Desexa eliminar o estado de visualización de '{}'?[CR][CR]A operación pode demorar até 24h, polo que o título aínda pode aparecer na lista.

[ctx: #30301]
en: Include Kodi library (only sending data)
gl_ES: Incluír a biblioteca do Kodi (soamente enviando datos)

[ctx: #30340]
en: Choose the login method[CR](if the login with E-Mail/Password always returns "incorrect password", then use Authentication key, instructions in the GitHub ReadMe)
gl_ES: Escolla o método de acceso[CR](se o acceso con Correo electrónico/Contrasinal devolve sempre "contrasinal incorrecto", entón empregue a chave de autenticación - instrucións no Leme do GitHub)

[ctx: #30341]
en: E-Mail/Password
gl_ES: Correo electrónico/Contrasinal

[ctx: #30342]
en: Authentication key
gl_ES: Chave de autenticación

[ctx: #30343]
en: The selected file is not compatible or corrupted
gl_ES: O arquivo seleccionado non é compatíbel ou está danado

[ctx: #30344]
en: The authentication key file is expired
gl_ES: Expirou o arquivo coa chave de autenticación

[ctx: #30345]
en: Enter PIN
gl_ES: Insira PIN

[ctx: #30399]
en: Sort history by
gl_ES: Ordenar histórico por

[ctx: #30400]
en: Search
gl_ES: Procurar

[ctx: #30401]
en: Type of search
gl_ES: Tipo de procura

[ctx: #30402]
en: Search titles, people, genres
gl_ES: Procurar títulos, pessoas, gêneros

[ctx: #30403]
en: New search...
gl_ES: Nova procura…

[ctx: #30404]
en: Clear search history
gl_ES: Limpar histórico de procura

[ctx: #30405]
en: Select the language
gl_ES: Seleccione a lingua

[ctx: #30406]
en: Do you want to delete the entire contents?
gl_ES: Desexa borrar todos os contidos?

[ctx: #30407]
en: No matches found
gl_ES: Non se atoparon coincidencias

[ctx: #30410]
en: By term
gl_ES: Por termo

[ctx: #30411]
en: By audio language
gl_ES: Pola lingua do son

[ctx: #30412]
en: By subtitles language
gl_ES: Pola lingua dos subtítulos

[ctx: #30413]
en: By genre/subgenre ID
gl_ES: Polo ID do xénero/subxénero
