plugin.video.netflix - en to he_IL translation catalogue (244 entries)

[ctx: Addon Description]
en: Netflix VOD Services Add-on
he_IL: תוסף VOD לשירות של Netflix

[ctx: Addon Disclaimer]
en: The use of this add-on may not be legal in your country of residence - please check with your local laws before installing.
he_IL: השימוש בתוסף זה עלול להיות לא חוקי במדינת מגוריך - אנא בדוק את החוק ברשות המקומית לפני ההתקנה

[ctx: #30001]
en: Recommendations
he_IL: המלצות

[ctx: #30002]
en: Enter PIN to watch restricted content
he_IL: הזן קוד PIN בכדי לצפות בתוכן

[ctx: #30004]
en: Password
he_IL: סיסמא

[ctx: #30005]
en: E-mail
he_IL: אי-מייל

[ctx: #30006]
en: Enter PIN to access this profile
he_IL: הזן קוד PIN בכדי להיכנס לפרופיל זה

[ctx: #30007]
en: Parental Control PIN (4 digits)
he_IL: קוד PIN עבור בקרת הורים (4 ספרות)

[ctx: #30008]
en: Login failed
he_IL: ניסיון ההתחברות נכשל

[ctx: #30009]
en: Please check your e-mail and password
he_IL: אנא בדוק את כתובת המייל והסיסמא שלך

[ctx: #30010]
en: Lists of all kinds
he_IL: רשימת כל הסוגים

[ctx: #30014]
en: Account
he_IL: חשבון

[ctx: #30015]
en: Other options
he_IL: אפשרויות אחרות

[ctx: #30016]
en: ESN
he_IL: קוד ESN

[ctx: #30017]
en: Logout
he_IL: התנתקות

[ctx: #30018]
en: Export to library
he_IL: יצוא לספרייה

[ctx: #30019]
en: Rate on Netflix
he_IL: דירוג דרך Netflix

[ctx: #30020]
en: Remove from 'My list'
he_IL: להסיר מ'הרשימה שלי'

[ctx: #30021]
en: Add to 'My list'
he_IL: להוסיף ל'רשימה שלי'

[ctx: #30022]
en: (between 0 and 10)
he_IL: בין 0 ל-10

[ctx: #30023]
en: Expert
he_IL: הגדרות מתקדמות

[ctx: #30024]
en: SSL verification
he_IL: אימות SSL

[ctx: #30025]
en: Library
he_IL: ספרייה

[ctx: #30026]
en: Enable custom library folder
he_IL: הפעלת ספרייה מותאמת אישית

[ctx: #30027]
en: Custom library path
he_IL: נתיב ספריה מותאמת אישית

[ctx: #30028]
en: Playback error
he_IL: שגיאת ניגון

[ctx: #30030]
en: Remove from library
he_IL: להסיר מהספרייה

[ctx: #30031]
en: General
he_IL: כללי

[ctx: #30033]
en: Enable Dolby Digital Plus (DDPlus HQ and Atmos on Premium)
he_IL: הפעלת דולבי דיגיטל פלוס (DDPlus HQ וכן Atmos במנויי פרימיום)

[ctx: #30034]
en: Manual ESN
he_IL: קוד ESN ידני

[ctx: #30035]
en: InputStream Adaptive settings...
he_IL: הגדרות InputStream משתנה

[ctx: #30037]
en: Views
he_IL: צפיות

[ctx: #30038]
en: Enable custom views
he_IL: לאפשר תצוגות מותאמות אישית

[ctx: #30039]
en: View for folders
he_IL: צפייה בתיקיות

[ctx: #30040]
en: View for movies
he_IL: צפייה בסרטים

[ctx: #30041]
en: View for shows
he_IL: צפייה בתוכניות

[ctx: #30042]
en: View for seasons
he_IL: צפייה בעונות

[ctx: #30043]
en: View for episodes
he_IL: צפייה בסדרות

[ctx: #30044]
en: View for profiles
he_IL: צפייה בפרופילים

[ctx: #30045]
en: Thumb rating removed|You rated a thumb down|You rated a thumb up
he_IL: הצבעתך הוסרה|דירגת את התוכן כשלילי|דירגת את התוכן כחיובי

[ctx: #30046]
en: There is a problem with InputStream Adaptive add-on or the Widevine library. May be missing or not enabled, the operation will be cancelled.
he_IL: ישנה בעיה עם הגדרות הInputStream או יתכן שספריית הWidevine חסרה, הפעולה תבוטל.

[ctx: #30047]
en: Library update in progress
he_IL: עדכון ספרייה החל

[ctx: #30048]
en: Exported
he_IL: הייצוא התבצע בהצלחה

[ctx: #30049]
en: Library
he_IL: ספרייה

[ctx: #30051]
en: Profile set for playback from the library
he_IL: הפרופיל הוגדר לניגון מהספרייה

[ctx: #30052]
en: Set for library playback
he_IL: אפשר ניגון מהספרייה

[ctx: #30053]
en: Remove for playback from library
he_IL: הסר ניגון מהספרייה

[ctx: #30054]
en: Profile set to auto-selection
he_IL: מעתה פרופיל יבחר בצורה אוטומטית

[ctx: #30055]
en: Set for auto-selection
he_IL: בחירת פרופיל בצורה אוטומטית

[ctx: #30056]
en: Remove auto-selection
he_IL: הסרת בחירת פרופיל אוטומטית

[ctx: #30059]
en: Be careful, you are about to update many titles {}.[CR]This may cause service problems or temporary ban of the account.[CR]Do you want to continue?
he_IL: יש להיזהר, העדכון כולל מספר רב של כותרים {}.[CR]זה עלול לגרום לבעיות בשירות או להשהייה זמנית של החשבון.[CR]האם ברצונך להמשיך?

[ctx: #30060]
en: Enable HEVC profiles (4k for Android/HDR/DolbyVision)
he_IL: הפעלת פרופיל HEVC (מאפשר רזולוציית 4k עבור מכשירים תומכי Android/HDR/DolbyVision

[ctx: #30061]
en: Update inside library
he_IL: עדכון בתוך הספרייה

[ctx: #30062]
en: Parental controls
he_IL: בקרת הורים

[ctx: #30063]
en: An update is already in progress
he_IL: עדכון כבר מתבצע כעת

[ctx: #30064]
en: Perform auto-update
he_IL: ביצוע עדכון אוטומטי

[ctx: #30065]
en: Auto-update for TV shows seasons and episodes
he_IL: עדכון אוטומטי עבור תוכניות וסדרות

[ctx: #30066]
en: Debug logging level
he_IL: רמת לוגים לדיבאג

[ctx: #30067]
en: daily
he_IL: יומי

[ctx: #30068]
en: every other day
he_IL: מספר פעמים בשבוע

[ctx: #30069]
en: every 5 days
he_IL: כל 5 ימים

[ctx: #30070]
en: weekly
he_IL: שבועי

[ctx: #30071]
en: Time of Day
he_IL: שעה

[ctx: #30072]
en: Only start after 5 minutes of idle
he_IL: התחלה רק אחרי 5 דקות של חוסר פעילות

[ctx: #30073]
en: Always show codec information during video playback
he_IL: תמיד להציג מידע על קידוד תוך כדי ניגון

[ctx: #30074]
en: View for exported
he_IL: צפייה בתכנים שיוצאו

[ctx: #30075]
en: Ask to skip intro and recap
he_IL: לשאול האם לדלג על הפתיח וסקירת הפרקים הקודמים

[ctx: #30076]
en: Skip intro
he_IL: לדלג על הפתיח

[ctx: #30077]
en: Skip recap
he_IL: לדלג על סקירת הפרקים הקודמים

[ctx: #30078]
en: Playback
he_IL: ניגון

[ctx: #30079]
en: Skip automatically
he_IL: לדלג אוטומטית

[ctx: #30080]
en: Pause when skipping
he_IL: להשהות בעת הדילוג

[ctx: #30081]
en: Force HDCP 2.2 video streams
he_IL: הכרח שימוש בHDCP 2.2 בעת ניגון

[ctx: #30082]
en: Remember audio / subtitle preferences
he_IL: לזכור העדפות כתוביות/שמע

[ctx: #30084]
en: Cache objects TTL (minutes)
he_IL: זמן מקסימלי (דקות) לשמירת אובייקטים בזיכרון מטמון (cache)

[ctx: #30085]
en: Cache metadata TTL (days)
he_IL: זמן מקסימלי(ימים) לשמירת מטה-דאטה בזיכרון המטמות (cache)

[ctx: #30086]
en: Cache objects 'My list' TTL (minutes)
he_IL: זמן מקסימלי (דקות) לשמירת אובייקטי 'הרשימה שלי' בזיכרון המטמון (cache)

[ctx: #30087]
en: Contains {} and more...
he_IL: מכיל {} ועוד

[ctx: #30088]
en: Browse related content
he_IL: לדפדף תכנים דומים

[ctx: #30089]
en: Browse subgenres
he_IL: לדפדף תתי ז'אנרים

[ctx: #30090]
en: Browse through related video lists and discover more content.
he_IL: חיפוש בתכני וידאו דומים בכדי לגלות עוד תוכן

[ctx: #30091]
en: Browse and manage contents that were exported to the Kodi library.
he_IL: חיפוש וניהול תוכן שייוצא אל ספריית Kodi

[ctx: #30092]
en: Search for content and easily find what you want to watch.
he_IL: לחפש תוכן ולמצוא בקלות מה שמחפשים

[ctx: #30093]
en: Browse content by genre and easily discover related content.
he_IL: חיפוש בתכנים לפי ז'אנרים ומציאת תוכן דומה

[ctx: #30094]
en: Browse recommendations and pick up on something new you might like.
he_IL: דפדוף בהמלצות ובחירת תכנים שיתכן ויתאימו לבחירותיך

[ctx: #30095]
en: All TV shows
he_IL: כל תוכניות הטלויזיה

[ctx: #30096]
en: All Movies
he_IL: כל הסרטים

[ctx: #30097]
en: Main Menu
he_IL: תפריט ראשי

[ctx: #30098]
en: Enable HDR profiles
he_IL: אפשר פרופילי HDR

[ctx: #30099]
en: Enable DolbyVision profiles
he_IL: אפשר פרופילי DolbyVision

[ctx: #30100]
en: Results for '{}'
he_IL: תוצאות עבור '{}'

[ctx: #30101]
en: Netflix returned an unknown error.
he_IL: Netflix החזירה שגיאה לא מוכרת

[ctx: #30102]
en: Netflix returned the following error:
he_IL: Netflix החזיר את השגיאה הבאה:

[ctx: #30103]
en: Error details have been written to the Kodi log file. If the error message does not provide guidance on how to resolve the issue or you continue to receive this error, please report it on GitHub by following the Readme instructions.
he_IL: פרטי השגיאה נכתבו לקבצי הלוג בKodi. במידה והודעת השגיאה לא מספקת מידע כיצד לפתור את הבעיה או שהודעת השגיאה הזו ממשיכה, יש לדווח על כך בGitHub לפי ההוראות המפורטות בדף הReadme

[ctx: #30104]
en: The add-on encountered the following error:
he_IL: התוסף נתקל בשגיאה הבאה:

[ctx: #30105]
en: Netflix Add-on Error
he_IL: שגיאה בתוסף Netflix

[ctx: #30106]
en: Invalid PIN
he_IL: קוד PIN לא תקין

[ctx: #30107]
en: PIN protection is off.
he_IL: הגנות קוד PIN מבוטלות

[ctx: #30108]
en: All content is protected by PIN.
he_IL: כל התכנים מוגנים באמצעות קוד PIN

[ctx: #30109]
en: Login successful
he_IL: ההתחברות הצליחה

[ctx: #30110]
en: Background services started
he_IL: השירות החל לעבוד ברקע

[ctx: #30111]
en: There is no contents
he_IL: אין תוכן

[ctx: #30112]
en: You need to be logged in to use Netflix
he_IL: בכדי להשתמש בNetflix עליך להיות מחובר/ת

[ctx: #30113]
en: Logout successful
he_IL: החשבון נותק בהצלחה

[ctx: #30114]
en: Keep 'My list' and Kodi Library in sync
he_IL: לשמור על סנכרון בין 'הרשימה שלי' וספריית Kodi

[ctx: #30115]
en: Content Profiles
he_IL: פרופילי תוכן

[ctx: #30116]
en: Advanced Add-on Configuration
he_IL: הגדרות שימוש מתקדם

[ctx: #30117]
en: Cache
he_IL: זיכון מטמון

[ctx: #30118]
en: API operation failed: {}
he_IL: פעולת API {} נכשלה

[ctx: #30119]
en: 'My list' operation successful
he_IL: הפעולה ב'הרשימה שלי' הצליחה

[ctx: #30120]
en: Cannot automatically remove a season from Kodi library, please do it manually
he_IL: לא ניתן להסיר אוטומטית עונה מספריית Kodi, יש להסיר אותה ידנית

[ctx: #30121]
en: Perform full sync now
he_IL: ביצוע סנכרון מלא כעת

[ctx: #30122]
en: Sync 'My list' to Kodi library
he_IL: סנכרון את 'הרשימה שלי' עם Kodi

[ctx: #30123]
en: Do you want to continue?[CR]The full synchronization will delete all previously exported titles.[CR]If there are many titles this operation may take some time.
he_IL: האם ברצונך להמשיך?[CR]הסנכרון המלא ימחק את כל הכותרים שייוצאו.[CR]במידה וישנם הרבה כותרים הפעולה תיקח זמן מה

[ctx: #30124]
en: Do you want to remove this item from the library?
he_IL: האם ברצונך להסיר את פריט זה מהספריה?

[ctx: #30125]
en: Delete library contents
he_IL: למחוק את תכולת הספרייה

[ctx: #30126]
en: Do you really want to purge your library?[CR]All exported items will be deleted.
he_IL: האם באמת למחוק את הספרייה שלך?[CR]כל התכנים המייוצאים מהספרייה ימחקו

[ctx: #30127]
en: Awarded rating of {}
he_IL: קיבל דירוג של

[ctx: #30128]
en: Select a profile
he_IL: בחירת פרופיל

[ctx: #30129]
en: Enable Up Next integration
he_IL: לאפשר אינטגרציית Up Next

[ctx: #30131]
en: Check the logfile for detailed information
he_IL: בדיקת קבצי Log עבור מידע מפורט

[ctx: #30132]
en: Clear in-memory cache
he_IL: ריקון זיכרון מטמון נדיף

[ctx: #30133]
en: Clear in-memory and on-disk cache
he_IL: ריקון זיכרון מטמון נדיף ועל הדיסק

[ctx: #30134]
en: Enable execution timing
he_IL: הפעלת תזמון ביצועים

[ctx: #30135]
en: Cache cleared
he_IL: זיכרון מטמון התרוקן

[ctx: #30137]
en: Enable VP9 profiles (disable if it causes artifacts)
he_IL: לאפשר פרופילי VP9 (מתבטל במידה וישנם הפרעות בתמונה)

[ctx: #30138]
en: The background services may not yet be available if you just started Kodi/the add-on. In this case, try again in a moment.
he_IL: יתכן ושירותי הרקע לא זמינים במידה ורק הפעלת את Kodi. ניתן לנסות בעוד מספר רגעים

[ctx: #30139]
en: Enable IPC over HTTP (use when Addon Signals timeout messages appear)
he_IL: לאפשר IPC על גבי HTTP (ניתן להשתמש כשישנן חריגות זמן בעת שימוש בAddon Signals)

[ctx: #30140]
en: Import existing library
he_IL: ייבוא ספרייה קיימת

[ctx: #30141]
en: Disable startup notification
he_IL: השתקת הודעות בעליית המערכת

[ctx: #30142]
en: Custom
he_IL: מותאם אישית

[ctx: #30143]
en: Custom view ID
he_IL: קוד ID לתצוגה מותאמת אישית

[ctx: #30144]
en: Disable WebVTT subtitle support
he_IL: כיבוי תמיכה בתרגום WebVTT

[ctx: #30145]
en: Recently added
he_IL: התווסף לאחרונה

[ctx: #30146]
en: Discover the latest content added.
he_IL: מה התווסף לאחרונה

[ctx: #30147]
en: Next page »
he_IL: הדף הבא

[ctx: #30148]
en: « Previous page
he_IL: הדף הקודם

[ctx: #30149]
en: Sort results by
he_IL: מיון תוצאות לפי

[ctx: #30150]
en: Alphabetical order (A-Z)
he_IL: סדר אלפבית עולה (א-ת)

[ctx: #30151]
en: Alphabetical order (Z-A)
he_IL: סדר אלפבית יורד (ת-א)

[ctx: #30152]
en: Suggestions for you
he_IL: הצעות בשבילך

[ctx: #30153]
en: Year released
he_IL: שנת שחרור

[ctx: #30154]
en: Netflix configuration wizard
he_IL: אשף ההגדרות של Netflix

[ctx: #30155]
en: Do you have a Netflix Premium account?
he_IL: האם יש ברשותך חשבון Netflix פרמיום?

[ctx: #30157]
en: The configuration has been completed
he_IL: ההגדרות נשמרו בהצלחה

[ctx: #30158]
en: Run add-on configuration wizard
he_IL: הפעלת אשף ההגדרות

[ctx: #30159]
en: View for main menu
he_IL: תצוגת מסך ראשי

[ctx: #30160]
en: View for search
he_IL: תצוגת חיפוש

[ctx: #30161]
en: View for exported
he_IL: תצוגת תכנים שיוצאו

[ctx: #30162]
en: Last used
he_IL: היה בשימוש לאחרונה

[ctx: #30163]
en: Audio description
he_IL: תיאור שמע

[ctx: #30164]
en: Browse contents with audio description.
he_IL: חיפוש תוכן עם תיאור שמע

[ctx: #30165]
en: View for 'My list'
he_IL: צפיה ב'הרשימה שלי'

[ctx: #30166]
en: Main menu items
he_IL: פריטי תפריט ראשי

[ctx: #30167]
en: My list
he_IL: הרשימה שלי

[ctx: #30168]
en: Continue watching
he_IL: המשך צפיה

[ctx: #30169]
en: Top picks
he_IL: הבחירות הכי טובות

[ctx: #30170]
en: New releases
he_IL: תכנים חדשים

[ctx: #30171]
en: Trending now
he_IL: הכי נצפה כעת

[ctx: #30172]
en: Popular on Netflix
he_IL: פופולרי בNetflix

[ctx: #30173]
en: Netflix Originals
he_IL: תכני מקור של Netflix

[ctx: #30174]
en: TV show genres
he_IL: ז'אנרי תוכניות טלוויזיה

[ctx: #30175]
en: Movie genres
he_IL: ז'אנרי סרטים

[ctx: #30176]
en: Enable STRM resume workaround
he_IL: הפעלת מעקף STRM עבור המשך

[ctx: #30177]
en: Ask to resume the video
he_IL: לשאול האם להמשיך את הוידאו

[ctx: #30178]
en: Open Up Next add-on settings
he_IL: פתיחת הגדרות תוסף Up Next

[ctx: #30179]
en: Show trailers and more
he_IL: להציג טריילרים ועוד

[ctx: #30180]
en: There has been a problem with login, it is possible that your account has not been confirmed or reactivated.
he_IL: ישנה בעיה בחיבור, יתכן שהחשבון שלך לא אושר או אופשר מחדש

[ctx: #30182]
en: Export NFO files
he_IL: ייצא קבצי NFO

[ctx: #30183]
en: Do you want to export NFO files for the {}?
he_IL: האם ברצונך לייצא קבצי NFO?

[ctx: #30184]
en: NFO Files
he_IL: קבצי NFO

[ctx: #30185]
en: Enable NFO files export
he_IL: לאפשר ייצוא קבצי NFO

[ctx: #30186]
en: For Movies
he_IL: עבור סרטים

[ctx: #30187]
en: For TV show
he_IL: עבור תוכניות טלויזיה

[ctx: #30188]
en: Ask
he_IL: לשאול

[ctx: #30189]
en: movie
he_IL: סרט

[ctx: #30190]
en: TV show
he_IL: תוכנית טלויזיה

[ctx: #30192]
en: [CR]These files are used by the provider information scrapers to integrate movies and TV shows info, useful with bonus episodes or director's cut
he_IL: [CR]קבצים אלו בשימוש על ידי ספקי מידע כדי לחבר מידע על סרטים ותוכניות טלויזיה, והם שימושיים בפרקי בונוס או בסרטים ב'גרסת הבמאי'

[ctx: #30193]
en: Include all information in NFO files (use only with 'Local Information' scraper)
he_IL: לכלול את כל המידע בקבצי NFO (בשימוש רק עם סקרייפרים עם 'מידע מקומי')

[ctx: #30194]
en: Limit video stream resolution to
he_IL: הגבלת רזולוציית הוידאו עד

[ctx: #30195]
en: Export new episodes
he_IL: ייצוא סדרות חדשות

[ctx: #30196]
en: Exclude from auto update
he_IL: לא לכלול בעדכון אוטומטי

[ctx: #30197]
en: Include in auto update
he_IL: לכלול בעדכון אוטומטי

[ctx: #30198]
en: Exporting new episodes
he_IL: סדרות חדשות מיוצאות

[ctx: #30199]
en: Shared library (Kodi MySQL server is required)
he_IL: ספרייה משותפת (לשם כך יש צורך בשרת Kodi MySQL)

[ctx: #30200]
en: Use shared library MySQL-database
he_IL: השתמש במסד נתונים של MySQL עבור הספרייה המשותפת

[ctx: #30201]
en: Username
he_IL: שם משתמש

[ctx: #30202]
en: Connection to the MySQL-database was successful
he_IL: ההתחברות למסד הנתונים של MySQL הסתיימה בהצלחה

[ctx: #30203]
en: Host IP
he_IL: כתובת IP מארח

[ctx: #30204]
en: Port
he_IL: פורט

[ctx: #30205]
en: Test database connection
he_IL: בדיקת חיבור למסד הנתונים

[ctx: #30206]
en: ERROR: The MySQL-database is not reachable - the local database will be used
he_IL: שגיאה: לא ניתן לגשת לשרת הMySQL - במקום, המערכת תשתמש במסד הנתונים המקומי

[ctx: #30207]
en: Set this device as main auto-updates manager
he_IL: מכשיר זה יכול לנהל את העדכון האוטומטי

[ctx: #30208]
en: Check if this device is the main auto-update manager
he_IL: לבדוק האם מכשיר זה הוא מנהל עדכון האוטומטי הראאשי

[ctx: #30209]
en: This device now handles the auto-updates of the shared library
he_IL: מכשיר זה כעת מטפל בעדכון האוטומטי של הספרייה המשותפת

[ctx: #30210]
en: This device handles the auto-updates of the shared library
he_IL: מכשיר זה מטפל בעדכון האוטומטי של הספרייה המשותפת

[ctx: #30211]
en: Another device handles the auto-updates of the shared library
he_IL: מכשיר אחר מטפל בעדכון האוטומטי של הספרייה המשותפת

[ctx: #30212]
en: There is no device that handles the auto-updates of the shared library
he_IL: אין מכשירים שמטפלים בעדכון האוטומטי של הספרייה המשותפת

[ctx: #30213]
en: InputStream Helper settings...
he_IL: הגדרות המסייע לInputStream

[ctx: #30214]
en: Force refresh
he_IL: הכרח רענון

[ctx: #30215]
en: Color of the titles included in 'My list'
he_IL: צבע הכותרים הכלולים ב'הרשימה שלי'

[ctx: #30216]
en: Show ESN in use
he_IL: להציג קוד ESN בשימוש

[ctx: #30217]
en: Reset ESN
he_IL: איפוס קוד ESN

[ctx: #30218]
en: Are you sure you want to reset the ESN?[CR]If you confirm, wait until you receive the login message.
he_IL: האם לאפס את קוד הESN בוודאות?[CR]במידה וכן, יש להסכים ולהמתין עד לחזרה למסך ההתחברות

[ctx: #30219]
en: Disable notification for synchronization completed
he_IL: השבתת הודעות 'הסנכרון הושלם'

[ctx: #30220]
en: The Kodi library has been updated
he_IL: ספריית Kodi עןדכנה

[ctx: #30221]
en: Owner account
he_IL: חשבון בעלים

[ctx: #30222]
en: Kid account
he_IL: חשבון ילדים

[ctx: #30224]
en: Auto update mode
he_IL: מצב עדכון אוטומטי

[ctx: #30225]
en: Manual
he_IL: ידני

[ctx: #30226]
en: Scheduled
he_IL: מתוזמן

[ctx: #30227]
en: Synchronize Kodi library with 'My list'
he_IL: סנכרון ספריית Kodi עם 'הרשימה שלי'

[ctx: #30228]
en: Set a profile for synchronization
he_IL: הגדרת פרופיל עבור סנכרון

[ctx: #30230]
en: Check for updates now
he_IL: בדיקת עדכון כעת

[ctx: #30231]
en: Do you want to check update now?
he_IL: האם לבדוק עדכון כעת?

[ctx: #30232]
en: Profile maturity rating for {}
he_IL: פרופיל גיל עבור

[ctx: #30233]
en: Only show titles rated [B]{}[/B].
he_IL: להראות כותרים שמדורגים רק [B]{}[/B]

[ctx: #30234]
en: Install Up Next add-on
he_IL: התקנת תוסף Up Next

[ctx: #30235]
en: Synchronize the watched status of the videos with Netflix
he_IL: סנכרון סטטוס הוידאו שנצפה עם Netflix

[ctx: #30236]
en: Change watched status (locally)
he_IL: שינוי מצב צפייה (מקומית)

[ctx: #30237]
en: Marked as watched|Marked as unwatched|Restored Netflix watched status
he_IL: סימון כנצפה|סימון כלא נצפה|שחזור סטטוס צפיה מNetflix

[ctx: #30238]
en: Up Next notifications (watch next video)
he_IL: הודעות Up Next (צפיה בוידאו הבא)

[ctx: #30239]
en: Color of supplemental plot info
he_IL: צבע אזור ה'מידע עלילתי נוסף'

[ctx: #30240]
en: The background services cannot be started due to this problem:[CR]{}
he_IL: שירותי הרקע לא יכולים להתחיל בגלל הבעיה הבאה: {}[CR]

[ctx: #30241]
en: Open Connect CDN (the lower index is better)
he_IL: Open Connect CDN (האינדקס התחתון יותר טוב)

[ctx: #30242]
en: Top 10
he_IL: עשרת הגדולים

[ctx: #30243]
en: Select first unwatched TV show episode
he_IL: בחירת פרק תוכנית הטלוויזיה הראשונה שלא נצפה

[ctx: #30244]
en: Force Widevine security level L3
he_IL: הכרחת רמת אבטחה L3 עבור Widevine

[ctx: #30245]
en: Deleting files exported to the library
he_IL: מחיקת קבצים שיוצאו לספרייה

[ctx: #30246]
en: There are {} titles that cannot be imported.[CR]Do you want to delete these files?
he_IL: ישנם {} כותרים שלא ניתן לייבא.[CR]האם ברצונך למחוק קבצים אלו?

[ctx: #30247]
en: Results per page (in case of timeout error decrease it)
he_IL: מספר תוצאות בכל עמוד (במידה ותהיה שגיאה, מספר זה יופחת)

[ctx: #30300]
en: Do you want to remove watched status of '{}'?[CR][CR]The operation could take up to 24h, therefore the title may still appear in the list.
he_IL: האם ברצונך למחוק את סטטוס הצפייה של '{}'?[CR][CR]הפעולה יכולה לקחת עד 24 שעות, ולכן יתכן והכותר עדיין יופיע ברשימה שלך

[ctx: #30301]
en: Include Kodi library (only sending data)
he_IL: לכלול את ספריית Kodi (רק שליחת מידע מאופשרת)

[ctx: #30400]
en: Search
he_IL: חיפוש

[ctx: #30401]
en: Type of search
he_IL: סוג חיפוש

[ctx: #30402]
en: Search titles, people, genres
he_IL: חיפוש של כותרים, אנשים וז'אנרים

[ctx: #30403]
en: New search...
he_IL: חיפוש חדש...

[ctx: #30404]
en: Clear search history
he_IL: ניקוי היסטוריית חיפוש

[ctx: #30405]
en: Select the language
he_IL: בחירת שפה

[ctx: #30406]
en: Do you want to delete the entire contents?
he_IL: האם ברצונך למחוק את כל התוכן?

[ctx: #30407]
en: No matches found
he_IL: לא נמצאו תוצאות לחיפוש

[ctx: #30410]
en: By term
he_IL: לפי מונח

[ctx: #30411]
en: By audio language
he_IL: לפי שפת שמע

[ctx: #30412]
en: By subtitles language
he_IL: לפי שפת תרגום
