plugin.video.netflix - en to hu translation catalogue (253 entries)

[ctx: Addon Description]
en: Netflix VOD Services Add-on
hu: Netflix video kiegészítő

[ctx: Addon Disclaimer]
en: The use of this add-on may not be legal in your country of residence - please check with your local laws before installing.
hu: Előfordulhat, hogy a kiegészítő használata nem törvényes az Ön országában - telepítés előtt tájékozódjon a helyi törvényekről

[ctx: #30001]
en: Recommendations
hu: Ajánlások

[ctx: #30002]
en: Enter PIN to watch restricted content
hu: Kód megadás a felnőtt tartalomhoz

[ctx: #30004]
en: Password
hu: Jelszó

[ctx: #30006]
en: Enter PIN to access this profile
hu: PIN megadása a profilhoz

[ctx: #30007]
en: Parental Control PIN (4 digits)
hu: Szülői kontroll kód (4 számjegy)

[ctx: #30008]
en: Login failed
hu: Bejelentkezés sikertelen

[ctx: #30009]
en: Please check your e-mail and password
hu: Kérjük, ellenőrizze hitelesítő adatait

[ctx: #30010]
en: Lists of all kinds
hu: Vegyes lista

[ctx: #30012]
en: Profiles options and parental control
hu: Profil opciók és szülői kontroll

[ctx: #30013]
en: In the profile list, open the context menu in the chosen profile
hu: A profillistában nyissa meg a helyi menüt a kiválasztott profilnál

[ctx: #30014]
en: Account
hu: Fiók

[ctx: #30015]
en: Other options
hu: Opciók

[ctx: #30017]
en: Logout
hu: Kijelentkezés

[ctx: #30018]
en: Export to library
hu: Exportálás a médiatárba

[ctx: #30019]
en: Rate on Netflix
hu: Értékelés a Netflixen

[ctx: #30020]
en: Remove from 'My list'
hu: Törlés a saját listámból

[ctx: #30021]
en: Add to 'My list'
hu: Hozzáadás a saját listámhoz

[ctx: #30022]
en: (between 0 and 10)
hu: 0 és 10 között

[ctx: #30023]
en: Expert
hu: Haladó

[ctx: #30024]
en: SSL verification
hu: SSL ellenőrzés

[ctx: #30025]
en: Library
hu: Médiatár

[ctx: #30026]
en: Enable custom library folder
hu: Saját médiatár mappa engedélyezése

[ctx: #30027]
en: Custom library path
hu: Saját médiatár elérése

[ctx: #30028]
en: Playback error
hu: Lejátszási hiba

[ctx: #30030]
en: Remove from library
hu: Törlés a médiatárból

[ctx: #30031]
en: General
hu: Általános

[ctx: #30033]
en: Enable Dolby Digital Plus (DDPlus HQ and Atmos on Premium)
hu: Dolby Digital Plus (DDPlus HQ és Atmos Prémium) engedélyezése

[ctx: #30034]
en: Manual ESN
hu: Kézi  ESN

[ctx: #30035]
en: InputStream Adaptive settings...
hu: InputStream Adaptive beállítások...

[ctx: #30037]
en: Views
hu: Nézetek

[ctx: #30038]
en: Enable custom views
hu: Saját nézetek engedélyezése

[ctx: #30039]
en: View for folders
hu: Mappanézet

[ctx: #30040]
en: View for movies
hu: Filmnézet

[ctx: #30041]
en: View for shows
hu: Sorozatnézet

[ctx: #30042]
en: View for seasons
hu: Évadnézet

[ctx: #30043]
en: View for episodes
hu: Epizódnézet

[ctx: #30044]
en: View for profiles
hu: Profilnézet

[ctx: #30045]
en: Thumb rating removed|You rated a thumb down|You rated a thumb up
hu: Értékelés visszavonva|Saját értékelés le|Saját értékelés fel

[ctx: #30046]
en: There is a problem with InputStream Adaptive add-on or the Widevine library. May be missing or not enabled, the operation will be cancelled.
hu: Probléma van az Inputstream kiegészítővel, vagy a Widevine könyvtárral. Lehet hogy hiányzik, vagy nincs engedélyezve, a művelet törölve.

[ctx: #30047]
en: Library update in progress
hu: A médiatár frissítése folyamatban van

[ctx: #30048]
en: Exported
hu: Exportált

[ctx: #30049]
en: Library
hu: Médiatár

[ctx: #30051]
en: Profile set for playback from the library
hu: A médiatárból történő lejátszáshoz beállított profil

[ctx: #30052]
en: Set for library playback
hu: Beállítva a médiatár lejátszásához

[ctx: #30053]
en: Remove for playback from library
hu: Eltávolítás lejátszás céljából a médiatárból

[ctx: #30054]
en: Profile set to auto-selection
hu: A profil automatikus kiválasztásra van beállítva

[ctx: #30055]
en: Set for auto-selection
hu: Automatikus kiválasztás beállítása

[ctx: #30056]
en: Remove auto-selection
hu: Profil automatikus kiválasztás törlése

[ctx: #30059]
en: Be careful, you are about to update many titles {}.[CR]This may cause service problems or temporary ban of the account.[CR]Do you want to continue?
hu: Légy óvatos, amikor sok címet frissítesz egyszerre {}.[CR]Ez okozhat szolgáltatási problémákat vagy ideiglenes fiók tiltást is.[CR]Kívánod folytatni?

[ctx: #30060]
en: Enable HEVC profiles (4k for Android/HDR/DolbyVision)
hu: HEVC profil engedélyezése (4k Android/HDR/DolbyVision)

[ctx: #30061]
en: Update inside library
hu: Belső médiatár frissítése

[ctx: #30062]
en: Parental controls
hu: Szülői felügyelet

[ctx: #30063]
en: An update is already in progress
hu: A frissítés már folyamatban van

[ctx: #30064]
en: Perform auto-update
hu: Automatikus frissítés teljesítése

[ctx: #30065]
en: Auto-update for TV shows seasons and episodes
hu: Automatikus frissítés a sorozat évadokhoz és epizódokhoz

[ctx: #30066]
en: Debug logging level
hu: Hiba napló szint

[ctx: #30067]
en: daily
hu: napi

[ctx: #30068]
en: every other day
hu: másnaponta

[ctx: #30069]
en: every 5 days
hu: 5 naponta

[ctx: #30070]
en: weekly
hu: heti

[ctx: #30071]
en: Time of Day
hu: Adott időpontban

[ctx: #30072]
en: Only start after 5 minutes of idle
hu: Indítás ha 5 percig készenlétben van

[ctx: #30073]
en: Always show codec information during video playback
hu: Kodek infó mutatása folyamatosan a videólejátszás közben

[ctx: #30074]
en: View for exported
hu: Nézet az exportálthoz

[ctx: #30075]
en: Ask to skip intro and recap
hu: Intró átugrásának kérése

[ctx: #30076]
en: Skip intro
hu: Intró átugrása

[ctx: #30077]
en: Skip recap
hu: Átugrás

[ctx: #30078]
en: Playback
hu: Lejátszás

[ctx: #30079]
en: Skip automatically
hu: Automatikus átugrás

[ctx: #30080]
en: Pause when skipping
hu: Pillanat állj átugrásnál

[ctx: #30081]
en: Force HDCP 2.2 video streams
hu: HDCP 2.2 videóstream kényszerítése

[ctx: #30082]
en: Remember audio / subtitle preferences
hu: Hang/felirat beállítások megjegyzése

[ctx: #30083]
en: Force the display of forced subtitles only with the audio language set
hu: Kényszeríteni a kényszerített feliratok megjelenítését csak a beállított nyelvhez

[ctx: #30084]
en: Cache objects TTL (minutes)
hu: Gyorsítótár-elem megőrzése (perc)

[ctx: #30085]
en: Cache metadata TTL (days)
hu: Gyorsítótár-elem metaadatok megőrzése (nap)

[ctx: #30086]
en: Cache objects 'My list' TTL (minutes)
hu: Gyorsítótár-elem élettartama a saját listámban (perc)

[ctx: #30087]
en: Contains {} and more...
hu: Tartalom {} és több...

[ctx: #30088]
en: Browse related content
hu: Kapcsolódó tartalom böngészése

[ctx: #30089]
en: Browse subgenres
hu: Műfaj típusok böngészése

[ctx: #30090]
en: Browse through related video lists and discover more content.
hu: Böngéssz a kapcsolódó video listákon és fedezz fel további tartalmat

[ctx: #30091]
en: Browse and manage contents that were exported to the Kodi library.
hu: Böngéssz és rendezd a tartalmat ami a Kodi médiatárba exportálásra került

[ctx: #30092]
en: Search for content and easily find what you want to watch.
hu: Egyszerű, tartalom szerinti keresés

[ctx: #30093]
en: Browse content by genre and easily discover related content.
hu: Böngészés műfaj szerint, és kapcsolódó tartalom szerint

[ctx: #30094]
en: Browse recommendations and pick up on something new you might like.
hu: Böngészés ajánlás szerint, találj valami kedvedre valót

[ctx: #30095]
en: All TV shows
hu: Minden sorozat

[ctx: #30096]
en: All Movies
hu: Minden film

[ctx: #30097]
en: Main Menu
hu: Főmenü

[ctx: #30098]
en: Enable HDR profiles
hu: HDR profil engedélyezése

[ctx: #30099]
en: Enable DolbyVision profiles
hu: DolbyVision profil engedélyezése

[ctx: #30100]
en: Results for '{}'
hu: Találat '{}'

[ctx: #30101]
en: Netflix returned an unknown error.
hu: A Netflix leállt ismeretlen hiba miatt.

[ctx: #30102]
en: Netflix returned the following error:
hu: A Netflix leállt a következő hiba miatt:

[ctx: #30103]
en: Error details have been written to the Kodi log file. If the error message does not provide guidance on how to resolve the issue or you continue to receive this error, please report it on GitHub by following the Readme instructions.
hu: A hiba részleteit a Kodi a naplóba mentette. Ha a hibaüzenet nem ad útmutatást a probléma megoldására, vagy továbbra is jelentkezik a hiba, kérjük, jelentse a GitHubon keresztül, a Readme utasításainak megfelelően.

[ctx: #30104]
en: The add-on encountered the following error:
hu: A kiegészítő leállt a következő hibával:

[ctx: #30105]
en: Netflix Add-on Error
hu: Netflix kiegészítő hiba

[ctx: #30106]
en: Invalid PIN
hu: Hibás pinkód

[ctx: #30107]
en: PIN protection is off.
hu: Pinkód védelem kikapcsolva.

[ctx: #30108]
en: All content is protected by PIN.
hu: Minden tartalom pinkóddal védett.

[ctx: #30109]
en: Login successful
hu: Bejelentkezés sikeres

[ctx: #30110]
en: Background services started
hu: Háttér folyamat elindult

[ctx: #30111]
en: There is no contents
hu: Nincs tartalom ehhez

[ctx: #30112]
en: You need to be logged in to use Netflix
hu: Be kell jelentkezned a Netflix használatához

[ctx: #30113]
en: Logout successful
hu: Bejelentkezés sikeres

[ctx: #30114]
en: Keep 'My list' and Kodi Library in sync
hu: A saját listám és a Kodi médiatár szinkronban tartása

[ctx: #30115]
en: Content Profiles
hu: Tartalom profilok

[ctx: #30116]
en: Advanced Add-on Configuration
hu: Haladó beállítások

[ctx: #30117]
en: Cache
hu: Tár

[ctx: #30118]
en: API operation failed: {}
hu: API művelet sikertelen: {}

[ctx: #30119]
en: 'My list' operation successful
hu: Saját lista művelet sikeres

[ctx: #30120]
en: Cannot automatically remove a season from Kodi library, please do it manually
hu: Kodi médiatárból nem törölhető automatikusan a szezon, töröld kézzel.

[ctx: #30121]
en: Perform full sync now
hu: Teljes szinkronizálás indítása most

[ctx: #30122]
en: Sync 'My list' to Kodi library
hu: Saját lista szinkronizálása a Kodi médiatárral

[ctx: #30123]
en: Do you want to continue?[CR]The full synchronization will delete all previously exported titles.[CR]If there are many titles this operation may take some time.
hu: Folytatni akarod?[CR]A teljes szinkronizálás törli az összes korábban exportált címet.[CR]Ha sok cím van, ez a művelet több időt vehet igénybe.

[ctx: #30124]
en: Do you want to remove this item from the library?
hu: Valóban törlöd ezt az elemet?

[ctx: #30125]
en: Delete library contents
hu: Könyvtár tartalom tisztítása

[ctx: #30126]
en: Do you really want to purge your library?[CR]All exported items will be deleted.
hu: Valóban tisztítani szertnéd a könyvtárat?[CR]Az összes exportált elem törlődik.

[ctx: #30127]
en: Awarded rating of {}
hu: Értékelés {}

[ctx: #30128]
en: Select a profile
hu: Profil választás

[ctx: #30129]
en: Enable Up Next integration
hu: UP Next kiegészítő használata

[ctx: #30131]
en: Check the logfile for detailed information
hu: A hibanaplót nézd meg, a részletes infóért

[ctx: #30132]
en: Clear in-memory cache
hu: Memória gyorsítótár törlése

[ctx: #30133]
en: Clear in-memory and on-disk cache
hu: Lemez és memória gyorsítótár törlése

[ctx: #30134]
en: Enable execution timing
hu: A végrehajtás ütemezésének engedélyezése

[ctx: #30135]
en: Cache cleared
hu: Gyorsítótár törölve

[ctx: #30137]
en: Enable VP9 profiles (disable if it causes artifacts)
hu: VP9-profil engedélyezése (tiltsd le, ha lejátszási problémát okoz)

[ctx: #30138]
en: The background services may not yet be available if you just started Kodi/the add-on. In this case, try again in a moment.
hu: Lehet, hogy a háttérszolgáltatások még nem érhetők el, vagy éppen elindította a Kodi/a kiegészítőt. Ebben az esetben próbálkozzon újra egy később

[ctx: #30139]
en: Enable IPC over HTTP (use when Addon Signals timeout messages appear)
hu: IPC engedélyezése HTTP-n keresztül (az Addon Signals időtúllépéseinek használata esetén)

[ctx: #30140]
en: Import existing library
hu: Meglévő médiatár importálása

[ctx: #30141]
en: Disable startup notification
hu: Indítási értesítés letiltása

[ctx: #30142]
en: Custom
hu: Saját

[ctx: #30143]
en: Custom view ID
hu: Saját nézet

[ctx: #30144]
en: Disable WebVTT subtitle support
hu: WebVTT felirat támogatás tiltása

[ctx: #30145]
en: Recently added
hu: Utoljára hozzáadva

[ctx: #30146]
en: Discover the latest content added.
hu: Fedezze fel a frissen hozzáadott tartalmat.

[ctx: #30147]
en: Next page »
hu: Következő oldal »

[ctx: #30148]
en: « Previous page
hu: « Előző oldal

[ctx: #30149]
en: Sort results by
hu: Tartalom rendezése

[ctx: #30150]
en: Alphabetical order (A-Z)
hu: Betűrendben (A-Z)

[ctx: #30151]
en: Alphabetical order (Z-A)
hu: Betűrendben (Z-A)

[ctx: #30152]
en: Suggestions for you
hu: Javaslatok neked

[ctx: #30153]
en: Year released
hu: Bemutató éve

[ctx: #30154]
en: Netflix configuration wizard
hu: Netflix kiegészítő beállítása

[ctx: #30155]
en: Do you have a Netflix Premium account?
hu: Van Netflix prémium hozzáférésed?

[ctx: #30157]
en: The configuration has been completed
hu: Beállítás kész

[ctx: #30158]
en: Run add-on configuration wizard
hu: Kiegészítő beállítás varázsló indítása

[ctx: #30159]
en: View for main menu
hu: Főmenü nézet

[ctx: #30160]
en: View for search
hu: Keresés menü nézet

[ctx: #30161]
en: View for exported
hu: Exportált nézet

[ctx: #30162]
en: Last used
hu: Utoljára használt

[ctx: #30163]
en: Audio description
hu: Hang narrátor

[ctx: #30164]
en: Browse contents with audio description.
hu: Böngészés hang narrátor alaplán

[ctx: #30165]
en: View for 'My list'
hu: Saját lista nézet

[ctx: #30166]
en: Main menu items
hu: Főmenü elemek

[ctx: #30167]
en: My list
hu: Saját lista

[ctx: #30168]
en: Continue watching
hu: Folyamatban levő

[ctx: #30169]
en: Top picks
hu: Legjobb válogatások

[ctx: #30170]
en: New releases
hu: Új megjelenések

[ctx: #30171]
en: Trending now
hu: Trendi most

[ctx: #30172]
en: Popular on Netflix
hu: Népszerű a Netflixen

[ctx: #30173]
en: Netflix Originals
hu: Eredeti Netflix gyártás

[ctx: #30174]
en: TV show genres
hu: Sorozat műfajok

[ctx: #30175]
en: Movie genres
hu: Film műfajok

[ctx: #30176]
en: Enable STRM resume workaround
hu: Engedélyezze az STRM folytatódó munkafolyamatot

[ctx: #30177]
en: Ask to resume the video
hu: Kérdés hogy folytassa-e a videót

[ctx: #30178]
en: Open Up Next add-on settings
hu: Up Next kiegészítő beállítások megnyitása

[ctx: #30179]
en: Show trailers and more
hu: Bemutatók és egyebek mutatása

[ctx: #30180]
en: There has been a problem with login, it is possible that your account has not been confirmed or reactivated.
hu: Probléma merült fel a bejelentkezés során, lehetséges, hogy fiókját nem erősítették meg vagy nem aktiválták

[ctx: #30181]
en: Always show the subtitles when the preferred audio language is not available
hu: Mindig mutassa a feliratot, ha a preferált audio nyelv nem érhető el

[ctx: #30182]
en: Export NFO files
hu: NFO fájlok exportálása

[ctx: #30183]
en: Do you want to export NFO files for the {}?
hu: Szeretnéd az NFO fájlokat exportálni {}?

[ctx: #30184]
en: NFO Files
hu: NFO fájlok

[ctx: #30185]
en: Enable NFO files export
hu: NFO fájlok exportálásának engedélyezése

[ctx: #30186]
en: For Movies
hu: Filmekhez

[ctx: #30187]
en: For TV show
hu: Sorozatokhoz

[ctx: #30188]
en: Ask
hu: Kérdez

[ctx: #30189]
en: movie
hu: film

[ctx: #30190]
en: TV show
hu: sorozat

[ctx: #30192]
en: [CR]These files are used by the provider information scrapers to integrate movies and TV shows info, useful with bonus episodes or director's cut
hu: [CR]Ezeket a fájlokat a szolgáltatói információs scrapperek használják a filmek és a sorozatok információinak integrálására, hasznosak a bónusz epizódok vagy a rendezői vágások során.

[ctx: #30193]
en: Include all information in NFO files (use only with 'Local Information' scraper)
hu: Az összes információ NFO fájlokból (csak a 'Helyi információ' scrapperel együtt használható)

[ctx: #30194]
en: Limit video stream resolution to
hu: Videostream felbontási limit

[ctx: #30195]
en: Export new episodes
hu: Új sorozatok exportálása

[ctx: #30196]
en: Exclude from auto update
hu: Kivétel az auto frissítésből

[ctx: #30197]
en: Include in auto update
hu: Belefoglalva az auto frissítésbe

[ctx: #30198]
en: Exporting new episodes
hu: Új epizódok exportálása

[ctx: #30199]
en: Shared library (Kodi MySQL server is required)
hu: Megosztott könyvtár (Kodi MySQL szerver kell hozzá)

[ctx: #30200]
en: Use shared library MySQL-database
hu: MySQL szerver használata a média adatbázishoz

[ctx: #30201]
en: Username
hu: Felhasználónév

[ctx: #30202]
en: Connection to the MySQL-database was successful
hu: MySQL adatbázis kapcsolat sikeres

[ctx: #30205]
en: Test database connection
hu: Adatbázis csatlakozási teszt

[ctx: #30206]
en: ERROR: The MySQL-database is not reachable - the local database will be used
hu: HIBA: A MySQL adatbázis nem érhető el - a helyi adatbázist fogjuk használni

[ctx: #30207]
en: Set this device as main auto-updates manager
hu: Eszköz beállítása automatikus frissítéskezelőként

[ctx: #30208]
en: Check if this device is the main auto-update manager
hu: Megnézi hogy ez az eszköz, automatikus frissítéskezelő-e

[ctx: #30209]
en: This device now handles the auto-updates of the shared library
hu: Eszköz most automatikus frissítéskezelőként beállítva

[ctx: #30210]
en: This device handles the auto-updates of the shared library
hu: Eszköz beállítása automatikus frissítéskezelőként

[ctx: #30211]
en: Another device handles the auto-updates of the shared library
hu: Másik eszköz beállítása automatikus frissítéskezelőként

[ctx: #30212]
en: There is no device that handles the auto-updates of the shared library
hu: Nincs eszköz beállítva automatikus frissítéskezelőként

[ctx: #30213]
en: InputStream Helper settings...
hu: InputStream Helper beállítások...

[ctx: #30214]
en: Force refresh
hu: Kényszerített frissítés

[ctx: #30215]
en: Color of the titles included in 'My list'
hu: Saját listám elemeinek színe

[ctx: #30216]
en: Show ESN in use
hu: ESN használat mutatása

[ctx: #30217]
en: Reset ESN
hu: ESN reset

[ctx: #30218]
en: Are you sure you want to reset the ESN?[CR]If you confirm, wait until you receive the login message.
hu: Biztosan vissza akarja állítani az ESN-t?[CR]Ha megerősíti, várjon, amíg megkapja a bejelentkezési üzenetet.

[ctx: #30219]
en: Disable notification for synchronization completed
hu: A Szinkronizálás kész, infó elrejtése

[ctx: #30220]
en: The Kodi library has been updated
hu: Kodi médiatár frissítve

[ctx: #30221]
en: Owner account
hu: Felhasználói fiók

[ctx: #30222]
en: Kid account
hu: Gyermek fiók

[ctx: #30224]
en: Auto update mode
hu: Automata frissítési mód

[ctx: #30225]
en: Manual
hu: Kézi

[ctx: #30226]
en: Scheduled
hu: Ütemezett

[ctx: #30227]
en: Synchronize Kodi library with 'My list'
hu: Kodi médiatár szinronizálása a Saját listámmal

[ctx: #30228]
en: Set a profile for synchronization
hu: Profil választás a szinkronizáláshoz

[ctx: #30230]
en: Check for updates now
hu: Frissítés keresése most

[ctx: #30231]
en: Do you want to check update now?
hu: Akarsz most keresni frissítést?

[ctx: #30232]
en: Profile maturity rating for {}
hu: Életkor szerinti értékelés {}

[ctx: #30233]
en: Only show titles rated [B]{}[/B].
hu: Csak az értékelt címeket mutatja [B]{}[/B]

[ctx: #30234]
en: Install Up Next add-on
hu: Up Next kiegészítő telepítése

[ctx: #30235]
en: Synchronize the watched status of the videos with Netflix
hu: Nézett státusz szinkronizálása a Netflix-el

[ctx: #30236]
en: Change watched status (locally)
hu: Nézett státusz változtatása (helyileg)

[ctx: #30237]
en: Marked as watched|Marked as unwatched|Restored Netflix watched status
hu: Nézettként jelöl|Nem látottként jelöl|Netflix nézett státusz visszaállítása

[ctx: #30238]
en: Up Next notifications (watch next video)
hu: Up Next jelzés (következő videó nézése)

[ctx: #30239]
en: Color of supplemental plot info
hu: A kiegészítő információ színe

[ctx: #30240]
en: The background services cannot be started due to this problem:[CR]{}
hu: A háttér folyamat nem indult el a következő hiba miatt:[CR]{}

[ctx: #30241]
en: Open Connect CDN (the lower index is better)
hu: Open Connect CDN (alacsonyabb index jobb)

[ctx: #30243]
en: Select first unwatched TV show episode
hu: Első nem látott sorozatrész kiválasztása

[ctx: #30244]
en: Force Widevine security level L3
hu: Kényszerített Widevine L3 biztonsági szint

[ctx: #30245]
en: Deleting files exported to the library
hu: A médiatárba exportált fájlok törlése

[ctx: #30246]
en: There are {} titles that cannot be imported.[CR]Do you want to delete these files?
hu: Vannak még {} címek amiket nem lehet importálni.[CR]Akarod törölni ezeket?

[ctx: #30247]
en: Results per page (in case of timeout error decrease it)
hu: Eredmények oldalanként (időtúllépés esetén csökkenti azt)

[ctx: #30300]
en: Do you want to remove watched status of '{}'?[CR][CR]The operation could take up to 24h, therefore the title may still appear in the list.
hu: Törlöd a nézett állapotot '{}'?[CR][CR]A változás 24 órán belül létrejön, ezért addig a cím még látszik a listádban.

[ctx: #30301]
en: Include Kodi library (only sending data)
hu: Tartalmazza a Kodi médiatárat (csak adatok küldése)

[ctx: #30340]
en: Choose the login method[CR](if the login with E-Mail/Password always returns "incorrect password", then use Authentication key, instructions in the GitHub ReadMe)
hu: Válassza ki a bejelentkezési módot[CR](ha a bejelentkezés E-Mail/Jelszóval mindig hibával visszatér "hibás jelszó", akkor használja a Hitelesítési kulcsot, a GitHub ReadMe-ben található leírás szerint)

[ctx: #30341]
en: E-Mail/Password
hu: E-Mail/Jelszó

[ctx: #30342]
en: Authentication key
hu: Hitelesítési kulcs

[ctx: #30343]
en: The selected file is not compatible or corrupted
hu: A kiválasztott fájl nem kompatibilis, vagy sérült

[ctx: #30344]
en: The authentication key file is expired
hu: A hitelesítési kulcs fájl lejárt

[ctx: #30345]
en: Enter PIN
hu: PIN megadása

[ctx: #30399]
en: Sort history by
hu: Rendezés időrend szerint

[ctx: #30400]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: #30401]
en: Type of search
hu: Keresési típus

[ctx: #30402]
en: Search titles, people, genres
hu: Címek, emberek, műfajok keresése

[ctx: #30403]
en: New search...
hu: Új keresés

[ctx: #30404]
en: Clear search history
hu: Keresési előzmények törlése

[ctx: #30405]
en: Select the language
hu: Nyelv választás

[ctx: #30406]
en: Do you want to delete the entire contents?
hu: Törlöd a tartalmat?

[ctx: #30407]
en: No matches found
hu: Nincs találat

[ctx: #30410]
en: By term
hu: Kifejezés szerint

[ctx: #30411]
en: By audio language
hu: Szinkronhang nyelv szerint

[ctx: #30412]
en: By subtitles language
hu: Feliratnyelv szerint

[ctx: #30413]
en: By genre/subgenre ID
hu: Műfaj/alműfaj azonosító szerint

[ctx: #30500]
en: Prefer the audio/subtitle language with country code (if available)
hu: Előnyben részesíti a hang/felirat nyelvét országkóddal (ha van)

[ctx: #30501]
en: Prefer stereo audio tracks by default
hu: Alapértelmezés szerint előnyben részesíti a sztereó hangsávokat
