plugin.video.netflix - en to nl translation catalogue (244 entries)

[ctx: Addon Description]
en: Netflix VOD Services Add-on
nl: Netflix films en tv-programma's

[ctx: Addon Disclaimer]
en: The use of this add-on may not be legal in your country of residence - please check with your local laws before installing.
nl: Sommige delen van deze add-on zijn mogelijk onwettig in jouw land - raadpleeg de lokale wetgeving alvorens deze add-on te installeren.

[ctx: #30001]
en: Recommendations
nl: Aanbevelingen

[ctx: #30002]
en: Enter PIN to watch restricted content
nl: Voer uw PIN in voor beschermde toegang

[ctx: #30004]
en: Password
nl: Wachtwoord

[ctx: #30006]
en: Enter PIN to access this profile
nl: Voer uw PIN in voor toegang tot dit profiel

[ctx: #30007]
en: Parental Control PIN (4 digits)
nl: Ouderlijk toezicht PIN (4 cijfers)

[ctx: #30008]
en: Login failed
nl: Inloggen mislukt

[ctx: #30009]
en: Please check your e-mail and password
nl: Controleer uw inloggegevens

[ctx: #30010]
en: Lists of all kinds
nl: Alle soorten lijsten

[ctx: #30015]
en: Other options
nl: Andere opties

[ctx: #30017]
en: Logout
nl: Uitloggen

[ctx: #30018]
en: Export to library
nl: Naar bibliotheek exporteren

[ctx: #30019]
en: Rate on Netflix
nl: Op Netflix beoordelen

[ctx: #30020]
en: Remove from 'My list'
nl: Van 'Mijn lijst' verwijderen

[ctx: #30021]
en: Add to 'My list'
nl: Aan 'Mijn lijst' toevoegen

[ctx: #30022]
en: (between 0 and 10)
nl: (tussen 0 en 10)

[ctx: #30024]
en: SSL verification
nl: SSL verificatie

[ctx: #30025]
en: Library
nl: Bibliotheek

[ctx: #30026]
en: Enable custom library folder
nl: Eigen bibliotheek folder toestaan

[ctx: #30027]
en: Custom library path
nl: Eigen bibliotheek locatie

[ctx: #30028]
en: Playback error
nl: Afspeelfout

[ctx: #30030]
en: Remove from library
nl: Uit de bibliotheek verwijderen

[ctx: #30031]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: #30033]
en: Enable Dolby Digital Plus (DDPlus HQ and Atmos on Premium)
nl: Dolby Digital Plus inschakelen (DDPlus HQ en Atmos op Netflix Premium)

[ctx: #30034]
en: Manual ESN
nl: Handmatig ESN

[ctx: #30035]
en: InputStream Adaptive settings...
nl: InputStream Adaptive instellingen…

[ctx: #30037]
en: Views
nl: Weergaven

[ctx: #30038]
en: Enable custom views
nl: Activeer aangepaste weergaves

[ctx: #30039]
en: View for folders
nl: Weergave voor mappen

[ctx: #30040]
en: View for movies
nl: Weergave voor films

[ctx: #30041]
en: View for shows
nl: Weergave voor tv-programma's

[ctx: #30042]
en: View for seasons
nl: Weergave voor seizoenen

[ctx: #30043]
en: View for episodes
nl: Weergave voor afleveringen

[ctx: #30044]
en: View for profiles
nl: Weergave voor profielen

[ctx: #30045]
en: Thumb rating removed|You rated a thumb down|You rated a thumb up
nl: Beoordeling verwijderen|Je raadt niet meer aan|Je raadt aan

[ctx: #30046]
en: There is a problem with InputStream Adaptive add-on or the Widevine library. May be missing or not enabled, the operation will be cancelled.
nl: Er is een probleem met het afspelen van DRM. De InputStream Adaptive add-on is mogelijk niet geactiveerd, of de Widevine CDM library ontbreekt. Het afspelen wordt afgebroken.

[ctx: #30047]
en: Library update in progress
nl: Bezig met bijwerken van de bibliotheek

[ctx: #30048]
en: Exported
nl: Geëxporteerd

[ctx: #30049]
en: Library
nl: Bibliotheek

[ctx: #30051]
en: Profile set for playback from the library
nl: Profiel ingesteld voor afspelen vanuit de bibliotheek

[ctx: #30052]
en: Set for library playback
nl: Instellen voor afspelen vanuit de bibliotheek

[ctx: #30053]
en: Remove for playback from library
nl: Verwijder voor afspelen vanuit de bibliotheek

[ctx: #30054]
en: Profile set to auto-selection
nl: Profiel ingesteld voor automatische selecteren

[ctx: #30055]
en: Set for auto-selection
nl: Automatisch kiezen van profiel activeren

[ctx: #30056]
en: Remove auto-selection
nl: Automatisch kiezen van profiel deactiveren

[ctx: #30059]
en: Be careful, you are about to update many titles {}.[CR]This may cause service problems or temporary ban of the account.[CR]Do you want to continue?
nl: Pas op! U bent van plan om meerdere titles bij te werken {}.[CR]Het is mogelijk dat er problemen met Netflix ontstaan of uw account tijdelijk geblokkeerd wordt.[CR] Wilt u doorgaan?

[ctx: #30060]
en: Enable HEVC profiles (4k for Android/HDR/DolbyVision)
nl: Activeer HEVC profielen (4K voor Android/HDR/DolbyVision)

[ctx: #30061]
en: Update inside library
nl: Bijwerken in de bibliotheek

[ctx: #30062]
en: Parental controls
nl: Ouderlijk toezicht

[ctx: #30063]
en: An update is already in progress
nl: Het bijwerken is al gestart

[ctx: #30064]
en: Perform auto-update
nl: Voer automatisch bijwerken uit

[ctx: #30065]
en: Auto-update for TV shows seasons and episodes
nl: Automatisch bijwerken voor tv-programma's

[ctx: #30066]
en: Debug logging level
nl: Foutopsporing log niveau

[ctx: #30067]
en: daily
nl: dagelijks

[ctx: #30068]
en: every other day
nl: om de dag

[ctx: #30069]
en: every 5 days
nl: elke 5 dagen

[ctx: #30070]
en: weekly
nl: wekelijks

[ctx: #30071]
en: Time of Day
nl: Tijd v.d. dag

[ctx: #30072]
en: Only start after 5 minutes of idle
nl: Begin pas na 5 minuten inactiviteit

[ctx: #30073]
en: Always show codec information during video playback
nl: Toon altijd de codec informatie bij het afspelen van video's

[ctx: #30074]
en: View for exported
nl: Weergave voor geëxporteerd

[ctx: #30075]
en: Ask to skip intro and recap
nl: Vraag om de intro en korte samenvatting over te slaan

[ctx: #30076]
en: Skip intro
nl: Sla de intro over

[ctx: #30077]
en: Skip recap
nl: Korte samenvatting overslaan

[ctx: #30078]
en: Playback
nl: Afspelen

[ctx: #30079]
en: Skip automatically
nl: Sla automatisch over

[ctx: #30080]
en: Pause when skipping
nl: Pauzeer tijdens overslaan

[ctx: #30081]
en: Force HDCP 2.2 video streams
nl: Forceer ondersteuning van HDCP 2.2 (schakel 4K kwaliteit in)

[ctx: #30082]
en: Remember audio / subtitle preferences
nl: Onthoud geluid / ondertiteling voorkeuren

[ctx: #30084]
en: Cache objects TTL (minutes)
nl: Cache time-to-live (minuten)

[ctx: #30085]
en: Cache metadata TTL (days)
nl: Metadata cache time-to-live (dagen)

[ctx: #30086]
en: Cache objects 'My list' TTL (minutes)
nl: 'Mijn lijst' cache time-to-live (minuten)

[ctx: #30087]
en: Contains {} and more...
nl: Bevat {} en meer...

[ctx: #30088]
en: Browse related content
nl: Blader door gerelateerde video's

[ctx: #30089]
en: Browse subgenres
nl: Blader door subgenres

[ctx: #30090]
en: Browse through related video lists and discover more content.
nl: Blader door gerelateerde video's en ontdek meer inhoud.

[ctx: #30091]
en: Browse and manage contents that were exported to the Kodi library.
nl: Blader door en beheer geëxporteerde video's in de Kodi-bibliotheek.

[ctx: #30092]
en: Search for content and easily find what you want to watch.
nl: Zoek naar video's en vind met gemak wat u zocht.

[ctx: #30093]
en: Browse content by genre and easily discover related content.
nl: Blader door video's gebaseerd op genre en ontdek meer gerelateerde inhoud.

[ctx: #30094]
en: Browse recommendations and pick up on something new you might like.
nl: Blader door aangeprezen video's en kies iets dat je leuk lijkt.

[ctx: #30095]
en: All TV shows
nl: Alle tv-programma's

[ctx: #30096]
en: All Movies
nl: Alle Films

[ctx: #30097]
en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

[ctx: #30098]
en: Enable HDR profiles
nl: Activeer HDR profielen

[ctx: #30099]
en: Enable DolbyVision profiles
nl: Activeer DolbyVision profielen

[ctx: #30100]
en: Results for '{}'
nl: Resultaten voor '{}'

[ctx: #30101]
en: Netflix returned an unknown error.
nl: Netflix geeft een onbekende foutmelding.

[ctx: #30102]
en: Netflix returned the following error:
nl: Netflix geeft de volgende foutmelding:

[ctx: #30103]
en: Error details have been written to the Kodi log file. If the error message does not provide guidance on how to resolve the issue or you continue to receive this error, please report it on GitHub by following the Readme instructions.
nl: Details van de foutmelding zijn weggeschreven naar Kodi's logbestand. Als de foutmelding geen duidelijke oorzaak weergeeft of je blijft dezelfde foutmelding krijgen, wil ik u verzoeken dit te rapporteren op GitHub door de Readme instructies te volgen.

[ctx: #30104]
en: The add-on encountered the following error:
nl: Deze add-on ondervond de volgende fout:

[ctx: #30105]
en: Netflix Add-on Error
nl: Netflix add-on fout

[ctx: #30106]
en: Invalid PIN
nl: Foutieve PIN

[ctx: #30107]
en: PIN protection is off.
nl: PIN beveiliging uit.

[ctx: #30108]
en: All content is protected by PIN.
nl: Alle content is beveiligd met de PIN

[ctx: #30109]
en: Login successful
nl: Succesvol aangemeld

[ctx: #30110]
en: Background services started
nl: Achtergrondservices zijn gestart

[ctx: #30111]
en: There is no contents
nl: Er is geen inhoud

[ctx: #30112]
en: You need to be logged in to use Netflix
nl: Je moet ingelogd zijn om Netflix te kunnen gebruiken

[ctx: #30113]
en: Logout successful
nl: Succesvol afgemeld

[ctx: #30114]
en: Keep 'My list' and Kodi Library in sync
nl: Houd 'Mijn lijst' en de Kodi-bibliotheek gesynchroniseerd

[ctx: #30115]
en: Content Profiles
nl: Inhoudsprofielen

[ctx: #30116]
en: Advanced Add-on Configuration
nl: Geavanceerde add-on configuratie

[ctx: #30118]
en: API operation failed: {}
nl: API operatie mislukt: {}

[ctx: #30119]
en: 'My list' operation successful
nl: 'Mijn lijst' operatie was succesvol

[ctx: #30120]
en: Cannot automatically remove a season from Kodi library, please do it manually
nl: Het is onmogelijk om automatisch een seizoen te verwijderen uit de Kodi-bibliotheek, gelieve dit handmatig uit te voeren

[ctx: #30121]
en: Perform full sync now
nl: Voer een volledige synchronisatie uit

[ctx: #30122]
en: Sync 'My list' to Kodi library
nl: Synchroniseer 'Mijn lijst' met de Kodi-bibliotheek

[ctx: #30123]
en: Do you want to continue?[CR]The full synchronization will delete all previously exported titles.[CR]If there are many titles this operation may take some time.
nl: Wilt u doorgaan?[CR]Het volledig bijwerken van de bibliotheek zal resulteren in het verwijderen van eerder geëxporteerde titels.[CR]Het volledig bijwerken van de bibliotheek kan daardoor enige tijd duren.

[ctx: #30124]
en: Do you want to remove this item from the library?
nl: Wilt u dit item verwijderen uit de bibliotheek?

[ctx: #30125]
en: Delete library contents
nl: Inhoud bibliotheek verwijderen

[ctx: #30126]
en: Do you really want to purge your library?[CR]All exported items will be deleted.
nl: Wilt u echt alles uit de bibliotheek verwijderen?[CR]Alle geëxporteerde items worden verwijderd.

[ctx: #30127]
en: Awarded rating of {}
nl: Toegekende beoordeling van {}

[ctx: #30128]
en: Select a profile
nl: Selecteer een profiel

[ctx: #30129]
en: Enable Up Next integration
nl: Activeer Up Next integratie

[ctx: #30131]
en: Check the logfile for detailed information
nl: Controleer het logboek voor gedetaileerde informatie

[ctx: #30132]
en: Clear in-memory cache
nl: In-memory cache leegmaken

[ctx: #30133]
en: Clear in-memory and on-disk cache
nl: In-memory en on-disk cache leegmaken

[ctx: #30134]
en: Enable execution timing
nl: Tijdstip van uitvoering inschakelen

[ctx: #30135]
en: Cache cleared
nl: Cache leegmaken

[ctx: #30137]
en: Enable VP9 profiles (disable if it causes artifacts)
nl: VP9 profielen inschakelen (schakel dit uit bij schermartifacten)

[ctx: #30138]
en: The background services may not yet be available if you just started Kodi/the add-on. In this case, try again in a moment.
nl: De achtergrondservices zijn mogelijk nog niet gestart als je net Kodi of deze add-on hebt gestart. Probeer het zo meteen opnieuw.

[ctx: #30139]
en: Enable IPC over HTTP (use when Addon Signals timeout messages appear)
nl: IPC over HTTP inschakelen (gebruik dit wanneer Addon Signals timeouts ondervindt)

[ctx: #30140]
en: Import existing library
nl: Importeer bestaande bibliotheek

[ctx: #30141]
en: Disable startup notification
nl: Opstartnotificatie uitschakelen

[ctx: #30142]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: #30143]
en: Custom view ID
nl: Aangepaste weergave ID

[ctx: #30144]
en: Disable WebVTT subtitle support
nl: Schakel ondersteuning voor WebVTT ondertiteling uit

[ctx: #30145]
en: Recently added
nl: Recent toegevoegd

[ctx: #30146]
en: Discover the latest content added.
nl: Ontdek de laatste toegevoegde inhoud.

[ctx: #30147]
en: Next page »
nl: Volgende pagina »

[ctx: #30148]
en: « Previous page
nl: « Vorige pagina

[ctx: #30149]
en: Sort results by
nl: Sorteer resultaten op

[ctx: #30150]
en: Alphabetical order (A-Z)
nl: Alfabetische volgorde (A-Z)

[ctx: #30151]
en: Alphabetical order (Z-A)
nl: Alfabetische volgorde (Z-A)

[ctx: #30152]
en: Suggestions for you
nl: Aanbevolen voor jou

[ctx: #30153]
en: Year released
nl: Jaar van uitgave

[ctx: #30154]
en: Netflix configuration wizard
nl: Netflix add-on configuratie

[ctx: #30155]
en: Do you have a Netflix Premium account?
nl: Heeft u een Netflix Premium account?

[ctx: #30157]
en: The configuration has been completed
nl: De configuratie is geslaagd

[ctx: #30158]
en: Run add-on configuration wizard
nl: Start de add-on configuratie wizard

[ctx: #30159]
en: View for main menu
nl: Weergave voor hoofdmenu

[ctx: #30160]
en: View for search
nl: Weergave voor zoekopdrachten

[ctx: #30161]
en: View for exported
nl: Weergave voor geëxporteerd

[ctx: #30162]
en: Last used
nl: Laatst bekeken

[ctx: #30163]
en: Audio description
nl: Audiobeschrijving

[ctx: #30164]
en: Browse contents with audio description.
nl: Blader door inhoud met audiobeschrijving

[ctx: #30165]
en: View for 'My list'
nl: Weergave voor 'Mijn lijst'

[ctx: #30166]
en: Main menu items
nl: Hoofdmenu items

[ctx: #30167]
en: My list
nl: Mijn lijst

[ctx: #30168]
en: Continue watching
nl: Verder kijken

[ctx: #30169]
en: Top picks
nl: Top keuzes

[ctx: #30170]
en: New releases
nl: Nieuwe uitgaven

[ctx: #30171]
en: Trending now
nl: Nu populair

[ctx: #30172]
en: Popular on Netflix
nl: Populair op Netflix

[ctx: #30174]
en: TV show genres
nl: Tv-programma genres

[ctx: #30175]
en: Movie genres
nl: Film genres

[ctx: #30176]
en: Enable STRM resume workaround
nl: STRM hervatting inschakelen

[ctx: #30177]
en: Ask to resume the video
nl: Vraag om het afspelen te hervatten

[ctx: #30178]
en: Open Up Next add-on settings
nl: Open de Up Next add-on instellingen

[ctx: #30179]
en: Show trailers and more
nl: Toon trailers & meer

[ctx: #30180]
en: There has been a problem with login, it is possible that your account has not been confirmed or reactivated.
nl: Er is een probleem opgetreden met het inloggen. Het is mogelijk dat je account nog niet bevestigd of geheractiveerd is.

[ctx: #30182]
en: Export NFO files
nl: NFO bestanden exporteren

[ctx: #30183]
en: Do you want to export NFO files for the {}?
nl: Wil je NFO bestanden exporteren voor {}?

[ctx: #30184]
en: NFO Files
nl: NFO bestanden

[ctx: #30185]
en: Enable NFO files export
nl: Schakel NFO bestanden exporteren in

[ctx: #30186]
en: For Movies
nl: Voor films

[ctx: #30187]
en: For TV show
nl: Voor tv-programma

[ctx: #30188]
en: Ask
nl: Vragen

[ctx: #30189]
en: movie
nl: film

[ctx: #30190]
en: TV show
nl: Tv-programma

[ctx: #30192]
en: [CR]These files are used by the provider information scrapers to integrate movies and TV shows info, useful with bonus episodes or director's cut
nl: [CR]Deze bestanden worden door 'provider information scrapers' gebruikt om informatie over films en tv-programma's toe te voegen, handig voor extra's en director's cut

[ctx: #30193]
en: Include all information in NFO files (use only with 'Local Information' scraper)
nl: Gebruik alle informatie uit NFO bestanden (enkel te gebruiken met 'Local Information' scraper)

[ctx: #30194]
en: Limit video stream resolution to
nl: Beperk de resolutie van de videostream tot

[ctx: #30195]
en: Export new episodes
nl: Exporteer nieuwe afleveringen

[ctx: #30196]
en: Exclude from auto update
nl: Uitsluiten van automatische updates

[ctx: #30197]
en: Include in auto update
nl: Bijvoegen in automatische updates

[ctx: #30198]
en: Exporting new episodes
nl: Exporteer nieuwe afleveringen

[ctx: #30199]
en: Shared library (Kodi MySQL server is required)
nl: Gedeelde bibliotheek (Kodi MySQL server is noodzakelijk)

[ctx: #30200]
en: Use shared library MySQL-database
nl: Gebruik de gedeelde MySQL bibliotheek database

[ctx: #30201]
en: Username
nl: Gebruikersnaam

[ctx: #30202]
en: Connection to the MySQL-database was successful
nl: Succesvol verbonden met de MySQL database

[ctx: #30203]
en: Host IP
nl: IP adres

[ctx: #30204]
en: Port
nl: Poort

[ctx: #30205]
en: Test database connection
nl: Test de database verbinding

[ctx: #30206]
en: ERROR: The MySQL-database is not reachable - the local database will be used
nl: FOUT: De MySQL database is niet bereikbaar - de lokale database wordt gebruikt

[ctx: #30207]
en: Set this device as main auto-updates manager
nl: Stel dit apparaat in als hoofdbeheerder van automatische updates

[ctx: #30208]
en: Check if this device is the main auto-update manager
nl: Controleer of dit apparaat de hoofdbeheerder is van automatische updates

[ctx: #30209]
en: This device now handles the auto-updates of the shared library
nl: Dit apparaat handelt nu de automatische updates van de gedeelde bibliotheek af

[ctx: #30210]
en: This device handles the auto-updates of the shared library
nl: Dit apparaat handelt de automatische updates van de gedeelde bibliotheek af

[ctx: #30211]
en: Another device handles the auto-updates of the shared library
nl: Een ander apparaat handelt de automatische updates van de gedeelde bibliotheek af

[ctx: #30212]
en: There is no device that handles the auto-updates of the shared library
nl: Er is geen apparaat dat automatische updates van de gedeelde bibliotheek afhandelt

[ctx: #30213]
en: InputStream Helper settings...
nl: InputStream Helper instellingen...

[ctx: #30214]
en: Force refresh
nl: Forceer vernieuwen

[ctx: #30215]
en: Color of the titles included in 'My list'
nl: Benadruk titels uit 'Mijn lijst' met een kleur

[ctx: #30216]
en: Show ESN in use
nl: Toon de gebruikte ESN

[ctx: #30218]
en: Are you sure you want to reset the ESN?[CR]If you confirm, wait until you receive the login message.
nl: Weet u zeker dat u het ESN wilt resetten?[CR]Als u instemt, wacht dan tot u de bevestiging van het inloggen krijgt.

[ctx: #30219]
en: Disable notification for synchronization completed
nl: Melding voor 'Synchronisatie voltooid' uitschakelen

[ctx: #30220]
en: The Kodi library has been updated
nl: De Kodi-bibliotheek is bijgewerkt

[ctx: #30221]
en: Owner account
nl: Eigenaarsaccount

[ctx: #30222]
en: Kid account
nl: Kinderaccount

[ctx: #30224]
en: Auto update mode
nl: Automatisch bijwerken modus

[ctx: #30225]
en: Manual
nl: Handmatig

[ctx: #30226]
en: Scheduled
nl: Ingepland

[ctx: #30227]
en: Synchronize Kodi library with 'My list'
nl: Synchroniseer Kodi-bibliotheek met 'Mijn lijst'

[ctx: #30228]
en: Set a profile for synchronization
nl: Stel profiel in voor synchronisatie

[ctx: #30230]
en: Check for updates now
nl: Controleer nu voor updates

[ctx: #30231]
en: Do you want to check update now?
nl: Wil je nu controleren voor een update?

[ctx: #30232]
en: Profile maturity rating for {}
nl: leeftijdsaanduiding voor profiel {}

[ctx: #30233]
en: Only show titles rated [B]{}[/B].
nl: Toon enkel video's met waardering [B]{}[/B]

[ctx: #30234]
en: Install Up Next add-on
nl: Installeer de Up Next add-on

[ctx: #30235]
en: Synchronize the watched status of the videos with Netflix
nl: Synchroniseer de 'bekeken' status van video's met Netflix

[ctx: #30236]
en: Change watched status (locally)
nl: Verander de 'bekeken' status (lokaal)

[ctx: #30237]
en: Marked as watched|Marked as unwatched|Restored Netflix watched status
nl: Markeer als bekeken|Markeer als onbekeken|Herstel Netflix bekeken status

[ctx: #30238]
en: Up Next notifications (watch next video)
nl: Up Next meldingen (bekijk volgende video)

[ctx: #30239]
en: Color of supplemental plot info
nl: Kleur van bijkomende plot informatie

[ctx: #30240]
en: The background services cannot be started due to this problem:[CR]{}
nl: De achtergrondservices kunnen niet worden gestart door het volgende probleem:[CR]{}

[ctx: #30241]
en: Open Connect CDN (the lower index is better)
nl: Open Connect CDN (een lagere index is beter)

[ctx: #30243]
en: Select first unwatched TV show episode
nl: Selecteer de eerste onbekeken aflevering van een tv-programma

[ctx: #30244]
en: Force Widevine security level L3
nl: Forceer Widevine beveiligingslevel L3

[ctx: #30245]
en: Deleting files exported to the library
nl: Bezig met verwijderen van geëxporteerde bestanden

[ctx: #30246]
en: There are {} titles that cannot be imported.[CR]Do you want to delete these files?
nl: Er zijn {} titels die niet geimporteerd kunnen worden.[CR]Wilt u deze bestanden verwijderen?

[ctx: #30247]
en: Results per page (in case of timeout error decrease it)
nl: Resultaten per pagina (als er timeouts optreden, verlaag dan deze waarde)

[ctx: #30300]
en: Do you want to remove watched status of '{}'?[CR][CR]The operation could take up to 24h, therefore the title may still appear in the list.
nl: Wilt u de bekeken status van {} verwijderen?[CR][CR]Dit proces kan 24 uur duren, het wordt mogelijk nog steeds in de lijst weergegeven.

[ctx: #30301]
en: Include Kodi library (only sending data)
nl: Kodi-Bibliotheek inbegrepen (alleen data versturen)

[ctx: #30340]
en: Choose the login method[CR](if the login with E-Mail/Password always returns "incorrect password", then use Authentication key, instructions in the GitHub ReadMe)
nl: Kies de inlogmethode[CR](als het inloggen met E-Mail/Wachtwoord altijd "ongeldig wachtwoord" geeft, gebruik dan een authenticatiesleutel, instructies in de ReadMe op GitHub)

[ctx: #30341]
en: E-Mail/Password
nl: E-mail/Wachtwoord

[ctx: #30342]
en: Authentication key
nl: Authenticatiesleutel

[ctx: #30343]
en: The selected file is not compatible or corrupted
nl: Het geselecteerde bestand is niet compatibel of beschadigd

[ctx: #30344]
en: The authentication key file is expired
nl: Het authenticatiesleutelbestand is vervallen

[ctx: #30345]
en: Enter PIN
nl: Voer uw PIN in

[ctx: #30399]
en: Sort history by
nl: Sorteer geschiedenis op

[ctx: #30400]
en: Search
nl: Zoeken

[ctx: #30401]
en: Type of search
nl: Type zoekopdracht

[ctx: #30402]
en: Search titles, people, genres
nl: Zoek titels, mensen, genres

[ctx: #30403]
en: New search...
nl: Nieuwe zoekopdracht...

[ctx: #30404]
en: Clear search history
nl: Ruim zoekgeschiedenis op

[ctx: #30405]
en: Select the language
nl: Selecteer de taal

[ctx: #30406]
en: Do you want to delete the entire contents?
nl: Wilt u alles verwijderen?

[ctx: #30407]
en: No matches found
nl: Geen overeenkomsten gevonden

[ctx: #30410]
en: By term
nl: Op zoekterm

[ctx: #30411]
en: By audio language
nl: Op geluidstaal

[ctx: #30412]
en: By subtitles language
nl: Op ondertitelingstaal

[ctx: #30413]
en: By genre/subgenre ID
nl: Op genre/subgenre ID
