plugin.video.netflix - en to sv_SE translation catalogue (233 entries)

[ctx: Addon Description]
en: Netflix VOD Services Add-on
sv_SE: Netflix VOD Service-tillägg

[ctx: Addon Disclaimer]
en: The use of this add-on may not be legal in your country of residence - please check with your local laws before installing.
sv_SE: Användandet av detta tillägg kanske inte är lagligt i ditt hemland - kontrollera med dina lokala lagar innan du installerar.

[ctx: #30001]
en: Recommendations
sv_SE: Rekommendationer

[ctx: #30002]
en: Enter PIN to watch restricted content
sv_SE: Ange PIN-kod för att titta på begränsat innehåll

[ctx: #30004]
en: Password
sv_SE: Lösenord

[ctx: #30005]
en: E-mail
sv_SE: E-post

[ctx: #30006]
en: Enter PIN to access this profile
sv_SE: Ange PIN-kod för att få tillgång till den här profilen

[ctx: #30007]
en: Parental Control PIN (4 digits)
sv_SE: PIN-kod för Föräldrakontroll(4 siffror)

[ctx: #30008]
en: Login failed
sv_SE: Inloggningen misslyckades

[ctx: #30009]
en: Please check your e-mail and password
sv_SE: Kontrollera din e-post och lösenord

[ctx: #30010]
en: Lists of all kinds
sv_SE: Listor av alla slag

[ctx: #30014]
en: Account
sv_SE: Konto

[ctx: #30015]
en: Other options
sv_SE: Andra alternativ

[ctx: #30016]
en: ESN
sv_SE: ESN - Elektroniskt serienummer

[ctx: #30017]
en: Logout
sv_SE: Logga ut

[ctx: #30018]
en: Export to library
sv_SE: Exportera till bibliotek

[ctx: #30019]
en: Rate on Netflix
sv_SE: Betygsätt på Netflix

[ctx: #30020]
en: Remove from 'My list'
sv_SE: Ta bort från 'Min Lista'

[ctx: #30021]
en: Add to 'My list'
sv_SE: Lägg till i 'Min Lista'

[ctx: #30022]
en: (between 0 and 10)
sv_SE: (mellan 0 och 10)

[ctx: #30024]
en: SSL verification
sv_SE: SSL-verifiering

[ctx: #30025]
en: Library
sv_SE: Bibliotek

[ctx: #30026]
en: Enable custom library folder
sv_SE: Aktivera anpassad biblioteksmapp

[ctx: #30027]
en: Custom library path
sv_SE: Anpassad bibliotekssökväg

[ctx: #30028]
en: Playback error
sv_SE: Uppspelningsfel

[ctx: #30030]
en: Remove from library
sv_SE: Ta bort från biblioteket

[ctx: #30031]
en: General
sv_SE: Allmänt

[ctx: #30033]
en: Enable Dolby Digital Plus (DDPlus HQ and Atmos on Premium)
sv_SE: Aktivera Dolby Digital Plus (DDPlus HQ och Atmos på Premium)

[ctx: #30034]
en: Manual ESN
sv_SE: Skriv in ESN

[ctx: #30035]
en: InputStream Adaptive settings...
sv_SE: Inställningar för InputStream Adaptive...

[ctx: #30037]
en: Views
sv_SE: Vyer

[ctx: #30038]
en: Enable custom views
sv_SE: Aktivera anpassade vyer

[ctx: #30039]
en: View for folders
sv_SE: Vy för Mappar

[ctx: #30040]
en: View for movies
sv_SE: Vy för Filmer

[ctx: #30041]
en: View for shows
sv_SE: Vy för Serier

[ctx: #30042]
en: View for seasons
sv_SE: Vy för Säsonger

[ctx: #30043]
en: View for episodes
sv_SE: Vy för Avsnitt

[ctx: #30044]
en: View for profiles
sv_SE: Vy för Profiler

[ctx: #30045]
en: Thumb rating removed|You rated a thumb down|You rated a thumb up
sv_SE: Betyget har tagits bort|Du gav betyget tumme ner|Du gav betyget tumme upp

[ctx: #30046]
en: There is a problem with InputStream Adaptive add-on or the Widevine library. May be missing or not enabled, the operation will be cancelled.
sv_SE: Det finns ett problem med InputStream Adaptive-tillägget eller Widevine-biblioteket. Kan saknas eller har inte aktiverats, åtgärden kommer att avbrytas.

[ctx: #30047]
en: Library update in progress
sv_SE: Biblioteksuppdatering pågår

[ctx: #30048]
en: Exported
sv_SE: Exporterad

[ctx: #30049]
en: Library
sv_SE: Bibliotek

[ctx: #30055]
en: Set for auto-selection
sv_SE: Ställ in för automatiskt val

[ctx: #30056]
en: Remove auto-selection
sv_SE: Ta bort automatiskt val av profil

[ctx: #30059]
en: Be careful, you are about to update many titles {}.[CR]This may cause service problems or temporary ban of the account.[CR]Do you want to continue?
sv_SE: Var försiktig, du håller på att uppdatera många titlar {}.[CR]Detta kan orsaka serviceproblem eller tillfälligt förbud att använda kontot.[CR]Vill du fortsätta?

[ctx: #30060]
en: Enable HEVC profiles (4k for Android/HDR/DolbyVision)
sv_SE: Aktivera HEVC-profiler (4K för Android/HDR/DolbyVision)

[ctx: #30061]
en: Update inside library
sv_SE: Uppdatera inuti biblioteket

[ctx: #30062]
en: Parental controls
sv_SE: Föräldrakontroll

[ctx: #30063]
en: An update is already in progress
sv_SE: En uppdatering pågår redan

[ctx: #30064]
en: Perform auto-update
sv_SE: Utför automatisk uppdatering

[ctx: #30065]
en: Auto-update for TV shows seasons and episodes
sv_SE: Automatisk uppdatering för Serier, säsonger och avsnitt

[ctx: #30066]
en: Debug logging level
sv_SE: Felsökningsloggens nivå

[ctx: #30067]
en: daily
sv_SE: Dagligen

[ctx: #30068]
en: every other day
sv_SE: Varannan dag

[ctx: #30069]
en: every 5 days
sv_SE: Var 5:e dag

[ctx: #30070]
en: weekly
sv_SE: Veckovis

[ctx: #30071]
en: Time of Day
sv_SE: Tidpunkt på dygnet

[ctx: #30072]
en: Only start after 5 minutes of idle
sv_SE: Starta först efter 5 minuters overksamhet

[ctx: #30073]
en: Always show codec information during video playback
sv_SE: Visa alltid Codec-informationen under videouppspelningen

[ctx: #30074]
en: View for exported
sv_SE: Vy för Exporterad

[ctx: #30075]
en: Ask to skip intro and recap
sv_SE: Fråga om att hoppa över intro och sammanfattning

[ctx: #30076]
en: Skip intro
sv_SE: Hoppa över introt

[ctx: #30077]
en: Skip recap
sv_SE: Hoppa över sammanfattningen

[ctx: #30078]
en: Playback
sv_SE: Uppspelning

[ctx: #30079]
en: Skip automatically
sv_SE: Hoppa över automatiskt

[ctx: #30080]
en: Pause when skipping
sv_SE: Pausa efter att du har hoppat över introt

[ctx: #30081]
en: Force HDCP 2.2 video streams
sv_SE: Tvinga HDCP 2.2 videoströmmar

[ctx: #30082]
en: Remember audio / subtitle preferences
sv_SE: Kom ihåg inställningarna för ljud och undertext

[ctx: #30084]
en: Cache objects TTL (minutes)
sv_SE: Cache objekt TTL (minuter)

[ctx: #30085]
en: Cache metadata TTL (days)
sv_SE: Cache metadata TTL (dagar)

[ctx: #30086]
en: Cache objects 'My list' TTL (minutes)
sv_SE: Cache objekt 'Min Lista' TTL (minuter)

[ctx: #30087]
en: Contains {} and more...
sv_SE: Innehåller {} och mer...

[ctx: #30088]
en: Browse related content
sv_SE: Bläddra i relaterat innehåll

[ctx: #30089]
en: Browse subgenres
sv_SE: Bläddra i undergenrerna

[ctx: #30090]
en: Browse through related video lists and discover more content.
sv_SE: Bläddra igenom relaterade videolistor och upptäck mer innehåll.

[ctx: #30091]
en: Browse and manage contents that were exported to the Kodi library.
sv_SE: Bläddra och hantera innehåll som exporterades till Kodi-biblioteket.

[ctx: #30092]
en: Search for content and easily find what you want to watch.
sv_SE: Sök efter innehåll och hitta enkelt vad du vill titta på.

[ctx: #30093]
en: Browse content by genre and easily discover related content.
sv_SE: Bläddra bland innehåll efter genre och upptäck enkelt relaterat innehåll.

[ctx: #30094]
en: Browse recommendations and pick up on something new you might like.
sv_SE: Bläddra bland rekommendationer och hitta något nytt som du kanske gillar.

[ctx: #30095]
en: All TV shows
sv_SE: Alla Serier

[ctx: #30096]
en: All Movies
sv_SE: Alla Filmer

[ctx: #30097]
en: Main Menu
sv_SE: Huvudmeny

[ctx: #30098]
en: Enable HDR profiles
sv_SE: Aktivera HDR-profiler

[ctx: #30099]
en: Enable DolbyVision profiles
sv_SE: Aktivera DolbyVision-profiler

[ctx: #30100]
en: Results for '{}'
sv_SE: Resultat för '{}'

[ctx: #30101]
en: Netflix returned an unknown error.
sv_SE: Netflix returnerade ett okänt fel.

[ctx: #30102]
en: Netflix returned the following error:
sv_SE: Netflix returnerade följande fel:

[ctx: #30103]
en: Error details have been written to the Kodi log file. If the error message does not provide guidance on how to resolve the issue or you continue to receive this error, please report it on GitHub by following the Readme instructions.
sv_SE: Felinformationen har skrivits till Kodi-loggfilen. Om felmeddelandet inte ger vägledning om hur du löser problemet, eller om du fortsätter att få det här felet, bör du rapportera det på GitHub genom att följa Readme-instruktionerna där.

[ctx: #30104]
en: The add-on encountered the following error:
sv_SE: Tillägget stötte på följande fel:

[ctx: #30105]
en: Netflix Add-on Error
sv_SE: Netflix tilläggsfel

[ctx: #30106]
en: Invalid PIN
sv_SE: Ogiltig PIN-kod

[ctx: #30107]
en: PIN protection is off.
sv_SE: PIN-skyddet är avstängt.

[ctx: #30108]
en: All content is protected by PIN.
sv_SE: Allt innehåll är skyddat med PIN-kod.

[ctx: #30109]
en: Login successful
sv_SE: Inloggningen lyckades

[ctx: #30110]
en: Background services started
sv_SE: Bakgrundstjänster startade

[ctx: #30111]
en: There is no contents
sv_SE: Det finns inget innehåll

[ctx: #30112]
en: You need to be logged in to use Netflix
sv_SE: Du måste vara inloggad för att kunna använda Netflix

[ctx: #30113]
en: Logout successful
sv_SE: Utloggningen lyckades

[ctx: #30114]
en: Keep 'My list' and Kodi Library in sync
sv_SE: Håll Min Lista och Kodi-biblioteket synkroniserade

[ctx: #30115]
en: Content Profiles
sv_SE: Innehållsprofiler

[ctx: #30116]
en: Advanced Add-on Configuration
sv_SE: Avancerad tilläggskonfiguration

[ctx: #30118]
en: API operation failed: {}
sv_SE: API-operationen misslyckades: {}

[ctx: #30119]
en: 'My list' operation successful
sv_SE: Min Lista-operationen lyckades

[ctx: #30120]
en: Cannot automatically remove a season from Kodi library, please do it manually
sv_SE: Kan inte ta bort en säsong automatiskt från Kodi-biblioteket, gör det manuellt

[ctx: #30121]
en: Perform full sync now
sv_SE: Utför full synkronisering nu

[ctx: #30122]
en: Sync 'My list' to Kodi library
sv_SE: Synkronisera Min lista till Kodi-biblioteket

[ctx: #30123]
en: Do you want to continue?[CR]The full synchronization will delete all previously exported titles.[CR]If there are many titles this operation may take some time.
sv_SE: Vill du fortsätta?[CR]Fullständig synkronisering raderar alla tidigare exporterade titlar.[CR]Om det finns många titlar kan denna operation ta lite tid.

[ctx: #30124]
en: Do you want to remove this item from the library?
sv_SE: Vill du ta bort det här objektet från biblioteket?

[ctx: #30125]
en: Delete library contents
sv_SE: Rensa biblioteksinnehållet

[ctx: #30126]
en: Do you really want to purge your library?[CR]All exported items will be deleted.
sv_SE: Vill du verkligen rensa ditt bibliotek?[CR]Alla exporterade objekt kommer att raderas.

[ctx: #30127]
en: Awarded rating of {}
sv_SE: Tilldelat betyg på {}

[ctx: #30128]
en: Select a profile
sv_SE: Välj en Profil

[ctx: #30129]
en: Enable Up Next integration
sv_SE: Aktivera Up Next-integration

[ctx: #30131]
en: Check the logfile for detailed information
sv_SE: Kontrollera loggfilen för detaljerad information

[ctx: #30132]
en: Clear in-memory cache
sv_SE: Rensa cachen i minnet

[ctx: #30133]
en: Clear in-memory and on-disk cache
sv_SE: Rensa cachen i minnet och på hårddisken

[ctx: #30134]
en: Enable execution timing
sv_SE: Aktivera körtidpunkt

[ctx: #30135]
en: Cache cleared
sv_SE: Cachen rensad

[ctx: #30137]
en: Enable VP9 profiles (disable if it causes artifacts)
sv_SE: Aktivera VP9-profiler (inaktivera om det orsakar artefakter)

[ctx: #30138]
en: The background services may not yet be available if you just started Kodi/the add-on. In this case, try again in a moment.
sv_SE: Bakgrundstjänsterna kanske ännu inte är tillgängliga om du just startade Kodi/tillägget. Om så är fallet, försök igen om en stund.

[ctx: #30139]
en: Enable IPC over HTTP (use when Addon Signals timeout messages appear)
sv_SE: Aktivera IPC över HTTP (använd när 'Addon Signals timeout'-meddelanden visas)

[ctx: #30140]
en: Import existing library
sv_SE: Importera befintligt bibliotek

[ctx: #30141]
en: Disable startup notification
sv_SE: Inaktivera startmeddelande

[ctx: #30142]
en: Custom
sv_SE: Anpassad

[ctx: #30143]
en: Custom view ID
sv_SE: Anpassad vy-ID

[ctx: #30144]
en: Disable WebVTT subtitle support
sv_SE: Inaktivera WebVTT undertextsupport

[ctx: #30145]
en: Recently added
sv_SE: Nyligen tillagd

[ctx: #30146]
en: Discover the latest content added.
sv_SE: Upptäck det senaste tillagda innehållet.

[ctx: #30147]
en: Next page »
sv_SE: Nästa sida »

[ctx: #30148]
en: « Previous page
sv_SE: « Föregående sida

[ctx: #30149]
en: Sort results by
sv_SE: Sortera resultat efter

[ctx: #30150]
en: Alphabetical order (A-Z)
sv_SE: Alfabetisk ordning (A-Z)

[ctx: #30151]
en: Alphabetical order (Z-A)
sv_SE: Alfabetisk ordning (Z-A)

[ctx: #30152]
en: Suggestions for you
sv_SE: Förslag till dig

[ctx: #30153]
en: Year released
sv_SE: Releaseår

[ctx: #30154]
en: Netflix configuration wizard
sv_SE: Netflix konfigurationsguide

[ctx: #30155]
en: Do you have a Netflix Premium account?
sv_SE: Har du ett Netflix Premium-konto?

[ctx: #30157]
en: The configuration has been completed
sv_SE: Konfigurationen är klar

[ctx: #30158]
en: Run add-on configuration wizard
sv_SE: Kör tilläggskonfigurationsguiden

[ctx: #30159]
en: View for main menu
sv_SE: Vy för Huvudmenyn

[ctx: #30160]
en: View for search
sv_SE: Vy för Sök

[ctx: #30161]
en: View for exported
sv_SE: Vy för Exporterad

[ctx: #30162]
en: Last used
sv_SE: Senast använd

[ctx: #30163]
en: Audio description
sv_SE: Ljudbeskrivning

[ctx: #30164]
en: Browse contents with audio description.
sv_SE: Bläddra bland innehåll med ljudbeskrivning.

[ctx: #30165]
en: View for 'My list'
sv_SE: Vy för Min Lista

[ctx: #30166]
en: Main menu items
sv_SE: Huvudmenyobjekt

[ctx: #30167]
en: My list
sv_SE: Min Lista

[ctx: #30168]
en: Continue watching
sv_SE: Fortsätt titta

[ctx: #30169]
en: Top picks
sv_SE: Toppval

[ctx: #30170]
en: New releases
sv_SE: Nya releaser

[ctx: #30171]
en: Trending now
sv_SE: Trendar nu

[ctx: #30172]
en: Popular on Netflix
sv_SE: Populärt på Netflix

[ctx: #30174]
en: TV show genres
sv_SE: Serier genrer

[ctx: #30175]
en: Movie genres
sv_SE: Film genrer

[ctx: #30176]
en: Enable STRM resume workaround
sv_SE: Aktivera problemlösningen för att återuppta STRM

[ctx: #30177]
en: Ask to resume the video
sv_SE: Fråga om att återuppta videon

[ctx: #30178]
en: Open Up Next add-on settings
sv_SE: Öppna Up Next tilläggsinställningar

[ctx: #30179]
en: Show trailers and more
sv_SE: Visa trailers och mer

[ctx: #30180]
en: There has been a problem with login, it is possible that your account has not been confirmed or reactivated.
sv_SE: Det har uppstått ett problem med inloggningen, det är möjligt att ditt konto inte har bekräftats eller återaktiverats.

[ctx: #30182]
en: Export NFO files
sv_SE: Exportera NFO-filer

[ctx: #30183]
en: Do you want to export NFO files for the {}?
sv_SE: Vill du exportera NFO-filer för {}?

[ctx: #30184]
en: NFO Files
sv_SE: NFO-filer

[ctx: #30185]
en: Enable NFO files export
sv_SE: Aktivera export av NFO-filer

[ctx: #30186]
en: For Movies
sv_SE: För Filmer

[ctx: #30187]
en: For TV show
sv_SE: För Serier

[ctx: #30188]
en: Ask
sv_SE: Fråga

[ctx: #30189]
en: movie
sv_SE: Film

[ctx: #30190]
en: TV show
sv_SE: Serier

[ctx: #30192]
en: [CR]These files are used by the provider information scrapers to integrate movies and TV shows info, useful with bonus episodes or director's cut
sv_SE: [CR]Dessa filer används av leverantörens informationsskrapa för att integrera information om filmer och Serier, användbara med bonusavsnitt eller regissörs-klipp(director's cut)

[ctx: #30193]
en: Include all information in NFO files (use only with 'Local Information' scraper)
sv_SE: Inkludera all information i NFO-filerna (används endast med 'Lokal Information'-skrapa)

[ctx: #30194]
en: Limit video stream resolution to
sv_SE: Begränsa upplösningen av videoströmmen till

[ctx: #30195]
en: Export new episodes
sv_SE: Exportera nya avsnitt

[ctx: #30196]
en: Exclude from auto update
sv_SE: Uteslut från automatisk uppdatering

[ctx: #30197]
en: Include in auto update
sv_SE: Inkludera i automatisk uppdatering

[ctx: #30198]
en: Exporting new episodes
sv_SE: Exportera nya avsnitt

[ctx: #30199]
en: Shared library (Kodi MySQL server is required)
sv_SE: Delat bibliotek (Kodi MySQL-server krävs)

[ctx: #30200]
en: Use shared library MySQL-database
sv_SE: Använd MySQL-delad biblioteksdatabas

[ctx: #30201]
en: Username
sv_SE: Användarnamn

[ctx: #30202]
en: Connection to the MySQL-database was successful
sv_SE: Anslutningen till MySQL-databasen fungerade

[ctx: #30203]
en: Host IP
sv_SE: Värd IP

[ctx: #30205]
en: Test database connection
sv_SE: Testa databasanslutningen

[ctx: #30206]
en: ERROR: The MySQL-database is not reachable - the local database will be used
sv_SE: FEL: MySQL-databasen kan inte nås - den lokala databasen kommer att användas

[ctx: #30207]
en: Set this device as main auto-updates manager
sv_SE: Ställ in den här enheten som huvudhanteraren för automatiska uppdateringar

[ctx: #30208]
en: Check if this device is the main auto-update manager
sv_SE: Kontrollera om den här enheten är huvudhanteraren för automatiska uppdateringar

[ctx: #30209]
en: This device now handles the auto-updates of the shared library
sv_SE: Denna enhet hanterar nu automatiska uppdateringar av delade bibliotek

[ctx: #30210]
en: This device handles the auto-updates of the shared library
sv_SE: Denna enhet hanterar automatiska uppdateringar av delade bibliotek

[ctx: #30211]
en: Another device handles the auto-updates of the shared library
sv_SE: En annan enhet hanterar automatiska uppdateringar av delade bibliotek

[ctx: #30212]
en: There is no device that handles the auto-updates of the shared library
sv_SE: Det finns ingen enhet som hanterar automatiska uppdateringar av delade bibliotek

[ctx: #30213]
en: InputStream Helper settings...
sv_SE: Inställningar för InputStream Helper...

[ctx: #30214]
en: Force refresh
sv_SE: Tvinga uppdatering

[ctx: #30215]
en: Color of the titles included in 'My list'
sv_SE: Färg på titlarna som ingår i Min Lista

[ctx: #30216]
en: Show ESN in use
sv_SE: Visa ESN som används

[ctx: #30217]
en: Reset ESN
sv_SE: Återställ ESN

[ctx: #30218]
en: Are you sure you want to reset the ESN?[CR]If you confirm, wait until you receive the login message.
sv_SE: Är du säker på att du vill återställa ESN?[CR]Om du bekräftar, vänta tills du får inloggningsmeddelandet.

[ctx: #30219]
en: Disable notification for synchronization completed
sv_SE: Inaktivering av avisering för synkronisering färdig

[ctx: #30220]
en: The Kodi library has been updated
sv_SE: Kodi-biblioteket har uppdaterats

[ctx: #30221]
en: Owner account
sv_SE: Ägarkonto

[ctx: #30222]
en: Kid account
sv_SE: Barnkonto

[ctx: #30224]
en: Auto update mode
sv_SE: Automatiskt uppdateringsläge

[ctx: #30225]
en: Manual
sv_SE: Manuellt

[ctx: #30226]
en: Scheduled
sv_SE: Planerad

[ctx: #30227]
en: Synchronize Kodi library with 'My list'
sv_SE: Synkronisera Kodi-biblioteket med Min Lista

[ctx: #30228]
en: Set a profile for synchronization
sv_SE: Ställ in en profil för synkronisering

[ctx: #30230]
en: Check for updates now
sv_SE: Sök efter uppdateringar nu

[ctx: #30231]
en: Do you want to check update now?
sv_SE: Vill du kontrollera uppdateringen nu?

[ctx: #30232]
en: Profile maturity rating for {}
sv_SE: Åldersgräns för profilen {}

[ctx: #30233]
en: Only show titles rated [B]{}[/B].
sv_SE: Visa endast titlar med åldersgränsen [B]{}[/B] för den här profilen.

[ctx: #30234]
en: Install Up Next add-on
sv_SE: Installera Up Next-tillägget

[ctx: #30235]
en: Synchronize the watched status of the videos with Netflix
sv_SE: Synkronisera visningsstatusen av videorna med Netflix

[ctx: #30236]
en: Change watched status (locally)
sv_SE: Ändra visningsstatusen (lokalt)

[ctx: #30237]
en: Marked as watched|Marked as unwatched|Restored Netflix watched status
sv_SE: Markerad som visad|Markerad som osedd|Återställd visningsstatus för Netflix

[ctx: #30238]
en: Up Next notifications (watch next video)
sv_SE: Up Next-aviseringar (se nästa video)

[ctx: #30239]
en: Color of supplemental plot info
sv_SE: Färg på kompletterande innehållsinformation

[ctx: #30240]
en: The background services cannot be started due to this problem:[CR]{}
sv_SE: Bakgrundstjänsterna kan inte startas på grund av följande problem:[CR]{}

[ctx: #30241]
en: Open Connect CDN (the lower index is better)
sv_SE: Open Connect CDN (lägre siffra är bättre)

[ctx: #30243]
en: Select first unwatched TV show episode
sv_SE: Välj det första osedda avsnittet i TV-serien

[ctx: #30244]
en: Force Widevine security level L3
sv_SE: Tvinga Widevine säkerhetsnivå L3

[ctx: #30245]
en: Deleting files exported to the library
sv_SE: Tar bort filer exporterade till biblioteket

[ctx: #30246]
en: There are {} titles that cannot be imported.[CR]Do you want to delete these files?
sv_SE: Det finns {} titlar som inte kan importeras.[CR]Vill du ta bort dessa filer?

[ctx: #30300]
en: Do you want to remove watched status of '{}'?[CR][CR]The operation could take up to 24h, therefore the title may still appear in the list.
sv_SE: Vill du ta bort statusen sedd för '{}'?[CR][CR]Operationen kan ta upp till 24 timmar, därför kan titeln fortfarande visas i listan.

[ctx: #30400]
en: Search
sv_SE: Sök

[ctx: #30401]
en: Type of search
sv_SE: Typ av sökning

[ctx: #30402]
en: Search titles, people, genres
sv_SE: Sök titlar, personer, genrer

[ctx: #30403]
en: New search...
sv_SE: Ny sökning

[ctx: #30404]
en: Clear search history
sv_SE: Rensa sökhistoriken

[ctx: #30405]
en: Select the language
sv_SE: Välj språk

[ctx: #30406]
en: Do you want to delete the entire contents?
sv_SE: Vill du radera hela innehållet?

[ctx: #30407]
en: No matches found
sv_SE: Hittade inga matchningar

[ctx: #30410]
en: By term
sv_SE: Efter benämning

[ctx: #30411]
en: By audio language
sv_SE: Efter ljudspråk

[ctx: #30412]
en: By subtitles language
sv_SE: Efter undertextspråk
