XBMC-Addons - en to nb_NO translation catalogue (117 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Plugin for YouTube
nb_NO: Tillegg for YouTube

[ctx: Addon Description]
en: YouTube is one of the biggest video-sharing websites of the world.
nb_NO: YouTube er en av verdens største nettsider for videodeling.

[ctx: #30000]
en: General
nb_NO: Generelt

[ctx: #30001]
en: Username
nb_NO: Brukernavn

[ctx: #30002]
en: Password
nb_NO: Passord

[ctx: #30007]
en: Use MPEG-DASH
nb_NO: Bruk MPEG-DASH

[ctx: #30008]
en: Configure InputStream Adaptive
nb_NO: Sett opp inputstream.adaptive

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
nb_NO: Alltid spør om videokvalitet

[ctx: #30010]
en: Video quality
nb_NO: Videokvalitet

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
nb_NO: Tillat 3D

[ctx: #30021]
en: Show fanart
nb_NO: Vis Fanart

[ctx: #30022]
en: Items per page
nb_NO: Innslag per side

[ctx: #30023]
en: Search history size
nb_NO: Søkehistorikk størrelse

[ctx: #30024]
en: Cache size (MB)
nb_NO: Cachestørrelse (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
nb_NO: Aktiver oppsettsguide

[ctx: #30026]
en: Override view
nb_NO: Overstyr visning

[ctx: #30027]
en: View: Default
nb_NO: Visning: Standard

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
nb_NO: Visning: Episoder

[ctx: #30029]
en: View: Movies
nb_NO: Visning: Filmer

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
nb_NO: Start oppsettsguiden?

[ctx: #30031]
en: Advanced
nb_NO: Avansert

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
nb_NO: Visning: TV-serier

[ctx: #30033]
en: View: Songs
nb_NO: Visning: Sanger

[ctx: #30034]
en: View: Artists
nb_NO: Visning: Artister

[ctx: #30035]
en: View: Albums
nb_NO: Visning: Album

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
nb_NO: Støtt alternativ avspiller

[ctx: #30037]
en: Custom Watch Later playlist id
nb_NO: Tilpasset se senere Spilleliste-ID

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
nb_NO: Legg til tilleggsfavoritt

[ctx: #30102]
en: Search
nb_NO: Søk

[ctx: #30103]
en: Library
nb_NO: Bibliotek

[ctx: #30104]
en: Highlights
nb_NO: Høydepunkter

[ctx: #30105]
en: Archive
nb_NO: Arkiv

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
nb_NO: Neste side (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
nb_NO: Se senere

[ctx: #30108]
en: Remove
nb_NO: Fjern

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
nb_NO: Siste videoer

[ctx: #30110]
en: New Search
nb_NO: Nytt søk

[ctx: #30111]
en: Sign In
nb_NO: Logg inn

[ctx: #30112]
en: Sign Out
nb_NO: Logg ut

[ctx: #30113]
en: Rename
nb_NO: Gi nytt navn

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
nb_NO: Bekreft sletting

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
nb_NO: Bekreft fjerning

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
nb_NO: Slett "%s"?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
nb_NO: Fjern "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
nb_NO: Slett

[ctx: #30119]
en: Please wait...
nb_NO: Vennligst vent...

[ctx: #30120]
en: Clear
nb_NO: Rens

[ctx: #30201]
en: API Key
nb_NO: API-nøkkel (Key)

[ctx: #30202]
en: API Id
nb_NO: API-id

[ctx: #30203]
en: API Secret
nb_NO: API-hemmelighet (Secret)

[ctx: #30204]
en: Enable personal API keys
nb_NO: Aktiver personlig API-nøkkeler (Keys)

[ctx: #30500]
en: Channels
nb_NO: Kanaler

[ctx: #30501]
en: Playlists
nb_NO: Spillelister

[ctx: #30502]
en: Go to %s
nb_NO: Gå til %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
nb_NO: Vis kanalfanart

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
nb_NO: Abonnementer

[ctx: #30505]
en: Unsubscribe
nb_NO: Avslutt abonnement

[ctx: #30506]
en: Subscribe
nb_NO: Abonner

[ctx: #30507]
en: My Channel
nb_NO: Min kanal

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
nb_NO: Likte videoer

[ctx: #30509]
en: History
nb_NO: Historikk

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
nb_NO: Mine abonnementer

[ctx: #30511]
en: Queue video
nb_NO: Legg video i kø

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
nb_NO: Utforsk kanaler

[ctx: #30513]
en: Popular right now
nb_NO: Populære akkurat nå

[ctx: #30514]
en: Related Videos
nb_NO: Relaterte videoer

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
nb_NO: Autofjern fra 'Se senere'

[ctx: #30516]
en: Folders
nb_NO: Mapper

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
nb_NO: Abonner på %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
nb_NO: Gå til '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
nb_NO: og legg inn følgende kode:

[ctx: #30520]
en: Add to...
nb_NO: Legg til...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
nb_NO: Velg spilleliste

[ctx: #30522]
en: New playlist...
nb_NO: Ny spilleliste...

[ctx: #30523]
en: Language
nb_NO: Språk

[ctx: #30524]
en: Select language
nb_NO: Velg språk

[ctx: #30525]
en: Select region
nb_NO: Velg region

[ctx: #30526]
en: Adjust
nb_NO: Juster

[ctx: #30527]
en: Language and region?
nb_NO: Språk og region?

[ctx: #30528]
en: Rate...
nb_NO: Ranger...

[ctx: #30529]
en: I like this
nb_NO: Jeg liker dette

[ctx: #30530]
en: I dislike this
nb_NO: Jeg misliker dette

[ctx: #30531]
en: Play all
nb_NO: Spill alle

[ctx: #30532]
en: Default
nb_NO: Standard

[ctx: #30533]
en: Reverse
nb_NO: Revers

[ctx: #30534]
en: Shuffle
nb_NO: Tilfeldig

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
nb_NO: Velg rekkefølge på spillelista

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
nb_NO: Oppdaterer spilleliste...

[ctx: #30537]
en: Play from here
nb_NO: Spill fra her

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
nb_NO: Mislikte videoer

[ctx: #30539]
en: Live
nb_NO: Direkte

[ctx: #30540]
en: Play with...
nb_NO: Spill med...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
nb_NO: Vis kanalnavn i beskrivelsen

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
nb_NO: rtmpe-strømmer er ikke støttet

[ctx: #30543]
en: Refresh
nb_NO: Oppdater

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
nb_NO: Flere lenker fra beskrivelsen

[ctx: #30545]
en: No further links found.
nb_NO: Ingen flere lenker funnet.

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
nb_NO: Vennligst logg inn to ganger!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
nb_NO: Du må aktivere to applikasjoner så YouTube virker.

[ctx: #30548]
en: More...
nb_NO: Mer...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
nb_NO: Ingen videostrøm funnet

[ctx: #30551]
en: Recommendations
nb_NO: Anbefalinger

[ctx: #30552]
en: Maintenance
nb_NO: Velikehold

[ctx: #30553]
en: Delete function cache database
nb_NO: Slett mellomlagringsdatabasen for funksjoner

[ctx: #30554]
en: Delete search history database
nb_NO: Slett databasen for søkehistorikk

[ctx: #30555]
en: Clear function cache
nb_NO: Rens mellomlagringen for funksjoner

[ctx: #30556]
en: Clear search history
nb_NO: Rens søkehistorie

[ctx: #30557]
en: function cache
nb_NO: mellomlagringen for funksjoner

[ctx: #30558]
en: search history
nb_NO: søkehistorie

[ctx: #30559]
en: Delete settings.xml
nb_NO: Slett settings.xml

[ctx: #30560]
en: Subtitle language
nb_NO: Språk for undertekst

[ctx: #30561]
en: None
nb_NO: Ingen

[ctx: #30562]
en: All
nb_NO: Alle

[ctx: #30563]
en: Setting
nb_NO: Instilling

[ctx: #30564]
en: Setting, English
nb_NO: Instilling og Engelsk

[ctx: #30565]
en: English
nb_NO: Engelsk

[ctx: #30566]
en: Prompt
nb_NO: Spør
