KODI Main - en to af_ZA translation catalogue (21 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
af_ZA: Ligging

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
af_ZA: Lokale pad (sluit lokale netwerlk in)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
af_ZA: Afgeleë pad (Internet adres)

[ctx: #30010]
en: General
af_ZA: Algemeen

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
af_ZA: M3U speellys pad

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
af_ZA: M3U speellys URL

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
af_ZA: Nommer van kanale begin by

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
af_ZA: EPG verstellings

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
af_ZA: XMLTV pad

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
af_ZA: Pas tyd skuif toe op alle kanale

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
af_ZA: EPG tyd skuif (ure)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
af_ZA: Kas M3U by lokale stoor

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
af_ZA: Kas XMLTV by lokale stoor

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
af_ZA: Kanale logos

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
af_ZA: Kanale logos gids

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
af_ZA: Kanale logos basis URL

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
af_ZA: XMLTV logos opsies

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
af_ZA: Kanale logos vanaf XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
af_ZA: Ignoreer

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
af_ZA: Verkies M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
af_ZA: Verkies XMLTV
