KODI Main - en to el_GR translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
el_GR: Τοποθεσία

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
el_GR: Τοπική Διαδρομή (περιλαμβάνεται το Τοπικό Δίκτυο)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
el_GR: Απομακρυσμένη Διαδρομή (διαδίκτυο)

[ctx: #30010]
en: General
el_GR: Γενικά

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
el_GR: Διαδρομή Λιστών Αναπ/γής M3U

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
el_GR: URL Λιστών Αναπ/γής M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
el_GR: Η αρίθμηση των καναλιών αρχίζει από το

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
el_GR: Ρυθμίσεις EPG

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
el_GR: Διαδρομή XMLTV

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
el_GR: URL XMLTV

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
el_GR: Εφαρμογή TimeShift Σε Όλα Τα Κανάλια

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
el_GR: TimeShift του EPG (ώρες)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
el_GR: Προσωρινή αποθήκευση αρχείων M3U τοπικά

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
el_GR: Προσωρινή αποθήκευση αρχείων XMLTV τοπικά

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
el_GR: Λογότυπα Καναλιών

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
el_GR: Φάκελος Λογότυπων Καναλιών

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
el_GR: Βασική URL Λογότυπων Καναλιών

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
el_GR: Επιλογές Λογότυπων XMLTV

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
el_GR: Λογότυπα καναλιών από XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
el_GR: Αγνόηση

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
el_GR: Προτίμηση M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
el_GR: Προτίμηση XMLTV
