KODI Main - en to mn_MN translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
mn_MN: Байрлал

[ctx: #30010]
en: General
mn_MN: Ерөнхий

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
mn_MN: Сувгуудын лого

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
mn_MN: Сувгуудын логоны хавтас

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
mn_MN: Сувгуудын логоны суурь URL
