KODI Main - en to mt_MT translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
mt_MT: Post

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
mt_MT: Path Lokali (Inkludi n-Network Lokali)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
mt_MT: Path Remot (Indirizz fuq l-Internet)

[ctx: #30010]
en: General
mt_MT: Ġenerali

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
mt_MT: Path tal-playlist M3U

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
mt_MT: URL tal-playlist M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
mt_MT: In-Numerazzjoni tal-istazzjonijiet tibda minn

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
mt_MT: Settings tal-EPG

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
mt_MT: Path tat-TV XML

[ctx: #30022]
en: XMLTV URL
mt_MT: URL tat-TV XML

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
mt_MT: Applika Ċaqliqa fil-Ħin għall-iStazzjonijiet Kollha

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
mt_MT: Ċaqliqa fil-ħin għall-EPG (siegħat)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
mt_MT: Żomm cache ta' m3u lokalment

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
mt_MT: Żomm cache ta' XMLTV lokalment

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
mt_MT: Armi tal-istazzjonijiet

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
mt_MT: Fowlder bl-armi tal-istazzjonijiet

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
mt_MT: URL Bażi tal-Armi tal-iStazzjonijiet

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
mt_MT: Għażliet tal-Armi tal-iStazzjonijiet

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
mt_MT: Armi tal-iStazzjonijiet minn XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
mt_MT: Injora

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
mt_MT: Ippreferi M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
mt_MT: Ippreferi XMLTV
