KODI Main - en to nb_NO translation catalogue (21 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
nb_NO: Plassering

[ctx: #30001]
en: Local Path (include Local Network)
nb_NO: Lokal sti (inkluder lokalt nettverk)

[ctx: #30002]
en: Remote Path (Internet address)
nb_NO: Ekstern sti (internett adresse)

[ctx: #30010]
en: General
nb_NO: Generelt

[ctx: #30011]
en: M3U Play List Path
nb_NO: M3U spillelistesti

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
nb_NO: M3U spilleliste URL

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
nb_NO: Numerering av kanaler starter på

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
nb_NO: Innstillinger for programguide

[ctx: #30021]
en: XMLTV Path
nb_NO: XMLTV sti

[ctx: #30023]
en: Apply Time Shift To All Channels
nb_NO: Aktiver tidshopp til alle kanaler

[ctx: #30024]
en: EPG Time Shift (hours)
nb_NO: Programguide-tidshopp (timer)

[ctx: #30025]
en: Cache m3u at local storage
nb_NO: Mellomlagre M3U lokalt

[ctx: #30026]
en: Cache XMLTV at local storage
nb_NO: Mellomlagre XMLTV lokalt

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
nb_NO: Kanallogoer

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
nb_NO: Mappe for kanallogoer

[ctx: #30032]
en: Channels Logos Base URL
nb_NO: Plassering for kanallogoer

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
nb_NO: XMLTV Logo alternativer

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
nb_NO: Kanallogoer fra XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
nb_NO: Ignorer

[ctx: #30043]
en: Prefer M3U
nb_NO: Foretrekk M3U

[ctx: #30044]
en: Prefer XMLTV
nb_NO: Foretrekk XMLTV
