KODI Main - en to vi_VN translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Location
vi_VN: Đường dẫn

[ctx: #30010]
en: General
vi_VN: Tổng Quan

[ctx: #30012]
en: M3U Play List URL
vi_VN: Danh sách đường dẫn M3U

[ctx: #30013]
en: Numbering channels starts at
vi_VN: Bắt đầu tại kênh

[ctx: #30020]
en: EPG Settings
vi_VN: Tùy chọn Thông tin kênh

[ctx: #30030]
en: Channels Logos
vi_VN: Biểu tượng kênh

[ctx: #30031]
en: Channels Logos Folder
vi_VN: Thư mục biểu tượng kênh

[ctx: #30040]
en: XMLTV Logos Options
vi_VN: Cài đặt biểu tượng XMLTV

[ctx: #30041]
en: Channels Logos from XMLTV
vi_VN: Biểu tượng kênh từ XMLTV

[ctx: #30042]
en: Ignore
vi_VN: Bỏ qua
