XBMC Addons - en to ar translation catalogue (8 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
ar: مصدر صور العرض التلقائي

[ctx: #30001]
en: Folder
ar: مجلد

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
ar: فيديوFanart

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
ar: موسيقىFanart

[ctx: #30004]
en: Image Folder
ar: مجلد الصور

[ctx: #30005]
en: Dim level
ar: مستوى ضعيف

[ctx: #30013]
en: Disabled
ar: معطلة

[ctx: #30024]
en: Basic
ar: أساسي
