XBMC Addons - en to be translation catalogue (18 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
be: Крыніца выяў для слаўдаў

[ctx: #30001]
en: Folder
be: Тэчка

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
be: Відэа Фанарт

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
be: Музычны Фанарт

[ctx: #30004]
en: Image Folder
be: Каталог Выяў

[ctx: #30006]
en: Effect
be: Эфект

[ctx: #30008]
en: Crossfade
be: Перакрыццё

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
be: Колькасць секунд на кожную выяву

[ctx: #30011]
en: Scale images fullscreen
be: Расцягнуць выявы на ўвесь экран

[ctx: #30012]
en: Display image name
be: Паказваць імя выявы

[ctx: #30013]
en: Disabled
be: Забаронена

[ctx: #30014]
en: Use filename
be: Ужыць імя файла

[ctx: #30015]
en: Use foldername
be: Ужыць імя тэчкі

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
be: Паказваць выявы ў выпадковым парадку

[ctx: #30021]
en: Display picture date
be: Паказваць дату выявы

[ctx: #30022]
en: Display additional picture tags
be: Паказваць дадатковыя тэгі выявы

[ctx: #30023]
en: Display music info during audio playback
be: Паказваць звесткі музыкі падчас прайгравання

[ctx: #30025]
en: Additional
be: Дадатковы
