XBMC Addons - en to bg translation catalogue (19 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
bg: Източник на изображения

[ctx: #30001]
en: Folder
bg: Папка

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
bg: Фен-арт на видео файловете

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
bg: Фен-арт на аудио файловете

[ctx: #30004]
en: Image Folder
bg: Папка с изображения

[ctx: #30005]
en: Dim level
bg: Степен на затъмняване

[ctx: #30006]
en: Effect
bg: Ефект

[ctx: #30007]
en: Slide
bg: Плъзгане

[ctx: #30008]
en: Crossfade
bg: Плавен преход

[ctx: #30010]
en: Amount of seconds to display each image
bg: Изобразяване всяко изображение за (Х сек)

[ctx: #30012]
en: Display image name
bg: Показвай имената на снимките

[ctx: #30013]
en: Disabled
bg: Изключена

[ctx: #30014]
en: Use filename
bg: ..името на файла

[ctx: #30015]
en: Use foldername
bg: ...името на папката

[ctx: #30016]
en: Display images in random order
bg: Показвай изображенията в произволен ред

[ctx: #30018]
en: Use folder- and filename
bg: Ползвай папка и име на файла

[ctx: #30021]
en: Display picture date
bg: Показвай датата

[ctx: #30024]
en: Basic
bg: Основни

[ctx: #30025]
en: Additional
bg: Допълнителни
