XBMC Addons - en to es_MX translation catalogue (8 entries)

[ctx: #30000]
en: Source of slideshow images
es_MX: Fuente de imágenes de presentación

[ctx: #30001]
en: Folder
es_MX: Carpeta

[ctx: #30002]
en: Video Fanart
es_MX: Fanart de Video

[ctx: #30003]
en: Music Fanart
es_MX: Fanart de Música

[ctx: #30004]
en: Image Folder
es_MX: Carpeta de Imágenes

[ctx: #30005]
en: Dim level
es_MX: Nivel de atenuamiento

[ctx: #30013]
en: Disabled
es_MX: Deshabilitado

[ctx: #30024]
en: Basic
es_MX: Básico
