XBMC Addons - en to th translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30001]
en: Folder
th: โฟลเดอร์

[ctx: #30005]
en: Dim level
th: ระดับการหรี่หน้าจอ

[ctx: #30007]
en: Slide
th: เลื่อน

[ctx: #30013]
en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

[ctx: #30024]
en: Basic
th: เบื้องต้น
