XBMC Addons - en to ms translation catalogue (8 entries)

[ctx: #32064]
en: Show Name
ms: Tunjuk Nama

[ctx: #32068]
en: Season
ms: Musim

[ctx: #32092]
en: Play
ms: Main

[ctx: #32105]
en: Close
ms: Tutup

[ctx: #32170]
en: Save
ms: Simpan

[ctx: #32220]
en: Season
ms: Musim

[ctx: #32221]
en: Episode
ms: Episod

[ctx: #32224]
en: Watched
ms: Ditonton
