XBMC Addons - en to pl translation catalogue (28 entries)

[ctx: #32000]
en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

[ctx: #32001]
en: Primary Function
pl: Podstawowa funkcja

[ctx: #32002]
en: Produce a list of 'next episodes' for each TV series
pl: Tworzenie listy "kolejnych odcinków" dla każdego serialu

[ctx: #32003]
en: Create and launch randomised playlist
pl: Tworzenie i uruchamianie losowej listy odtwarzania

[ctx: #32004]
en: Let me choose on launch
pl: Pozwól mi wybrać

[ctx: #32005]
en: Use Smart Playlist to Filter Shows
pl: Inteligentna lista odtwarzania jako filtr multimedii

[ctx: #32006]
en: Playlist Selection Method
pl: Metoda wyboru listy odtwarzania

[ctx: #32007]
en: Let me choose on launch
pl: Pozwól mi wybrać

[ctx: #32008]
en: Choose a default Playlist
pl: Wybrano domyślną listę odtwarzania

[ctx: #32009]
en: Select default playlist
pl: Wytypuj domyślną listę odtwarzania

[ctx: #32010]
en: Some shows are fine to watch out of order
pl: Niektóre multimedia można oglądać bez selekcji

[ctx: #32015]
en: Smart Playlist
pl: Inteligentna lista odtwarzania

[ctx: #32031]
en: Number of shows in playlist
pl: Liczba widowisk w liście odtwarzania

[ctx: #32032]
en: Allow multiple episodes of same TV Show
pl: Wyświetlaj wiele epizodów w tym samym serialu

[ctx: #32033]
en: Include episodes from unwatched TV series
pl: Uwzględnij epizody z częściowo oglądanymi serialami

[ctx: #32064]
en: Show Name
pl: Pokaż nazwę

[ctx: #32068]
en: Season
pl: Sezon

[ctx: #32092]
en: Play
pl: Odtwarzaj

[ctx: #32100]
en: This addon finds the next episode in each TV show.
pl: Ta wtyczka znajdzie kolejny epizod w każdym programie telewizyjnym.

[ctx: #32101]
en: Do you want a list or a randomised playlist?
pl: Chcesz listę czy losową listę odtwarzania?

[ctx: #32102]
en: Show me
pl: Pokaż mi

[ctx: #32103]
en: Surprise me
pl: Zaskocz mnie

[ctx: #32105]
en: Close
pl: Zamknij

[ctx: #32170]
en: Save
pl: Zapisz

[ctx: #32208]
en: Update Library
pl: Aktualizuj bibliotekę

[ctx: #32220]
en: Season
pl: Sezon

[ctx: #32221]
en: Episode
pl: Epizod

[ctx: #32224]
en: Watched
pl: Oglądane
