XBMC Addons - en to sk translation catalogue (7 entries)

[ctx: #32068]
en: Season
sk: Sezóna

[ctx: #32092]
en: Play
sk: Prehrať

[ctx: #32105]
en: Close
sk: Zavrieť

[ctx: #32170]
en: Save
sk: Uložiť

[ctx: #32220]
en: Season
sk: Sezóna

[ctx: #32221]
en: Episode
sk: Epizóda

[ctx: #32224]
en: Watched
sk: Videné
