XBMC Addons - en to bg translation catalogue (92 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Protect Kodi Content With A Pin Code
bg: Защитава съдържанието на Kodi с PIN код

[ctx: Addon Description]
en: Force users to enter the correct pin code for given content.
bg: Принуждава потребителите да въвеждат определен PIN код за да им бъде предоставен достъп до посочено съдържание.

[ctx: #32002]
en: Setup
bg: Настройване

[ctx: #32003]
en: Debugging
bg: Дебъгване

[ctx: #32004]
en: Enable debug logging
bg: Включи дебъг журнала

[ctx: #32005]
en: Operations
bg: Операции

[ctx: #32006]
en: Pin Length
bg: Дължина на кода

[ctx: #32007]
en: Set Pin Value
bg: Задайте PIN код

[ctx: #32008]
en: *** WARNING: PIN NOT SET ***
bg: *** ВНИМАНИЕ: Не сте задали PIN код ***

[ctx: #32009]
en: Invalid Pin Notification
bg: Известяване за невалиден код

[ctx: #32011]
en: Dialog Box
bg: Диалогов прозорец

[ctx: #32012]
en: None
bg: Без

[ctx: #32013]
en: Off
bg: Изключено

[ctx: #32014]
en: On
bg: Включено

[ctx: #32015]
en: For Time Period
bg: Временно

[ctx: #32016]
en: Remember Pin For (Minutes)
bg: Запомняй кода за (минути)

[ctx: #32017]
en: Block Movies Without A Classification
bg: Блокирай филми без класификация

[ctx: #32018]
en: Block TV Shows Without A Classification
bg: Блокирай ТВ Сериали без класификация

[ctx: #32019]
en: Highlight Videos Not Protected By Classifications
bg: Отличавай видео файлове, които не са защитени чрез класификация

[ctx: #32020]
en: Number Of Security Levels
bg: Брой нива на сигурност

[ctx: #32021]
en: Set Pin For Security Level
bg: PIN код за ниво на сигурност

[ctx: #32022]
en: Show Security Level On Permissions Screen
bg: Показвай нивото на сигурност на екрана за разрешения

[ctx: #32023]
en: Allow Direction Keys In Pin Code
bg: Разреши въвеждане с клавиши за посока в кода

[ctx: #32024]
en: *** NOT SET ***
bg: *** НЕ Е ЗАДАДЕН ***

[ctx: #32025]
en: Time Limits
bg: Времеви ограничения

[ctx: #32026]
en: Number Of Limited Users
bg: Брой ограничени потребители

[ctx: #32027]
en: Unrestricted User Access Settings
bg: Настройки за неограничен достъп

[ctx: #32028]
en: User 1 Access Settings
bg: Настройки за достъп на потребител 1

[ctx: #32029]
en: User 2 Access Settings
bg: Настройки за достъп на потребител 2

[ctx: #32030]
en: User 3 Access Settings
bg: Настройки за достъп на потребител 3

[ctx: #32031]
en: User 4 Access Settings
bg: Настройки за достъп на потребител 4

[ctx: #32032]
en: User 5 Access Settings
bg: Настройки за достъп на потребител 5

[ctx: #32033]
en: Daily Viewing Allowance (Minutes)
bg: Ограничавай възпроизвеждането до (минути на ден)

[ctx: #32034]
en: Warn User When Remaining Time Is (Minutes)
bg: Предупреждавай когато остават (минути)

[ctx: #32035]
en: Users Name
bg: Потребителско име

[ctx: #32036]
en: User
bg: Потребител

[ctx: #32102]
en: Done
bg: Готово

[ctx: #32103]
en: Enter Pin
bg: Въведете PIN

[ctx: #32104]
en: Invalid Pin
bg: Невалиден PIN

[ctx: #32105]
en: Enter Existing Pin
bg: Въведете съществуващ PIN

[ctx: #32106]
en: Enter New Pin
bg: Въведете нов PIN

[ctx: #32107]
en: Reenter New Pin
bg: Въведете повторно

[ctx: #32108]
en: Newly entered pins do not match, pin remains unchanged.
bg: Несъвпадащи PIN кодове. PIN кодът не е променен.

[ctx: #32109]
en: Incorrect number of digits entered for the pin.
bg: Въвели сте неправилен брой цифри.

[ctx: #32110]
en: Settings change permitted
bg: Разрешена промяна на настройки

[ctx: #32111]
en: Only Restrict File Sources During Navigation
bg: Ограничавай само в източниците на файлове при навигиране

[ctx: #32112]
en: Entered pin clashes with an existing pin.
bg: Въведеният PIN код е в конфликт вече съществуващ.

[ctx: #32113]
en: Clean Database
bg: Почистване на базата данни

[ctx: #32114]
en: Set Permissions
bg: Задайте разрешения

[ctx: #32115]
en: Advanced
bg: Допълнителни

[ctx: #32117]
en: Start Time
bg: Начален час

[ctx: #32118]
en: End Time
bg: Краен час

[ctx: #32119]
en: Remember Pin
bg: Запомняне на кода

[ctx: #32120]
en: Background
bg: Фон

[ctx: #32121]
en: Black
bg: Черен

[ctx: #32123]
en: Custom
bg: Персонализиран

[ctx: #32124]
en: Custom Background Image
bg: Персонално фоново изображение

[ctx: #32125]
en: Activity
bg: Активност

[ctx: #32126]
en: Video Playing
bg: Възпроизвеждане на видео

[ctx: #32127]
en: Navigation
bg: Навигиране

[ctx: #32128]
en: Plugins
bg: Приставки

[ctx: #32129]
en: Retry?
bg: Повторен опит?

[ctx: #32131]
en: Allowance Remaining (Minutes)
bg: Оставащи минути

[ctx: #32132]
en: Access Allowed Between
bg: Достъпът е разрешен между

[ctx: #32133]
en: Viewing allowance has been exceeded
bg: Просрочили сте разрешеното време

[ctx: #32134]
en: minutes remaining
bg: оставащи минути

[ctx: #32201]
en: Movies
bg: Филми

[ctx: #32202]
en: TV Shows
bg: ТВ Сериали

[ctx: #32203]
en: Movie Sets
bg: Филмови поредици

[ctx: #32204]
en: File Source
bg: Източник на файлове

[ctx: #32205]
en: Music Videos
bg: Музикални клипове

[ctx: #32206]
en: Classifications
bg: Класификация

[ctx: #32207]
en: Movie Classifications
bg: Класификация на филми

[ctx: #32208]
en: TV Classifications
bg: Класификация на ТВ Сериали

[ctx: #32209]
en: Clear All Security
bg: Премахни настройките за сигурност

[ctx: #32210]
en: Apply Security To All
bg: Приложи настройките за всички

[ctx: #32211]
en: Security Level
bg: Ниво на сигурност

[ctx: #32212]
en: Remove Classification Restriction
bg: Премахване на ограниченията свързани с класификация

[ctx: #32301]
en: UK
bg: Обединено кралство

[ctx: #32302]
en: USA
bg: САЩ

[ctx: #32303]
en: Germany
bg: Германия

[ctx: #32304]
en: Ireland
bg: Ирландия

[ctx: #32305]
en: Netherlands
bg: Нидерландия

[ctx: #32306]
en: Australia
bg: Австралия

[ctx: #32307]
en: Brazil
bg: Бразилия

[ctx: #32308]
en: Hungary
bg: Унгария

[ctx: #32309]
en: Denmark
bg: Дания

[ctx: #32310]
en: Norway
bg: Норвегия

[ctx: #32311]
en: Sweden
bg: Швеция

[ctx: #32312]
en: Finland
bg: Финландия

[ctx: #32313]
en: Canada
bg: Канада

[ctx: #32314]
en: Quebec
bg: Квебек
