XBMC Addons - en to nl translation catalogue (88 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Protect Kodi Content With A Pin Code
nl: Bescherm Kodi inhoud met een PINcode

[ctx: Addon Description]
en: Force users to enter the correct pin code for given content.
nl: Forceer gebruikers een geldige PIN in te voeren voor gegeven content.

[ctx: #32003]
en: Debugging
nl: Foutregistratie

[ctx: #32004]
en: Enable debug logging
nl: Foutregistratie inschakelen

[ctx: #32005]
en: Operations
nl: Besturingen

[ctx: #32006]
en: Pin Length
nl: PIN lengte

[ctx: #32007]
en: Set Pin Value
nl: Instellen PIN waarde

[ctx: #32008]
en: *** WARNING: PIN NOT SET ***
nl: *** WAARSCHUWING: PIN NIET INGESTELD ***

[ctx: #32009]
en: Invalid Pin Notification
nl: Onjuiste PIN Melding

[ctx: #32010]
en: Popup Notification
nl: Popup melding

[ctx: #32011]
en: Dialog Box
nl: Dialoog box

[ctx: #32012]
en: None
nl: Geen

[ctx: #32013]
en: Off
nl: Uit

[ctx: #32014]
en: On
nl: Aan

[ctx: #32015]
en: For Time Period
nl: Voor tijd periode

[ctx: #32016]
en: Remember Pin For (Minutes)
nl: Onthoud PIN voor (Minuten)

[ctx: #32017]
en: Block Movies Without A Classification
nl: Blokkeer films zonder een classificatie

[ctx: #32018]
en: Block TV Shows Without A Classification
nl: Blokeer TV series zonder een classificatie

[ctx: #32019]
en: Highlight Videos Not Protected By Classifications
nl: Markeer video`s niet beschermd door classificatie`s

[ctx: #32020]
en: Number Of Security Levels
nl: Nummer van beveiligingsniveau

[ctx: #32021]
en: Set Pin For Security Level
nl: Stel PIN in voor beveiligingsniveau

[ctx: #32022]
en: Show Security Level On Permissions Screen
nl: Toon beveiligingsniveau op toegangscherm

[ctx: #32023]
en: Allow Direction Keys In Pin Code
nl: Toon richtingstoetsen in wachtwoord

[ctx: #32024]
en: *** NOT SET ***
nl: *** NIET INGESTELD ***

[ctx: #32025]
en: Time Limits
nl: Tijdslimieten

[ctx: #32026]
en: Number Of Limited Users
nl: Aantal Beperkte Gebruikers

[ctx: #32027]
en: Unrestricted User Access Settings
nl: Onbeperkte Gebruikers Toegangsinstellingen

[ctx: #32028]
en: User 1 Access Settings
nl: Gebruiker 1 Toegangsinstellingen

[ctx: #32029]
en: User 2 Access Settings
nl: Gebruiker 2 Toegangsinstellingen

[ctx: #32030]
en: User 3 Access Settings
nl: Gebruiker 3 Toegangsinstellingen

[ctx: #32031]
en: User 4 Access Settings
nl: Gebruiker 4 Toegangsinstellingen

[ctx: #32032]
en: User 5 Access Settings
nl: Gebruiker 5 Toegangsinstellingen

[ctx: #32033]
en: Daily Viewing Allowance (Minutes)
nl: Dagelijks toegestane kijktijd (Minuten)

[ctx: #32034]
en: Warn User When Remaining Time Is (Minutes)
nl: Waarschuw Gebruiker Als De Resterende Tijd Is (minuten)

[ctx: #32035]
en: Users Name
nl: Gebruikersnaam

[ctx: #32036]
en: User
nl: Gebruiker

[ctx: #32102]
en: Done
nl: Klaar

[ctx: #32103]
en: Enter Pin
nl: Voer PIN in

[ctx: #32104]
en: Invalid Pin
nl: Onjuiste PIN

[ctx: #32105]
en: Enter Existing Pin
nl: Geef Bestaande PIN

[ctx: #32106]
en: Enter New Pin
nl: Geef Nieuwe PIN

[ctx: #32107]
en: Reenter New Pin
nl: Voer Nieuwe PIN nogmaals in

[ctx: #32108]
en: Newly entered pins do not match, pin remains unchanged.
nl: Nieuw ingevoerde PIN-codes komen niet overeen. PIN blijft onveranderd.

[ctx: #32109]
en: Incorrect number of digits entered for the pin.
nl: Niet juist aantal nummers ingevoerd voor de PIN.

[ctx: #32110]
en: Settings change permitted
nl: Instellingsverandering toegestaan

[ctx: #32111]
en: Only Restrict File Sources During Navigation
nl: Alleen verbieden bestandsbronnen tijdens navigatie

[ctx: #32112]
en: Entered pin clashes with an existing pin.
nl: Ingevoerde PIN conflicteert met een bestaande PIN.

[ctx: #32113]
en: Clean Database
nl: opschonen Database

[ctx: #32114]
en: Set Permissions
nl: Instellen toestemmingen

[ctx: #32115]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: #32116]
en: Only Enforce Pin Between Set Times
nl: Alleen tussen ingestelde tijden PIN afdwingen

[ctx: #32117]
en: Start Time
nl: Start tijd

[ctx: #32118]
en: End Time
nl: Eind tijd

[ctx: #32119]
en: Remember Pin
nl: Onthoud wachtwoord

[ctx: #32120]
en: Background
nl: Achtergrond

[ctx: #32121]
en: Black
nl: Zwart

[ctx: #32123]
en: Custom
nl: Eigen

[ctx: #32124]
en: Custom Background Image
nl: Aangepaste achtergrondafbeelding

[ctx: #32125]
en: Activity
nl: Activiteit

[ctx: #32126]
en: Video Playing
nl: Video spelen

[ctx: #32127]
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: #32129]
en: Retry?
nl: Probeer opnieuw

[ctx: #32130]
en: Current time outside users viewing times
nl: Huidige tijd buiten kijktijd van gebruiker

[ctx: #32131]
en: Allowance Remaining (Minutes)
nl: ResterendeToegestane Tijd (minuten)

[ctx: #32132]
en: Access Allowed Between
nl: Toegang Toegestaan Tussen

[ctx: #32133]
en: Viewing allowance has been exceeded
nl:  Toegestane kijktijd is verlopen

[ctx: #32134]
en: minutes remaining
nl: Minuten resterend

[ctx: #32201]
en: Movies
nl: Films

[ctx: #32202]
en: TV Shows
nl: TV Series

[ctx: #32203]
en: Movie Sets
nl: Filmsets

[ctx: #32204]
en: File Source
nl: Bestandsbron

[ctx: #32205]
en: Music Videos
nl: Muziekvideos

[ctx: #32206]
en: Classifications
nl: Classificatie`s

[ctx: #32207]
en: Movie Classifications
nl: Film classificatie`s

[ctx: #32208]
en: TV Classifications
nl: TV Classificatie`s

[ctx: #32209]
en: Clear All Security
nl: Verwijder alle beveiliging

[ctx: #32210]
en: Apply Security To All
nl: Voeg beveiliging toe aan alles

[ctx: #32211]
en: Security Level
nl: Beveiligingsniveau

[ctx: #32212]
en: Remove Classification Restriction
nl: Verwijder classificatie beperking

[ctx: #32303]
en: Germany
nl: Duitsland

[ctx: #32304]
en: Ireland
nl: Ierland

[ctx: #32305]
en: Netherlands
nl: Nederland

[ctx: #32306]
en: Australia
nl: Australië

[ctx: #32307]
en: Brazil
nl: Brazilië

[ctx: #32308]
en: Hungary
nl: Hongarije

[ctx: #32309]
en: Denmark
nl: Denemarken

[ctx: #32310]
en: Norway
nl: Noorwegen

[ctx: #32311]
en: Sweden
nl: Zweden
