XBMC Addons - en to he translation catalogue (90 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Protect Kodi Content With A Pin Code
he: להגן על תוכן Kodi באמצעות קוד PIN

[ctx: #32002]
en: Setup
he: הגדרות

[ctx: #32003]
en: Debugging
he: ניפוי שגיאות

[ctx: #32004]
en: Enable debug logging
he: הפעל יומן רישום מורחב

[ctx: #32005]
en: Operations
he: פעולות

[ctx: #32006]
en: Pin Length
he: אורך קוד

[ctx: #32007]
en: Set Pin Value
he: קביעת ערך קוד

[ctx: #32008]
en: *** WARNING: PIN NOT SET ***
he: *** אזהרה: לא מוגדר קוד ***

[ctx: #32009]
en: Invalid Pin Notification
he: הודעת PIN לא חוקי

[ctx: #32010]
en: Popup Notification
he: הודעה קופצת

[ctx: #32011]
en: Dialog Box
he: תיבת דיאלוג

[ctx: #32012]
en: None
he: ללא

[ctx: #32013]
en: Off
he: כבוי

[ctx: #32014]
en: On
he: פעיל

[ctx: #32015]
en: For Time Period
he: לתקופת זמן

[ctx: #32016]
en: Remember Pin For (Minutes)
he: לזכור PIN ל( דקות)

[ctx: #32017]
en: Block Movies Without A Classification
he:  לחסום סרטים  ללא סיווג

[ctx: #32018]
en: Block TV Shows Without A Classification
he:  לחסום סדרות ללא סיווג

[ctx: #32019]
en: Highlight Videos Not Protected By Classifications
he: סמן את הסרטונים שאינם מוגנים על ידי סיווגים

[ctx: #32020]
en: Number Of Security Levels
he: מספר רמות אבטחה

[ctx: #32021]
en: Set Pin For Security Level
he: נקבע PIN לרמת אבטחה

[ctx: #32022]
en: Show Security Level On Permissions Screen
he: הצג רמת אבטחה במסך הרשאות

[ctx: #32023]
en: Allow Direction Keys In Pin Code
he: לאפשר מקשי כיוון בPIN הקוד

[ctx: #32024]
en: *** NOT SET ***
he: *** לא מוגדר ***

[ctx: #32025]
en: Time Limits
he: מגבלות זמן

[ctx: #32026]
en: Number Of Limited Users
he: מספר המשתמשים מוגבל

[ctx: #32027]
en: Unrestricted User Access Settings
he: הגדרות גישה בלתי מוגבל למשתמש

[ctx: #32028]
en: User 1 Access Settings
he: הגדרות גישה משתמש 1

[ctx: #32029]
en: User 2 Access Settings
he: הגדרות גישה משתמש 2

[ctx: #32030]
en: User 3 Access Settings
he: הגדרות גישה משתמש 3

[ctx: #32031]
en: User 4 Access Settings
he: הגדרות גישה משתמש 4

[ctx: #32032]
en: User 5 Access Settings
he: הגדרות גישה משתמש 5

[ctx: #32033]
en: Daily Viewing Allowance (Minutes)
he: קיצבת צפייה יומית (דקות)

[ctx: #32034]
en: Warn User When Remaining Time Is (Minutes)
he: הזהר משתמש כאשר זמן שנותר הוא (דקות)

[ctx: #32035]
en: Users Name
he: שמות משתמשים

[ctx: #32036]
en: User
he: משתמש

[ctx: #32102]
en: Done
he: סיום

[ctx: #32103]
en: Enter Pin
he: יש להזין קוד

[ctx: #32104]
en: Invalid Pin
he: קוד לא תקף

[ctx: #32105]
en: Enter Existing Pin
he: יש להזין קוד קיים

[ctx: #32106]
en: Enter New Pin
he: יש להזין קוד חדש

[ctx: #32107]
en: Reenter New Pin
he: יש להזין שוב קוד חדש

[ctx: #32110]
en: Settings change permitted
he:  מותר שינוי הגדרות

[ctx: #32111]
en: Only Restrict File Sources During Navigation
he: הגבל את מקורות קובץ רק במהלך הניווט

[ctx: #32113]
en: Clean Database
he: איפוס מסד נתונים

[ctx: #32114]
en: Set Permissions
he: קביעת הרשאות

[ctx: #32115]
en: Advanced
he: מתקדם

[ctx: #32117]
en: Start Time
he: זמן התחלה

[ctx: #32118]
en: End Time
he: זמן סיום

[ctx: #32119]
en: Remember Pin
he: לזכור את הPIN

[ctx: #32120]
en: Background
he: רקע

[ctx: #32121]
en: Black
he: שחור

[ctx: #32123]
en: Custom
he: מותאם אישית

[ctx: #32124]
en: Custom Background Image
he: תמונת רקע מותאמת אישית

[ctx: #32125]
en: Activity
he: פעילות

[ctx: #32126]
en: Video Playing
he: וידאו מנוגן

[ctx: #32127]
en: Navigation
he: ניווט

[ctx: #32128]
en: Plugins
he: הרחבות

[ctx: #32129]
en: Retry?
he: לנסות שוב?

[ctx: #32130]
en: Current time outside users viewing times
he: הזמן הנוכחי של המשתמשים מחוץ לזמן לצפייה

[ctx: #32131]
en: Allowance Remaining (Minutes)
he: קיצבה נותרה (דקות)

[ctx: #32132]
en: Access Allowed Between
he: גישה מותרת בין

[ctx: #32133]
en: Viewing allowance has been exceeded
he: קיצבת הצפיה כבר חרגו

[ctx: #32134]
en: minutes remaining
he: דקות נותרו

[ctx: #32201]
en: Movies
he: סרטים

[ctx: #32202]
en: TV Shows
he: סדרות

[ctx: #32203]
en: Movie Sets
he: מארזי סרטים

[ctx: #32204]
en: File Source
he: מקור קובץ

[ctx: #32205]
en: Music Videos
he: קליפים

[ctx: #32206]
en: Classifications
he: סיווגים

[ctx: #32207]
en: Movie Classifications
he: סיווג סרט

[ctx: #32208]
en: TV Classifications
he: סיווג סדרה

[ctx: #32209]
en: Clear All Security
he: איפוס כל האבטחה

[ctx: #32210]
en: Apply Security To All
he: החלת אבטחה להכל

[ctx: #32211]
en: Security Level
he: רמת אבטחה

[ctx: #32212]
en: Remove Classification Restriction
he: להסיר את הגבלת הסיווג

[ctx: #32301]
en: UK
he: בריטניה

[ctx: #32302]
en: USA
he: ארה"ב

[ctx: #32303]
en: Germany
he: גרמניה

[ctx: #32304]
en: Ireland
he: אירלנד

[ctx: #32305]
en: Netherlands
he: הולנד

[ctx: #32306]
en: Australia
he: אוסטרליה

[ctx: #32307]
en: Brazil
he: ברזיל

[ctx: #32308]
en: Hungary
he: הונגריה

[ctx: #32309]
en: Denmark
he: דנמרק

[ctx: #32310]
en: Norway
he: נורבגיה

[ctx: #32311]
en: Sweden
he: שוודיה

[ctx: #32312]
en: Finland
he: פינלנד

[ctx: #32313]
en: Canada
he: קנדה

[ctx: #32314]
en: Quebec
he: קוויבק
