XBMC Addons - en to lt translation catalogue (96 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Protect Kodi Content With A Pin Code
lt: Apsaugoti Kodi turinį PIN kodu

[ctx: Addon Description]
en: Force users to enter the correct pin code for given content.
lt: Reikalauti vartotojų įvesti teisingą PIN kodą pasirinktam turiniui.

[ctx: #32002]
en: Setup
lt: Sąranka

[ctx: #32003]
en: Debugging
lt: Derinimas

[ctx: #32004]
en: Enable debug logging
lt: Įjungti derinimo žurnalą

[ctx: #32005]
en: Operations
lt: Operacijos

[ctx: #32006]
en: Pin Length
lt: PIN ilgis

[ctx: #32007]
en: Set Pin Value
lt: Nustatyti PIN reikšmę

[ctx: #32008]
en: *** WARNING: PIN NOT SET ***
lt: *** ĮSPĖJIMAS: PIN NENUSTATYTAS ***

[ctx: #32009]
en: Invalid Pin Notification
lt: Klaidingo PIN pranešimas

[ctx: #32010]
en: Popup Notification
lt: Iššokantis pranešimas

[ctx: #32011]
en: Dialog Box
lt: Dialogo langas

[ctx: #32012]
en: None
lt: Joks

[ctx: #32013]
en: Off
lt: Išj.

[ctx: #32014]
en: On
lt: Įj.

[ctx: #32015]
en: For Time Period
lt: Laiko tarpui

[ctx: #32016]
en: Remember Pin For (Minutes)
lt: Atsiminti PIN (minutėmis)

[ctx: #32017]
en: Block Movies Without A Classification
lt: Blokuoti filmus be klasifikacijos

[ctx: #32018]
en: Block TV Shows Without A Classification
lt: Blokuoti TV laidas be klasifikacijos

[ctx: #32019]
en: Highlight Videos Not Protected By Classifications
lt: Paryškinti filmus neapsaugotus klasifikacijos

[ctx: #32020]
en: Number Of Security Levels
lt: Saugumo lygių skaičius

[ctx: #32021]
en: Set Pin For Security Level
lt: Nustatyti saugumo lygio PIN

[ctx: #32022]
en: Show Security Level On Permissions Screen
lt: Rodyti saugumo lygį leidimų ekrane

[ctx: #32023]
en: Allow Direction Keys In Pin Code
lt: Leisti rodyklių mygtukus PIN kode

[ctx: #32024]
en: *** NOT SET ***
lt: *** NENUSTATYTA ***

[ctx: #32025]
en: Time Limits
lt: Laiko apribojimas

[ctx: #32026]
en: Number Of Limited Users
lt: Ribotų vartotojų skaičius

[ctx: #32027]
en: Unrestricted User Access Settings
lt: Neapribotos vartotojo prieigos nustatymai

[ctx: #32028]
en: User 1 Access Settings
lt: Vartotojo 1 prieigos nustatymai

[ctx: #32029]
en: User 2 Access Settings
lt: Vartotojo 2 prieigos nustatymai

[ctx: #32030]
en: User 3 Access Settings
lt: Vartotojo 3 prieigos nustatymai

[ctx: #32031]
en: User 4 Access Settings
lt: Vartotojo 4 prieigos nustatymai

[ctx: #32032]
en: User 5 Access Settings
lt: Vartotojo 5 prieigos nustatymai

[ctx: #32033]
en: Daily Viewing Allowance (Minutes)
lt: Dienos žiūrėjimo limitas (minutėmis)

[ctx: #32034]
en: Warn User When Remaining Time Is (Minutes)
lt: Įspėti vartotoją, kai likęs laikas yra (minutėmis)

[ctx: #32035]
en: Users Name
lt: Vartotojų vardai

[ctx: #32036]
en: User
lt: Vartotojas

[ctx: #32101]
en: Backspace
lt: Atgal

[ctx: #32102]
en: Done
lt: Baigta

[ctx: #32103]
en: Enter Pin
lt: Įvesti PIN

[ctx: #32104]
en: Invalid Pin
lt: Klaidingas PIN

[ctx: #32105]
en: Enter Existing Pin
lt: Įveskite esamą PIN

[ctx: #32106]
en: Enter New Pin
lt: Įveskite naują PIN

[ctx: #32107]
en: Reenter New Pin
lt: Pakartokite naują PIN

[ctx: #32108]
en: Newly entered pins do not match, pin remains unchanged.
lt: Naujai įvesti PIN kodai nesutampa, PIN lieka nepakeistas.

[ctx: #32109]
en: Incorrect number of digits entered for the pin.
lt: Įvestas neteisinga PIN kodo skaitmenų skaičius.

[ctx: #32110]
en: Settings change permitted
lt: Leidžiama keisti nustatymus

[ctx: #32111]
en: Only Restrict File Sources During Navigation
lt: Apriboti failų šaltinius tik navigacijos metu

[ctx: #32112]
en: Entered pin clashes with an existing pin.
lt: Įvestas PIN kodas siejasi su esamu PIN.

[ctx: #32113]
en: Clean Database
lt: Išvalyti duomenų bazę

[ctx: #32114]
en: Set Permissions
lt: Nustatyti leidimus

[ctx: #32115]
en: Advanced
lt: Pažangus

[ctx: #32116]
en: Only Enforce Pin Between Set Times
lt: Reikalauti PIN tik šiame laiko tarpe

[ctx: #32117]
en: Start Time
lt: Pradžios laikas

[ctx: #32118]
en: End Time
lt: Pabaigos laikas

[ctx: #32119]
en: Remember Pin
lt: Atsiminti PIN

[ctx: #32120]
en: Background
lt: Fonas

[ctx: #32121]
en: Black
lt: Juodas ekranas

[ctx: #32123]
en: Custom
lt: Savas

[ctx: #32124]
en: Custom Background Image
lt: Savas fono atvaizdas

[ctx: #32125]
en: Activity
lt: Veikla

[ctx: #32126]
en: Video Playing
lt: Atkuriamas vaizdo įrašas

[ctx: #32127]
en: Navigation
lt: Navigacija

[ctx: #32128]
en: Plugins
lt: Papildiniai

[ctx: #32129]
en: Retry?
lt: Bandyti dar kartą?

[ctx: #32130]
en: Current time outside users viewing times
lt: Dabartinis laikas yra už vartotojo žiūrėjimo laiko ribų

[ctx: #32131]
en: Allowance Remaining (Minutes)
lt: Likęs laikas (minutėmis)

[ctx: #32132]
en: Access Allowed Between
lt: Prieiga leidžiama tarp

[ctx: #32133]
en: Viewing allowance has been exceeded
lt: Žiūrėjimo limitas buvo viršytas

[ctx: #32134]
en: minutes remaining
lt: minučių liko

[ctx: #32201]
en: Movies
lt: Filmai

[ctx: #32202]
en: TV Shows
lt: TV laidos

[ctx: #32203]
en: Movie Sets
lt: Filmų rinkiniai

[ctx: #32204]
en: File Source
lt: Failų šaltinis

[ctx: #32205]
en: Music Videos
lt: Muzikiniai vaizdo įrašai

[ctx: #32206]
en: Classifications
lt: Klasifikacija

[ctx: #32207]
en: Movie Classifications
lt: Filmų klasifikacija

[ctx: #32208]
en: TV Classifications
lt: TV klasifikacija

[ctx: #32209]
en: Clear All Security
lt: Išvalyti visus saugumo nustatymus

[ctx: #32210]
en: Apply Security To All
lt: Pritaikyti saugumo nustatymus viskam

[ctx: #32211]
en: Security Level
lt: Saugumo lygis

[ctx: #32212]
en: Remove Classification Restriction
lt: Pašalinti klasifikacijos apribojimus

[ctx: #32301]
en: UK
lt: JK

[ctx: #32302]
en: USA
lt: JAV

[ctx: #32303]
en: Germany
lt: Vokietija

[ctx: #32304]
en: Ireland
lt: Airija

[ctx: #32305]
en: Netherlands
lt: Nyderlandai

[ctx: #32306]
en: Australia
lt: Australija

[ctx: #32307]
en: Brazil
lt: Brazilija

[ctx: #32308]
en: Hungary
lt: Vangrija

[ctx: #32309]
en: Denmark
lt: Danija

[ctx: #32310]
en: Norway
lt: Norvegija

[ctx: #32311]
en: Sweden
lt: Švedija

[ctx: #32312]
en: Finland
lt: Suomija

[ctx: #32313]
en: Canada
lt: Kanada

[ctx: #32314]
en: Quebec
lt: Kvebekas
