XBMC Addons - en to pl translation catalogue (96 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Protect Kodi Content With A Pin Code
pl: Umożliwia zabezpieczenie zawartości Kodi przy pomocy kodu PIN.

[ctx: Addon Description]
en: Force users to enter the correct pin code for given content.
pl: Wymusza na użytkownikach wprowadzenie poprawnego kodu PIN, przez uzyskaniem dostępu do danej zawartości.

[ctx: #32001]
en: Pin Sentry
pl: Kontrola kodu PIN

[ctx: #32002]
en: Setup
pl: Konfiguracja

[ctx: #32003]
en: Debugging
pl: Diagnostyka

[ctx: #32004]
en: Enable debug logging
pl: Rejestruj komunikaty diagnostyczne

[ctx: #32005]
en: Operations
pl: Operacje

[ctx: #32006]
en: Pin Length
pl: Długość kodu PIN

[ctx: #32007]
en: Set Pin Value
pl: Ustaw wartość kodu PIN

[ctx: #32008]
en: *** WARNING: PIN NOT SET ***
pl: *** OSTRZEŻENIE: KOD PIN NIE ZOSTAŁ USTAWIONY ***

[ctx: #32009]
en: Invalid Pin Notification
pl: Powiadomienie o niepoprawnym kodzie PIN

[ctx: #32010]
en: Popup Notification
pl: Wyskakujące okno

[ctx: #32011]
en: Dialog Box
pl: Okno dialogowe

[ctx: #32012]
en: None
pl: Brak

[ctx: #32013]
en: Off
pl: Wyłączone

[ctx: #32014]
en: On
pl: Włączone

[ctx: #32015]
en: For Time Period
pl: Czasowo

[ctx: #32016]
en: Remember Pin For (Minutes)
pl: Pamiętaj kod PIN przez (minuty)

[ctx: #32017]
en: Block Movies Without A Classification
pl: Blokuj filmy bez kategorii wiekowej

[ctx: #32018]
en: Block TV Shows Without A Classification
pl: Blokuj seriale bez kategorii wiekowej

[ctx: #32019]
en: Highlight Videos Not Protected By Classifications
pl: Zaznaczaj pozycje wideo niechronione przez kategorie wiekowe

[ctx: #32020]
en: Number Of Security Levels
pl: Liczba poziomów bezpieczeństwa

[ctx: #32021]
en: Set Pin For Security Level
pl: Ustaw kod PIN dla poziomu bezpieczeństwa

[ctx: #32022]
en: Show Security Level On Permissions Screen
pl: Pokazuj poziom bezpieczeństwa na ekranie uprawnień

[ctx: #32023]
en: Allow Direction Keys In Pin Code
pl: Dopuszczaj klawiszy kursora w kodzie PIN

[ctx: #32024]
en: *** NOT SET ***
pl: *** NIEUSTAWIONO ***

[ctx: #32025]
en: Time Limits
pl: Limity czasu

[ctx: #32026]
en: Number Of Limited Users
pl: Liczba limitowanych użytkowników

[ctx: #32027]
en: Unrestricted User Access Settings
pl: Ustawienia nieograniczonego dostępu

[ctx: #32028]
en: User 1 Access Settings
pl: Użytkownik 1 Ustawienia dostępu

[ctx: #32029]
en: User 2 Access Settings
pl: Użytkownik 2 Ustawienia dostępu

[ctx: #32030]
en: User 3 Access Settings
pl: Użytkownik 3 Ustawienia dostępu

[ctx: #32031]
en: User 4 Access Settings
pl: Użytkownik 4 Ustawienia dostępu

[ctx: #32032]
en: User 5 Access Settings
pl: Użytkownik 5 Ustawienia dostępu

[ctx: #32033]
en: Daily Viewing Allowance (Minutes)
pl: Dziennik przydział czasu oglądania (minuty)

[ctx: #32034]
en: Warn User When Remaining Time Is (Minutes)
pl: Ostrzegaj użytkownika, gdy pozostało czasu (minuty)

[ctx: #32035]
en: Users Name
pl: Użytkownik

[ctx: #32036]
en: User
pl: Użytkownik

[ctx: #32101]
en: Backspace
pl: Cofnięcie

[ctx: #32102]
en: Done
pl: Gotowe

[ctx: #32103]
en: Enter Pin
pl: Wprowadź kod PIN

[ctx: #32104]
en: Invalid Pin
pl: Niepoprawny kod PIN

[ctx: #32105]
en: Enter Existing Pin
pl: Wprowadź istniejący kod PIN

[ctx: #32106]
en: Enter New Pin
pl: Wprowadź nowy kod PIN

[ctx: #32107]
en: Reenter New Pin
pl: Potwierdź nowy kod PIN

[ctx: #32108]
en: Newly entered pins do not match, pin remains unchanged.
pl: Wprowadzone kody nie pasują, kod PIN nie zostanie zmieniony.

[ctx: #32109]
en: Incorrect number of digits entered for the pin.
pl: Wprowadzono niepoprawną liczbę cyfr kodu PIN.

[ctx: #32110]
en: Settings change permitted
pl: Dozwolona zmiana ustawień

[ctx: #32111]
en: Only Restrict File Sources During Navigation
pl: Ograniczaj dostęp do źródeł mediów tylko podczas nawigacji

[ctx: #32112]
en: Entered pin clashes with an existing pin.
pl: Wprowadzony kod PIN koliduje z istniejącym.

[ctx: #32113]
en: Clean Database
pl: Wyczyść bazę danych

[ctx: #32114]
en: Set Permissions
pl: Ustaw uprawnienia

[ctx: #32115]
en: Advanced
pl: Zaawansowane

[ctx: #32116]
en: Only Enforce Pin Between Set Times
pl: Wymuszaj wprowadzenie kodu PIN w cyklu

[ctx: #32117]
en: Start Time
pl: Początek o godzinie

[ctx: #32118]
en: End Time
pl: Koniec o godzinie

[ctx: #32119]
en: Remember Pin
pl: Pamiętaj kod PIN

[ctx: #32120]
en: Background
pl: Tło

[ctx: #32121]
en: Black
pl: Czarny ekran

[ctx: #32122]
en: PinSentry
pl: Kontrola kodu PIN

[ctx: #32123]
en: Custom
pl: Niestandardowy

[ctx: #32124]
en: Custom Background Image
pl: Niestandardowy obraz tła

[ctx: #32125]
en: Activity
pl: Aktywność

[ctx: #32126]
en: Video Playing
pl: Odtwarzanie wideo

[ctx: #32127]
en: Navigation
pl: Nawigacja

[ctx: #32128]
en: Plugins
pl: Wtyczki

[ctx: #32129]
en: Retry?
pl: Ponowić?

[ctx: #32130]
en: Current time outside users viewing times
pl: Aktualny czas oglądania zewnętrznych użytkowników

[ctx: #32131]
en: Allowance Remaining (Minutes)
pl: Pozostały przydział (minuty)

[ctx: #32132]
en: Access Allowed Between
pl: Dostęp dozwolony pomiędzy

[ctx: #32133]
en: Viewing allowance has been exceeded
pl: Przekroczono przydział czasu oglądania

[ctx: #32134]
en: minutes remaining
pl: pozostało minut

[ctx: #32201]
en: Movies
pl: Filmy

[ctx: #32202]
en: TV Shows
pl: Seriale

[ctx: #32203]
en: Movie Sets
pl: Serie filmowe

[ctx: #32204]
en: File Source
pl: Źródło mediów

[ctx: #32205]
en: Music Videos
pl: Teledyski

[ctx: #32206]
en: Classifications
pl: Kategorie wiekowe

[ctx: #32207]
en: Movie Classifications
pl: Kategorie wiekowe filmów

[ctx: #32208]
en: TV Classifications
pl: Kategorie wiekowe seriali

[ctx: #32209]
en: Clear All Security
pl: Wyczyść ustawienia bezpieczeństwa

[ctx: #32210]
en: Apply Security To All
pl: Zastosuj ustawienia bezpieczeństwa wszędzie

[ctx: #32211]
en: Security Level
pl: Poziom bezpieczeństwa

[ctx: #32212]
en: Remove Classification Restriction
pl: Usuń ograniczenia wiekowe

[ctx: #32301]
en: UK
pl: Wielka Brytania

[ctx: #32302]
en: USA
pl: Stany Zjednoczone

[ctx: #32303]
en: Germany
pl: Niemcy

[ctx: #32304]
en: Ireland
pl: Irlandia

[ctx: #32305]
en: Netherlands
pl: Holandia

[ctx: #32307]
en: Brazil
pl: Brazylia

[ctx: #32308]
en: Hungary
pl: Węgry

[ctx: #32309]
en: Denmark
pl: Dania

[ctx: #32310]
en: Norway
pl: Norwegia

[ctx: #32311]
en: Sweden
pl: Szwecja

[ctx: #32312]
en: Finland
pl: Finlandia

[ctx: #32313]
en: Canada
pl: Kanada
