XBMC-Addons - en to pl translation catalogue (236 entries)

[ctx: #32000]
en: Main
pl: Główne

[ctx: #32001]
en: Original
pl: Oryginalna

[ctx: #32002]
en: 20 Mbps 1080p
pl: 20 Mb/s 1080p

[ctx: #32003]
en: 12 Mbps 1080p
pl: 12 Mb/s 1080p

[ctx: #32004]
en: 10 Mbps 1080p
pl: 10 Mb/s 1080p

[ctx: #32005]
en: 8 Mbps 1080p
pl: 8 Mb/s 1080p

[ctx: #32006]
en: 4 Mbps 720p
pl: 4 Mb/s 720p

[ctx: #32007]
en: 3 Mbps 720p
pl: 3 Mb/s 720p

[ctx: #32008]
en: 2 Mbps 720p
pl: 2 Mb/s 720p

[ctx: #32009]
en: 1.5 Mbps 480p
pl: 1.5 Mb/s 480p

[ctx: #32010]
en: 720 kbps
pl: 720 kb/s

[ctx: #32011]
en: 320 kbps
pl: 320 kb/s

[ctx: #32012]
en: 208 kbps
pl: 208 kb/s

[ctx: #32013]
en: 96 kbps
pl: 96 kb/s

[ctx: #32014]
en: 64 kbps
pl: 64 kb/s

[ctx: #32020]
en: Local Quality
pl: Jakość lokalna

[ctx: #32021]
en: Remote Quality
pl: Jakość zdalna

[ctx: #32022]
en: Online Quality
pl: Jakość online

[ctx: #32023]
en: Transcode Format
pl: Format transkodowania

[ctx: #32024]
en: Debug Logging
pl: Dziennik debugowania

[ctx: #32025]
en: Allow Direct Play
pl: Zezwól na bezpośrednie odtwarzanie

[ctx: #32026]
en: Allow Direct Stream
pl: Zezwól na bezpośrednie strumieniowanie

[ctx: #32027]
en: Force
pl: Wymuszaj

[ctx: #32028]
en: Always
pl: Zawsze

[ctx: #32029]
en: Only Image Formats
pl: Tylko formaty graficzne

[ctx: #32030]
en: Auto
pl: Automatyczne

[ctx: #32031]
en: Burn Subtitles (Direct Play Only)
pl: Wypalaj napisy (tylko bezpośrednie odtwarzanie)

[ctx: #32032]
en: Allow Insecure Connections
pl: Zezwól na niezabezpieczone połączenia

[ctx: #32033]
en: Never
pl: Nigdy

[ctx: #32034]
en: On Same network
pl: W tej samej sieci

[ctx: #32035]
en: Always
pl: Zawsze

[ctx: #32036]
en: Allow 4K
pl: Zezwól na 4K

[ctx: #32037]
en: Allow HEVC (h265)
pl: Zezwól na HEVC (H.265)

[ctx: #32038]
en: Automatically Sign In
pl: Zaloguj się automatycznie

[ctx: #32039]
en: Post Play Auto Play
pl: Odtwarzaj „Następne” automatycznie

[ctx: #32040]
en: Enable Subtitle Downloading
pl: Włącz pobieranie napisów

[ctx: #32041]
en: Enable Subtitle Downloading
pl: Włącz pobieranie napisów

[ctx: #32042]
en: Server Discovery (GDM)
pl: Odnajdowanie serwera (GDM)

[ctx: #32043]
en: Start Plex On Kodi Startup
pl: Uruchom Plex przy starcie Kodi

[ctx: #32044]
en: Connection 1 IP
pl: IP połączenia 1

[ctx: #32045]
en: Connection 1 Port
pl: Port połączenia 1

[ctx: #32046]
en: Connection 2 IP
pl: IP połączenia 2

[ctx: #32047]
en: Connection 2 Port
pl: Port połączenia 2

[ctx: #32049]
en: Advanced
pl: Zaawansowane

[ctx: #32050]
en: Manual Servers
pl: Ręcznie dodane serwery

[ctx: #32051]
en: Privacy
pl: Prywatność

[ctx: #32052]
en: About
pl: O dodatku

[ctx: #32053]
en: Video
pl: Wideo

[ctx: #32054]
en: Addon Version
pl: Wersja dodatku

[ctx: #32055]
en: Kodi Version
pl: Wersja Kodi

[ctx: #32056]
en: Screen Resolution
pl: Rozdzielczość ekranu

[ctx: #32057]
en: Current Server Version
pl: Obecna wersja serwera

[ctx: #32100]
en: Skip user selection and pin entry on startup.
pl: Pomiń wybór użytkownika i kod PIN przy starcie.

[ctx: #32101]
en: If enabled, when playback ends and there is a 'Next Up' item available, it will be automatically be played after a 15 second delay.
pl: Jeśli włączone, po zakończeniu odtwarzania i dostępnej pozycji w „Następne”, zostanie ona automatycznie odtworzona po 15 sekundach.

[ctx: #32102]
en: Enable this if your hardware can handle 4K playback. Disable it to force transcoding.
pl: Włącz, jeśli Twój sprzęt obsługuje odtwarzanie 4K. Wyłącz, aby wymusić transkodowanie.

[ctx: #32103]
en: Enable this if your hardware can handle HEVC/h265. Disable it to force transcoding.
pl: Włącz, jeśli Twój sprzęt obsługuje HEVC/H.265. Wyłącz, aby wymusić transkodowanie.

[ctx: #32104]
en: When to connect to servers with no secure connections.[CR][CR]* [B]Never[/B]: Never connect to a server insecurely[CR]* [B]On Same Network[/B]: Allow if on the same network[CR]* [B]Always[/B]: Allow same network and remote connections
pl: Kiedy łączyć z serwerami bez zabezpieczonych połączeń.[CR][CR]* [B]Nigdy[/B]: Nigdy nie łącz w sposób niezabezpieczony[CR]* [B]W tej samej sieci[/B]: Zezwól, jeśli w tej samej sieci[CR]* [B]Zawsze[/B]: Zezwól w tej samej sieci i zdalnie

[ctx: #32201]
en: Trailer
pl: Zwiastun

[ctx: #32202]
en: Deleted Scene
pl: Usunięta scena

[ctx: #32203]
en: Interview
pl: Wywiad

[ctx: #32204]
en: Music Video
pl: Teledysk

[ctx: #32205]
en: Behind the Scenes
pl: Za kulisami

[ctx: #32206]
en: Scene
pl: Scena

[ctx: #32207]
en: Live Music Video
pl: Teledysk na żywo

[ctx: #32208]
en: Lyric Music Video
pl: Teledysk z tekstem

[ctx: #32209]
en: Concert
pl: Koncert

[ctx: #32210]
en: Featurette
pl: Średniometrażowy

[ctx: #32211]
en: Short
pl: Krótkometrażowy

[ctx: #32212]
en: Other
pl: Inne

[ctx: #32300]
en: Go to Album
pl: Przejdź do albumu

[ctx: #32301]
en: Go to Artist
pl: Przejdź do wykonawcy

[ctx: #32302]
en: Go to {0}
pl: Przejdź do {0}

[ctx: #32303]
en: Season
pl: Sezon

[ctx: #32304]
en: Episode
pl: Odcinek

[ctx: #32305]
en: Extras
pl: Dodatki

[ctx: #32306]
en: Related Shows
pl: Powiązane seriale

[ctx: #32307]
en: More
pl: Więcej

[ctx: #32308]
en: Available
pl: Dostępne

[ctx: #32309]
en: None
pl: Brak

[ctx: #32311]
en: E
pl: O

[ctx: #32312]
en: Unavailable
pl: Niedostępne

[ctx: #32313]
en: This item is currently unavailable.
pl: Ten element jest obecnie niedostępny.

[ctx: #32314]
en: In Progress
pl: W toku

[ctx: #32315]
en: Resume playback?
pl: Wznowić odtwarzanie

[ctx: #32316]
en: Resume
pl: Wznów

[ctx: #32317]
en: Play from beginning
pl: Odtwórz od początku

[ctx: #32318]
en: Mark Unplayed
pl: Oznacz jako nieodtworzone

[ctx: #32319]
en: Mark Played
pl: Oznacz jako odtworzone

[ctx: #32320]
en: Mark Season Unplayed
pl: Oznacz sezon jako nieodtworzony

[ctx: #32321]
en: Mark Season Played
pl: Oznacz sezon jako odtworzony

[ctx: #32322]
en: Delete
pl: Usuń

[ctx: #32323]
en: Go To Show
pl: Przejdź do serialu

[ctx: #32324]
en: Go To {0}
pl: Przejdź do {0}

[ctx: #32325]
en: Play Next
pl: Odtwórz następne

[ctx: #32326]
en: Really Delete?
pl: Na pewno usunąć?

[ctx: #32327]
en: Are you sure you really want to delete this media?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te multimedia?

[ctx: #32328]
en: Yes
pl: Tak

[ctx: #32329]
en: No
pl: Nie

[ctx: #32330]
en: Message
pl: Wiadomość

[ctx: #32331]
en: There was a problem while attempting to delete the media.
pl: Wystąpił problem z usunięciem multimediów.

[ctx: #32332]
en: Home
pl: Strona główna

[ctx: #32333]
en: Playlists
pl: Playlisty

[ctx: #32334]
en: Confirm Exit
pl: Potwierdź wyjście

[ctx: #32335]
en: Are you ready to exit Plex?
pl: Czy chcesz wyjść z Plex?

[ctx: #32336]
en: Exit
pl: Wyjdź

[ctx: #32337]
en: Cancel
pl: Anuluj

[ctx: #32338]
en: No Servers Found
pl: Nie znaleziono serwerów

[ctx: #32339]
en: Server is not accessible
pl: Serwer jest niedostępny

[ctx: #32340]
en: Connection tests are in progress. Please wait.
pl: Trwa testowanie połączeń. Proszę czekać.

[ctx: #32341]
en: Server is not accessible. Please sign into your server and check your connection.
pl: Serwer jest niedostępny. Zaloguj się na swój serwer i sprawdź połączenie.

[ctx: #32342]
en: Switch User
pl: Przełącz użytkownika

[ctx: #32343]
en: Settings
pl: Ustawienia

[ctx: #32344]
en: Sign Out
pl: Wyloguj się

[ctx: #32345]
en: All
pl: Wszystkie

[ctx: #32346]
en: By Name
pl: Wg nazwy

[ctx: #32347]
en: Artists
pl: Wykonawcy

[ctx: #32348]
en: movies
pl: Filmy

[ctx: #32349]
en: photos
pl: Zdjęcia

[ctx: #32350]
en: Shows
pl: Seriale

[ctx: #32351]
en: By Date Added
pl: Wg daty dodania

[ctx: #32352]
en: Date Added
pl: Data dodania

[ctx: #32353]
en: By Release Date
pl: Wg daty wydania

[ctx: #32354]
en: Release Date
pl: Data wydania

[ctx: #32355]
en: By Date Viewed
pl: Wg daty wyświetlenia

[ctx: #32356]
en: Date Viewed
pl: Data wyświetlenia

[ctx: #32357]
en: By Name
pl: Wg nazwy

[ctx: #32358]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: #32359]
en: By Rating
pl: Wg oceny

[ctx: #32360]
en: Rating
pl: Ocena

[ctx: #32361]
en: By Resolution
pl: Wg rozdzielczości

[ctx: #32362]
en: Resolution
pl: Rozdzielczość

[ctx: #32363]
en: By Duration
pl: Wg czasu trwania

[ctx: #32364]
en: Duration
pl: Czas trwania

[ctx: #32365]
en: By First Aired
pl: Wg pierwszej emisji

[ctx: #32366]
en: First Aired
pl: Pierwsza emisja

[ctx: #32367]
en: By Unplayed
pl: Wg nieodtworzonych

[ctx: #32368]
en: Unplayed
pl: Nieodtworzone

[ctx: #32369]
en: By Date Played
pl: Wg daty odtworzenia

[ctx: #32370]
en: Date Played
pl: Data odtworzenia

[ctx: #32371]
en: By Play Count
pl: Wg ilości odtworzeń

[ctx: #32372]
en: Play Count
pl: Ilość odtworzeń

[ctx: #32373]
en: By Date Taken
pl: Wg daty wykonania

[ctx: #32374]
en: Date Taken
pl: Data wykonania

[ctx: #32375]
en: No filters available
pl: Brak dostępnych filtrów

[ctx: #32376]
en: Clear Filter
pl: Wyczyść filtr

[ctx: #32377]
en: Year
pl: Rok

[ctx: #32378]
en: Decade
pl: Dekada

[ctx: #32379]
en: Genre
pl: Gatunek

[ctx: #32380]
en: Content Rating
pl: Ocena treści

[ctx: #32381]
en: Network
pl: Stacja

[ctx: #32382]
en: Collection
pl: Kolekcja

[ctx: #32383]
en: Director
pl: Reżyser

[ctx: #32384]
en: Actor
pl: Aktor

[ctx: #32385]
en: Country
pl: Kraj

[ctx: #32387]
en: Labels
pl: Etykiety

[ctx: #32388]
en: Camera Make
pl: Producent aparatu

[ctx: #32389]
en: Camera Model
pl: Model aparatu

[ctx: #32390]
en: Aperture
pl: Przysłona

[ctx: #32391]
en: Shutter Speed
pl: Czas migawki

[ctx: #32392]
en: Lens
pl: Obiektyw

[ctx: #32393]
en: TV Shows
pl: Seriale

[ctx: #32394]
en: Music
pl: Muzyka

[ctx: #32396]
en: Subtitles
pl: Napisy

[ctx: #32397]
en: Quality
pl: Jakość

[ctx: #32398]
en: Kodi Video Settings
pl: Ustawienia wideo Kodi

[ctx: #32399]
en: Kodi Audio Settings
pl: Ustawienia audio Kodi

[ctx: #32400]
en: Go To Season
pl: Przejdź do sezonu

[ctx: #32401]
en: Directors
pl: Reżyserzy

[ctx: #32402]
en: Writer
pl: Scenarzysta

[ctx: #32403]
en: Writers
pl: Scenarzyści

[ctx: #32404]
en: Related Movies
pl: Powiązane filmy

[ctx: #32405]
en: Download Subtitles
pl: Pobierz napisy

[ctx: #32406]
en: Subtitle Delay
pl: Opóźnienie napisów

[ctx: #32407]
en: Next Subtitle
pl: Następne napisy

[ctx: #32408]
en: Disable Subtitles
pl: Wyłącz napisy

[ctx: #32409]
en: Enable Subtitles
pl: Włącz napisy

[ctx: #32410]
en: Platform Version
pl: Wersja platformy

[ctx: #32411]
en: Unknown
pl: Nieznana

[ctx: #32412]
en: Edit Or Clear
pl: Edytuj lub wyczyść

[ctx: #32413]
en: Edit IP address or clear the current setting?
pl: Edytować adres IP lub wyczyścić obecne ustawienie?

[ctx: #32414]
en: Clear
pl: Wyczyść

[ctx: #32415]
en: Edit
pl: Edytuj

[ctx: #32416]
en: Enter IP Address
pl: Wprowadź adres IP

[ctx: #32417]
en: Enter Port Number
pl: Wprowadź numer portu

[ctx: #32418]
en: Creator
pl: Twórca

[ctx: #32419]
en: Cast
pl: Obsada

[ctx: #32420]
en: Disc
pl: Dysk

[ctx: #32421]
en: Sign Out
pl: Wyloguj się

[ctx: #32422]
en: Exit
pl: Wyjdź

[ctx: #32423]
en: Shutdown
pl: Zamknij

[ctx: #32424]
en: Suspend
pl: Uśpij

[ctx: #32425]
en: Hibernate
pl: Hibernuj

[ctx: #32426]
en: Reboot
pl: Uruchom ponownie

[ctx: #32427]
en: Failed
pl: Nieudane

[ctx: #32428]
en: Login failed!
pl: Logowanie nieudane!

[ctx: #32429]
en: Resume from {0}
pl: Wznów od {0}

[ctx: #32430]
en: Discovery
pl: Odkrywanie

[ctx: #32431]
en: Search
pl: Wyszukiwanie

[ctx: #32432]
en: Space
pl: Spacja

[ctx: #32433]
en: Clear
pl: Wyczyść

[ctx: #32434]
en: Searching...
pl: Wyszukiwanie...

[ctx: #32435]
en: No Results
pl: Brak wyników

[ctx: #32436]
en: Paused
pl: Wstrzymano

[ctx: #32437]
en: Welcome
pl: Witaj

[ctx: #32438]
en: Previous
pl: Poprzednie

[ctx: #32439]
en: Playing Next
pl: Odtwarzanie następnego

[ctx: #32440]
en: On Deck
pl: Na tapecie

[ctx: #32441]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: #32442]
en: Embedded
pl: Osadzone

[ctx: #32443]
en: Forced
pl: Wymuszone

[ctx: #32444]
en: Lyrics
pl: Tekst

[ctx: #32447]
en: None
pl: Brak

[ctx: #32448]
en: Playback Failed!
pl: Odtwarzanie nieudane!

[ctx: #32449]
en: Can't connect to plex.tv[CR]Check your internet connection and try again.
pl: Nie można połączyć z plex.tv[CR]Sprawdź połączenie internetowe i spróbuj ponownie.

[ctx: #32450]
en: Choose Version
pl: Wybierz wersję

[ctx: #32451]
en: Play Version...
pl: Odtwórz wersję...

[ctx: #32452]
en: No Content available in this library
pl: Brak zawartości w tej bibliotece

[ctx: #32453]
en: Please add content and/or check that 'Include in dashboard' is enabled.
pl: Dodaj zawartość i/lub sprawdź, czy opcja „Załącz na pulpicie” jest włączona.

[ctx: #32454]
en: No Content available for this filter
pl: Brak zawartości dla tego filtra

[ctx: #32455]
en: Please change change or remove the current filter
pl: Zmień lub usuń bieżący filtr

[ctx: #32456]
en: Show
pl: Serial

[ctx: #32457]
en: By Show
pl: Wg serialu

[ctx: #32458]
en: Episodes
pl: Odcinki(ów)

[ctx: #32459]
en: Offline Mode
pl: Tryb offline

[ctx: #32460]
en: Sign In
pl: Zaloguj się

[ctx: #32461]
en: Albums
pl: Albumy

[ctx: #32462]
en: Artist
pl: Wykonawca

[ctx: #32463]
en: By Artist
pl: Wg wykonawcy

[ctx: #32464]
en: Player
pl: Odtwarzacz

[ctx: #32465]
en: Use skip step settings from Kodi
pl: Użyj ustawień kroków przeskoku z Kodi

[ctx: #32466]
en: Automatically seek selected position after a delay
pl: Automatycznie szukaj wybranej pozycji po opóźnieniu

[ctx: #32467]
en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

[ctx: #32471]
en: Use Plex/Kodi steps for timeline
pl: Użyj kroków Plex/Kodi dla osi czasu

[ctx: #32485]
en: Go back instantly with the previous menu action in scrolled views
pl: Wróć natychmiast akcją menu „poprzednie” w przewijanych widokach

[ctx: #32492]
en: Kodi Subtitle Settings
pl: Ustawienia napisów Kodi

[ctx: #32495]
en: Skip intro
pl: Pomiń wstęp
