XBMC Addons - en to hy translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Delete
hy: Ջնջել

[ctx: #32014]
en: Videos
hy: Տեսանյութեր

[ctx: #32015]
en: Movies
hy: Ֆիլմեր

[ctx: #32017]
en: Live TV
hy: TV հիմա

[ctx: #32019]
en: Music
hy: Երաժշտություն

[ctx: #32020]
en: Pictures
hy: Նկարներ

[ctx: #32021]
en: Programs
hy: Ծրագրեր

[ctx: #32022]
en: Live TV
hy: TV հիմա

[ctx: #32040]
en: Playlist
hy: Նվագացանկ

[ctx: #32050]
en: Default
hy: Նախնական

[ctx: #32053]
en: None
hy: Ոչինչ

[ctx: #32061]
en: Display
hy: Էկրան

[ctx: #32062]
en: Play
hy: Նվագարկել
