XBMC Addons - en to mn_MN translation catalogue (10 entries)

[ctx: #32001]
en: Delete
mn_MN: Устгах

[ctx: #32014]
en: Videos
mn_MN: Видео

[ctx: #32017]
en: Live TV
mn_MN: ТВ

[ctx: #32019]
en: Music
mn_MN: Хөгжим

[ctx: #32020]
en: Pictures
mn_MN: Зураг

[ctx: #32022]
en: Live TV
mn_MN: ТВ

[ctx: #32061]
en: Display
mn_MN: Дэлгэц

[ctx: #32062]
en: Play
mn_MN: Тоглуулах

[ctx: #32087]
en: Radio
mn_MN: Радио

[ctx: #32088]
en: Channels
mn_MN: Сувгууд
