XBMC Addons - en to sr translation catalogue (16 entries)

[ctx: #32000]
en: Add
sr: Dodaj

[ctx: #32001]
en: Delete
sr: Izbriši

[ctx: #32014]
en: Videos
sr: Filmovi

[ctx: #32015]
en: Movies
sr: Filmovi

[ctx: #32017]
en: Live TV
sr: Телевизија уживо

[ctx: #32019]
en: Music
sr: Музика

[ctx: #32020]
en: Pictures
sr: Слике

[ctx: #32021]
en: Programs
sr: Programi

[ctx: #32022]
en: Live TV
sr: Телевизија уживо

[ctx: #32040]
en: Playlist
sr: Spisak za rep.

[ctx: #32050]
en: Default
sr: Podrazumevano

[ctx: #32053]
en: None
sr: Ništa

[ctx: #32061]
en: Display
sr: Prikaz

[ctx: #32062]
en: Play
sr: Пусти

[ctx: #32070]
en: UPnP
sr: Pravljenje rez. kopije EEPROM-a

[ctx: #32096]
en: Browse...
sr: Potraži...
