XBMC Addons - en to gl translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32001]
en: Recommended
gl: Recomendado

[ctx: #32002]
en: Random Items
gl: Elementos aleatorios

[ctx: #32004]
en: Randomize time (minutes)
gl: Tempo ao chou (minutos)

[ctx: #32005]
en: Use season folders
gl: Usar un cartafol por tempada

[ctx: #32006]
en: Use timer
gl: Usar temporizador

[ctx: #32007]
en: After database update
gl: Despois da actualización da base de datos

[ctx: #32008]
en: Update method
gl: Método de actualización

[ctx: #32009]
en: Recent Items
gl: Elementos recentes

[ctx: #32010]
en: Update each time you enter the home screen
gl: Actualizar cada vez que se volve á páxina principal

[ctx: #32011]
en: Only unplayed and unfinished
gl: Só os non reproducidos e os que non remataron

[ctx: #32012]
en: General
gl: Xeral

[ctx: #32013]
en: Show plot for unwatched items
gl: Amosar sinopse para os elementos non vistos

[ctx: #32014]
en: * Hidden to prevent spoilers *
gl: * Agochado para non desvelar acontecementos *
