KODI Skins - en to he_IL translation catalogue (155 entries)

[ctx: #31001]
en: View Options
he_IL: אפשרויות תצוגה

[ctx: #31002]
en: Home Artwork
he_IL: גרפיקת מסך הבית

[ctx: #31004]
en: Debug
he_IL: ניפוי שגיאות

[ctx: #31005]
en: Enable auto scrolling for text that does not fit on-screen
he_IL: אפשר גלילה אוטומטית של טקסט שלא נכנס כולו למסך

[ctx: #31006]
en: Shorter delay before auto scrolling
he_IL: השהיה קצרה יותר לפני גלילה אוטומטית

[ctx: #31007]
en: ON
he_IL: פעיל

[ctx: #31009]
en: Browser
he_IL: סייר

[ctx: #31010]
en: N/A
he_IL: לא זמין

[ctx: #31012]
en: Increase Star Rating
he_IL: הגדלת דירוג כוכבים

[ctx: #31021]
en: Decrease Star Rating
he_IL: הקטנת דירוג כוכבים

[ctx: #31024]
en: Icon Home layout
he_IL: פריסת סמלי הבית

[ctx: #31025]
en: Horizontal Text Home layout
he_IL: פריסת טקסט אופקי של מסך הבית

[ctx: #31031]
en: Hide Movie Watched Status
he_IL: הסתר סטטוס נצפה של סרט

[ctx: #31032]
en: Hide TV Watched Status
he_IL: הסתר סטטוס נצפה של סדרה

[ctx: #31033]
en: Hide Background Fanart
he_IL: אל תציג פאנארט ברקע

[ctx: #31034]
en: Enable Dynamic Weather Artwork
he_IL: אפשר גרפיקת מזג אוויר דינמית

[ctx: #31035]
en: Show Clean Library SubMenu items
he_IL: הצג פריטי ניקוי ספריה בתת תפריט

[ctx: #31054]
en: Logo
he_IL: סמל

[ctx: #31057]
en: Enable Song Info text overlay
he_IL: אפשר שכבת ציפוי טקסט מידע שיר

[ctx: #31060]
en: Show Recently Added Items
he_IL: הצג פריטים שנוספו לאחרונה

[ctx: #31108]
en: Enable Debug Mode
he_IL: אפשר מצב ניפוי שגיאות

[ctx: #31109]
en: Enable Debug Grid
he_IL: אפשר רשת ניפוי שגיאות

[ctx: #31118]
en: Filemanager
he_IL: מנהל קבצים

[ctx: #31125]
en: Hide Video Root
he_IL: הסתר שורש וידאו

[ctx: #31127]
en: TvTunes Downloader
he_IL: מנהל הורדה TvTune

[ctx: #31133]
en: Mute
he_IL: השתקה

[ctx: #31139]
en: Video decoder
he_IL: מפענח וידאו

[ctx: #31140]
en: Pixel format
he_IL: פורמט פיקסל

[ctx: #31143]
en: Memory used
he_IL: זיכרון בשימוש

[ctx: #31183]
en: Viewtype
he_IL: מצב תצוגה

[ctx: #31207]
en: Current
he_IL: נוכחי

[ctx: #31208]
en: Last Updated:
he_IL: עודכן לאחרונה:

[ctx: #31210]
en: Default Home layout
he_IL: פריסת ברירת מחדל של מסך הבית

[ctx: #31244]
en: Playing
he_IL: מנגן

[ctx: #31249]
en: System Music Files
he_IL: קבצי מוזיקת מערכת

[ctx: #31250]
en: Current Selected
he_IL: בחירה נוכחית

[ctx: #31251]
en: Current Playlist
he_IL: רשימת ניגון נוכחית

[ctx: #31270]
en: Enable Custom Button
he_IL: אפשר כפתור מותאם אישית

[ctx: #31271]
en: Favourite
he_IL: מועדף

[ctx: #31275]
en: Multi Image
he_IL: מספר תמונות

[ctx: #31277]
en: Item
he_IL: פריט

[ctx: #31278]
en: Open Playlist
he_IL: פתיחת רשימת ניגון

[ctx: #31279]
en: Save Playlist
he_IL: שמירת רשימת ניגון

[ctx: #31280]
en: Close Playlist
he_IL: סגירת רשימת ניגון

[ctx: #31281]
en: Items
he_IL: פריטים

[ctx: #31283]
en: Poster Fixed
he_IL: פוסטר מקובע

[ctx: #31284]
en: Single Image
he_IL: תמונה בודדת

[ctx: #31285]
en: List
he_IL: רשימה

[ctx: #31286]
en: Banner
he_IL: באנר

[ctx: #31289]
en: Files
he_IL: קבצים

[ctx: #31291]
en: Landscape
he_IL: תמונת נוף

[ctx: #31293]
en: Picture Grid
he_IL: רשת תמונה

[ctx: #31298]
en: Panel Square
he_IL: ריבוע פנל

[ctx: #31299]
en: Min
he_IL: דק'

[ctx: #31313]
en: Movie Set
he_IL: מארז סרטים

[ctx: #31319]
en: Default Lyrics script
he_IL: הרחבת מילות שיר ברירת מחדל

[ctx: #31322]
en: Show Media Totals
he_IL: הצג סיכום תכולת מדיה

[ctx: #31324]
en: Home Options
he_IL: אפשרויות מסך הבית

[ctx: #31328]
en: Show Random Items
he_IL: הצג פריטים אקראיים

[ctx: #31329]
en: Select item to set up:
he_IL: בחירת פריט להגדרה:

[ctx: #31330]
en: Scripts/Extras
he_IL: סקירפטים/נוספים

[ctx: #31331]
en: Home Items
he_IL: פריטי מסך הבית

[ctx: #31332]
en: Enable Extra Fanart
he_IL: אפשר פאנארט נוסף

[ctx: #31334]
en: Trailers
he_IL: קדימונים

[ctx: #31336]
en: Enable Kiosk mode
he_IL: הפעל מצב קיוסק

[ctx: #31337]
en: Disable destructive Shutdown items
he_IL: נטרל פריטי כיבוי הרסני

[ctx: #31338]
en: Use simple Media Filter
he_IL: השתמש במסנן מדיה פשוט

[ctx: #31400]
en: Hide Current Temperature and Weather Conditions
he_IL: הסתר טמפרטורה ומצבי מזג אוויר נוכחי

[ctx: #31401]
en: Hide Clock
he_IL: הסתר שעון

[ctx: #31402]
en: Use Plot Summary in other views
he_IL: השתמש בסיכום עלילה בתצוגות אחרות

[ctx: #31403]
en: Hide Media Flags
he_IL: הסתר דגלי מדיה

[ctx: #31404]
en: Hide Rating and Studio Flags
he_IL: הסתר דגלי דירוג ואולפן

[ctx: #31405]
en: Hide Movie Taglines
he_IL: הסתר סלוגן סרט

[ctx: #31406]
en: Fanart Views: Classic Frame
he_IL: תצוגות פאנארט: מסגרת קלאסית

[ctx: #31407]
en: *Press UP for full cast and photos*
he_IL: *יש ללחוץ מעלה לצוות מלא ותמונות*

[ctx: #31409]
en: Finish
he_IL: סיום

[ctx: #31411]
en: *Press DOWN to exit*
he_IL: *יש ללחוץ מטה ליציאה*

[ctx: #31412]
en: *Press UP to select a profile*
he_IL: *יש ללחוץ מעלה לבחירת משתמש*

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
he_IL: כתובית מקומית זמינה

[ctx: #31414]
en: Gallery
he_IL: גלריה

[ctx: #31415]
en: Square
he_IL: ריבוע

[ctx: #31416]
en: Tall Genre
he_IL: סגנון גבוה

[ctx: #31417]
en: *help text*
he_IL: *טקסט עזרה*

[ctx: #31418]
en: Hide all
he_IL: הסתר הכל

[ctx: #31419]
en: Music Settings
he_IL: הגדרות מוזיקה

[ctx: #31420]
en: Video Settings
he_IL: הגדרות וידאו

[ctx: #31421]
en: Video OSD: Show ClearArt/Logo
he_IL: תפריט וידאו צף: הצג ClearArt/סמל

[ctx: #31423]
en: Author
he_IL: מחבר

[ctx: #31424]
en: Poster & Fanart
he_IL: פוסטר ופאנארט

[ctx: #31425]
en: Video OSD: Show Thumbnail
he_IL: תפריט וידאו צף: הצג תמונה ממוזערת

[ctx: #31427]
en: Next Episode
he_IL: פרק הבא

[ctx: #31428]
en: TV Guide
he_IL: לוח שידורים

[ctx: #31430]
en: Poster Wrap Large
he_IL: Poster Wrap גדול

[ctx: #31432]
en: Visualization Background: Ken Burns effect
he_IL: רקע חיזוי: אפקט קן ברנס

[ctx: #31433]
en: Visualization Background: Fanart
he_IL: רקע חיזוי: פאנארט

[ctx: #31434]
en: Visualization Background: Extra Fanart
he_IL: רקע חיזוי: פאנארט נוסף

[ctx: #31435]
en: Visualization Background: Artist Slideshow
he_IL: רקע חיזוי: מצגת אמן

[ctx: #31436]
en: Use Slim Seekbar
he_IL: השתמש בסרגל ניגון דק

[ctx: #31437]
en: Enable TV Tunes script
he_IL: אפשר סקריפט TvTunes

[ctx: #31438]
en: Recent
he_IL: אחרונים

[ctx: #31439]
en: Banner & Poster
he_IL: באנר ופוסטר

[ctx: #31440]
en: View Types
he_IL: מצבי תצוגות

[ctx: #31441]
en: Hide
he_IL: הסתר

[ctx: #31442]
en: Banner & Fanart
he_IL: באנר ופאנארט

[ctx: #31443]
en: Pseudo TV
he_IL: PseudoTV

[ctx: #31444]
en: Auto Login
he_IL: כניסה אוטומטית

[ctx: #31445]
en: Picture Settings
he_IL: הגדרות תמונה

[ctx: #31446]
en: Fullscreen
he_IL: מסך מלא

[ctx: #31448]
en: Show Plot only in Info dialog
he_IL: הצג עלילה בחלון מידע בלבד

[ctx: #31449]
en: Show Recommended Items
he_IL: הצג פריטים מומלצים

[ctx: #31451]
en: Recommended
he_IL: מומלץ

[ctx: #31453]
en: Show Date instead of Day of Week
he_IL: הצג תאריך במקום יום בשבוע

[ctx: #31457]
en: Shortcuts
he_IL: קיצורים

[ctx: #31458]
en: Set Timer
he_IL: קביעת תזמון

[ctx: #31459]
en: Cancel Timer
he_IL: ביטול תזמון

[ctx: #31460]
en: Games
he_IL: משחקים

[ctx: #31461]
en: Games Tall
he_IL: משחקים גבוה

[ctx: #31462]
en: Games Square
he_IL: ריבוע משחקים

[ctx: #31463]
en: Games Wide
he_IL: משחקים רחב

[ctx: #31464]
en: Show Plot in Fullscreen Info
he_IL: הצג עלילה במסך מידע מלא

[ctx: #31465]
en: Clean Library
he_IL: נקה ספריה

[ctx: #31468]
en: Services
he_IL: שירותים

[ctx: #31469]
en: Appearance
he_IL: מראה

[ctx: #31470]
en: Prefer ClearLogo to ClearArt
he_IL: העדף ClearLogo על פני ClearArt

[ctx: #31471]
en: Show Status
he_IL: הצג מצב

[ctx: #31472]
en: Ended
he_IL: הסתיימה

[ctx: #31474]
en: Use one button to toggle subtitles
he_IL: השתמש בכפתור יחיד למיתוג כתוביות

[ctx: #31475]
en: Default OSD button
he_IL: כפתור תפריט צף ברירת מחדל

[ctx: #31476]
en: OSD: Fade away when paused
he_IL: תפריט צף: דעיכה בעת השהיה

[ctx: #31477]
en: - Fade delay
he_IL: - השהיית דעיכה

[ctx: #31600]
en: Enable Live TV (PVR) support
he_IL: אפשר תמיכה בטלוויזיה חיה

[ctx: #31601]
en: Live TV
he_IL: טלוויזיה חיה

[ctx: #31605]
en: Add Group
he_IL: הוספת קבוצה

[ctx: #31606]
en: Rename Group
he_IL: שינוי שם קבוצה

[ctx: #31607]
en: Delete Group
he_IL: מחיקת קבוצה

[ctx: #31608]
en: Hidden Channels
he_IL: ערוצים מוסתרים

[ctx: #31610]
en: Scheduled Time
he_IL: זמן מתוכנן

[ctx: #31700]
en: 7 Day Forecast
he_IL: תחזית ל־7 יום

[ctx: #31701]
en: 12 Hour Forecast
he_IL: תחזית 12 שעות

[ctx: #31702]
en: 36 Hour Forecast
he_IL: תחזית ל־36 שעות

[ctx: #31703]
en: Pressure
he_IL: לחץ

[ctx: #31704]
en: Clouds
he_IL: עננים

[ctx: #31705]
en: Average
he_IL: ממוצע

[ctx: #31706]
en: Maximum
he_IL: מירבי

[ctx: #31707]
en: Minimum
he_IL: מינימלי

[ctx: #31708]
en: Moon Phase
he_IL: מופע הירח

[ctx: #31709]
en: Precipitation
he_IL: משקעים

[ctx: #31710]
en: Use extended weather
he_IL: השתמש במזג אוויר מורחב

[ctx: #31711]
en: Show weather forecast on home screen
he_IL: הצג תחזית מזג אוויר במסך הבית

[ctx: #31712]
en: Crop Thumbnails in Music Video Gallery View
he_IL: חתוך תמונות ממוזערות בתצוגת גלריית קליפים

[ctx: #31713]
en: Custom Home Shortcut
he_IL: קיצור בית מותאם אישית

[ctx: #31714]
en: Label and Shortcut
he_IL: תווית וקיצור

[ctx: #31715]
en: Icon
he_IL: סמל

[ctx: #31716]
en: Wallpaper
he_IL: רקע

[ctx: #31717]
en: Precip
he_IL: משקעים
